Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1020) - strana 25

Kvalita a kontrola jakosti
Vedoucí zákaznické kvality
okres Rokycany
před 2 měsíci
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka textilního průmyslu
Plzeň
před 2 měsíci
140 Kč/hod Stravenky 60 Kč/den Firemní doprava ze Stříbra (Heřmanova Huť, Nýřany, Tlučná, Vejprnice) Práce možná na HPP zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Brno město
před 2 měsíci
Jste člověk s VŠ vzděláním a praxi ve výrobní kvalitě? Hledáte práci ve společnosti, která se stará o blaho svých zaměstnanců a... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
Metrolog
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s metrologií ve strojírenské společnosti a umíte pracovat s měřicími přístroji? Chcete se podílet na zlepšování... zobrazit nabídku»
Specialista metrologie
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z pozice metrologa ze strojírenské společnosti? Ovládáte měřicí přístroje a rádi byste se podíleli na zvyšování... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Brno
před 2 měsíci
Máte vzdělání strojírenského zaměření a alespoň roční praxi s kontrolou kvality? Baví Vás práce s měřidly a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Kvalitář junior
Brno
před 2 měsíci
Máš vzdělání technického zařízení a ve škole ses setkával/a s technickou dokumentací a měřidly? Chceš začít pracovat jako kontrolor... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv
Liberec - Vratislavice n. N.
před 2 měsíci
- zázemí významné a stabilní německé společnosti, - práci ve velmi čistém prostředí, - motivující mzdové ohodnocení od 100... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality Brno
Brno
před 2 měsíci
Ovládáte velmi dobře procesy kvality využívané ve výrobních společnostech FMEA, SPC, 8D a jiné? Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé... zobrazit nabídku»
Výstupní kontrola kvality - 1 směna - Strakonice
Strakonice
před 2 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Dovolená nad rámec * Příjemný kolektiv spolupracovníků * Práce vsedě v čistém a moderním prostředí... zobrazit nabídku»
Manažer kvality pro automotive (50.000 - 80.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste manažerem kvality již nějakou dobu a navíc v oblasti automotive? Víte, jaké normy je potřeba udržovat a chránit, aby všechny procesy ve... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Česká Lípa
před 2 měsíci
- zajímavé mzdové ohodnocení - od 25 000 Kč, - příspěvky na dopravu, - 2 stravenky na den, - prémie, - stejné podmínky jako... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, předního výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality. . Náplň... zobrazit nabídku»
Referent oddělení kvality – strojírenství
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a láká Vás oblast kvality ve výrobní společnosti? Zvládnete se domluvit... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera kvality
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Jste absolventem střední či vyšší odborné školy strojírenského zaměření? Máte zkušenosti s prací v oddělení kontroly kvality ve... zobrazit nabídku»
VŠ - testování a servis výrobků - elektro (27.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro dynamicky se rozvíjející společnost, která působí celosvětově v oblasti mikroelektroniky a specializovaných přístrojů ve... zobrazit nabídku»
Seřizovač do strojírenské výroby (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jsme nadnárodní strojírenská firma v Brně a můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Neváhejte a ozvěte se nám! Vhodné i pro absolventa -... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka oděvů v textilním průmyslu
Plzeň
před 2 měsíci
- 140 Kč/hod - Dotovaná firemní doprava ze Stříbra (Heřmanova Huť, Nýřany, Tlučná, Vejprnice) - Práce možná na HPP i DPČ ( možnost... zobrazit nabídku»
Technik kvality – vstupní kontrola
Ostrov u Stříbra
před 2 měsíci
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi - možnost účastnit... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace