Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1108) - strana 22

Kvalita a kontrola jakosti
Lakýrník/přípravář pro lakovnu - Kadaň
Kadaň
před 14 dny
-Práce na hlavní pracovní poměr -Odpovídající platové ohodnocení od 19 000 do 22 000 Kč + příplatky za směny -Osobní ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti
Praha, Středočeský
před 14 dny
Náplň práce: Ověřování vyrobených sestav, případně dílů řízení neshodných výrobků komunikace se zákazníkem/dodavatelem... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Máte středoškolské vzdělání a jste zkušeným inženýrem kvality? Hledáte zodpovědnou pozici, kde byste mohl/a využít všechny své... zobrazit nabídku»
Specialista na kvalitu dodavatelů
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti odpovídající mzdové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) ... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před 14 dny
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti - Práci v příjemném kolektivu - Rozvoj osobnosti v rámci každodenních pracovních... zobrazit nabídku»
Vedoucí samostatného výrob.celku
Liberec
před 14 dny
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti - Práci v příjemném kolektivu a mezinárodním prostředí - Možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pokud se domluvíte anglicky a máte odpovídající zkušenosti a znalost práce pod normou ISO/TS16949 pak hledáme právě Vás. Našeho nového... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
- Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte práci na pozici SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE na Vysočině? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality v automotiv? Pak... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ dělník do výroby s ubytováním
Prostějov
před 14 dny
- dlouhodobá pracovní jistota - možnost vyplácení záloh - až 100Kč/hod - zajistíme ubytování a přispíváme na něj zobrazit nabídku»
Junior konstruktér v Solidworks (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Studujete strojařinu nebo máte těstě po škole a hledáte práci? Máte zkušenost s kreslením, ideálně v Solidworks? Hledáte práci na HPP? ... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO
čr
před 14 dny
- odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků - služební automobil - odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby/mistr (30.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Z důvodu plynulélo a nerušeného chodu naších výrobních linek hledáme koordinátora do výroby, který by komunikoval, zastupoval a... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Vysočina
před 14 dny
Máte vystudovanou vysokou školu technického zaměření a ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Auditor Kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? -různorodá, zajímavá a samostatná pracovní náplň -dynamická práce v automobilovém průmyslu... zobrazit nabídku»
Technik/čka kvality
Královéhradecko
před 14 dny
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující zahraniční společnosti - příjemné pracovní prostředí a možnost růstu -... zobrazit nabídku»
Seřizovač – nástup ihned (ZLÍNSKÝ kraj)
Zlínský kraj
před 14 dny
Motivující finanční ohodnocení Možnost profesního růstu Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele Místo... zobrazit nabídku»
Quality engineer – šance pro absolventy
Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a rád bys pracoval na pozici... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality
Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Máte praxi jako inženýr kvality a láká Vás seniorská pozice? Rádi byste denně využívali anglický jazyk a láká Vás pozice SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality/ start-up
Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Zlínský kraj
před 14 dny
Nabízíme - odpovídající mzdové ohodnocení - stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti - nové moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace