Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (975) - strana 4

Kvalita a kontrola jakosti
Pracovník výroby s nástupním bonusem 3500 Kč
Brno
dnes
- nástupní mzda: 14 911 Kč + docházkový bonus 1000 Kč/ měsíčně, 3000 Kč/ kvartálně + zákonné příplatky - po zkušební době... zobrazit nabídku»
Technik kvality / Junior -
Kaplicko
dnes
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení / dle zkušeností - zajímavé pracovní... zobrazit nabídku»
Lehká práve ve Vyškově - kmenový zaměstnanec
Vyškov
dnes
- zaměstnání přímo v kmeni společnosti - s příspěvkem na dojíždění nebo možnost hrazení ubytování - dlouhodobá spolupráce -... zobrazit nabídku»
Inženýr projektové kvality
Zahraničí
dnes
*Motivující mzdové ohodnocení a samostatnost na pozici *Služební automobil i k soukromí *Aktivním využití cizího jazyka *Důležitou... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality, Olomoucko
Olomoucký
dnes
*Zázemí české menší české společnosti *Vedoucí pozici s možností seberealizace *Benefity dle osobní dohody *Lokalitu pracoviště... zobrazit nabídku»
Mistr údržby CA
Liberec
dnes
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Inženýr systému jakosti
Liberec
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení Dovolená navíc – celkem 5 týdnů Smlouva na dobu neurčitou Prodej výrobků se slevou Jídelna a... zobrazit nabídku»
Senior kontrolor – zpracování plechu
Olomoucký
dnes
*Zázemí české menší české společnosti *Vedoucí pozici s možností seberealizace *Benefity dle osobní dohody *Lokalitu pracoviště na... zobrazit nabídku»
Operátor/ obsluha stroje
Nýřany
dnes
- základní mzda od 19 800 do 22 020,-Kč - hodinová mzda od 123 do 137 Kč/hod - zaměstnání na HPP - dlouhodobá spolupráce s možností... zobrazit nabídku»
Plant launch coordinator
Liberec
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení Dovolená navíc – celkem 5 týdnů Smlouva na dobu neurčitou Prodej výrobků se slevou Jídelna a... zobrazit nabídku»
Supervizor
Kvasiny
dnes
- nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, - náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, mzdu... zobrazit nabídku»
Lehká manuální práce - bez nočních směn Brno
Jihomoravský kraj
dnes
zázemí stabilní společnosti (místo výkonu práce Brno Slatina) práce pouze na dvě směny (ranní a odpolední směny) práce na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
Moravskoslezský
dnes
* zázemí silné mezinárodní společnosti * flexibilní pracovní doba * zajímavý bonusový systém * nadstandardni zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Jihočeský
dnes
Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme kandidáta/tku na pozici Specialista zákaznické... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti
Liberec
dnes
Prodej výrobků se slevou. Dovolená navíc – celkem 5 týdnů. Příspěvky na stravování. Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Liberec
dnes
Klouzavá pracovní doba Motivační ohodnocení Seberealizace zobrazit nabídku»
Mistr výroby -
Českobudějovicko
dnes
- zázemí dynamicky rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností a s 20-ti letou historií - měsíční mzdu včetně... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - Hodonín
Hodonín
dnes
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - fixní mzda + bonusy až 35% (mzda až 18 000 Kč) - možnost absolvovat... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Hodonín - volejte zdarma
Hodonín
dnes
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - fixní mzda + bonusy až 35% (mzda až 18 000Kč) - možný nástup ihned -... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - Hodonín - volejte zdarma
Hodonín
dnes
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - fixní mzda + bonusy až 35% (mzda až 18 000Kč) - možný nástup ihned -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace