Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1208) - strana 31

Kvalita a kontrola jakosti
Quality Manager
Brno
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka kvality,BOZP a PO č. 54
CTP Bor Nová Hospoda
před 2 měsíci
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti příspěvky na stravování 25 dní dovolené možnost kariérního růstu ... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - interní procesy
Plzeň
před 3 měsíci
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
* atraktivní finanční ohodnocení * zázemí silné stabilní společnosti * bonusový systém * 25 dní dovolené + sick days * příspěvek... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive - 100,-Kč/hod v čistém
Brandýs nad Labem
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a... zobrazit nabídku»
Technik kvality 3D meření
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
* Stabilní zaměstnání na HPP * Možnost seberealizace a odborného rozvoje * Závodní stravování * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality 25.000Kč/měs.
Hradec nad Moravicí
před 3 měsíci
110Kč/hod + příplatky (cca 25.000Kč/hod) diety příspěvek na dopravu ubytování zdarma možnost záloh dlouhodá spolupráce nástup... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Operátor/ka výroby 27.000 Kč
Praha
dnes
Informace o klientovi / pozici Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v... zobrazit nabídku»
Manažer systému kvality
Prostějov
dnes
Pro našeho významného klienta, úspěšnou expandující výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme nového kolegu/kolegyni na... zobrazit nabídku»
Pracovník výstupní kontroly
Třešť
dnes
- Zázemí stabilní, prosperující společnosti - Možnost seberealizace – odborný a profesní růst - Možnost dalšího vzdělávání –... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor linek na výrobu motorových ložisek
Brno
dnes
HPP na dobu neurčitou 25 dní dovolené Příspěvek na stravování v závodní jídelně Dotovaný automat na kávu a občerstvení ... zobrazit nabídku»
Absolvent technické VŠ
Tachovsko
dnes
Končíte nebo máte dokončenou VŠ a zajímá Vás oblast kvality? Nemůžete najít nabídku vhodnou pro juniora? Pokud se domluvíte... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Ostrava
dnes
práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, pružná pracovní doba, výkonnostní a docházkové prémie, účast na zajímavých... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby (Z19755)
Žiželice nad Cidlinou
dnes
Fresh Crocodille Company JISTOTY PRO ZAMĚSTNANCE Stabilní zázemí rozvíjející se společnosti Pravidelná mzda Proplácení... zobrazit nabídku»
Koordinátor a auditor QMS [Automotive]
Liberec
dnes
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka 95,- - 135,- Kč/hod.
Plzeň
dnes
Motivační finanční ohodnocení - 105 Kč/hod. + příplatky Možnost profesního růstu. Volba směn. Systém školení na pozici kontrolor.... zobrazit nabídku»
Různorodá práce na projektech v kontrole kvality - automotive
Plzeň
dnes
- mzda dle zaučení 95-110 Kč/hod, možnost až 135 Kč/hod. - příplatky za noční, svátky, SO+NE - placené i přestávky - nástup ihned... zobrazit nabídku»
Supervizor kvality
Rokycansko
dnes
Máte dost nefunkčních procesů? Zkuste práci pro zavedenou značku s kvalitním vedením a fungujícími standardy. Na starosti budete mít... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 95,- - 135,- Kč/hod. +příplatky
Jičín
dnes
- mzda dle zaučení 95-135Kč/hod - příplatky za noční, svátky, SO+NE - placené i přestávky - nástup ihned nebo dle dohody -... zobrazit nabídku»
Corporate Senior Quality Engineer
Liberecký kraj
dnes
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace