Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (975) - strana 6

Kvalita a kontrola jakosti
Kontrolor/ka kvality 105 Kč/hod. (Hodkovice nad Mohelkou)
Hodkovice nad Mohelkou
včera
zajímavé mzdové ohodnocení (105 Kč/hod.) 80 Kč stravenka příplatky: 15% noční, 35% sobota, 50% neděle, 25% přesčas, 100% svátek... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě kosmetiky – Brno
Brno
včera
- měsíční mzda 15 000 Kč - 140 Kč stravenky - za každou odpracovanou směnu 2 stravenky v hodnotě 70 Kč - týden dovolené navíc -... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - zeiss
Olomoucký
včera
* Finanční stabilitu * Přátelské a etické pracovní prostředí¨ * Jednosměnný provoz * Motivující platové podmínky * Lokalita:... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv - 100 Kč/hod.
Vratislavice nad Nisou
včera
Mzda: 100 Kč/hod. + stravenka v hodnotě 60,- + příplatky za svátek, víkend, přesčas Smlouva: - dohoda o pracovní činnosti - v... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - 100Kč/hod + stravenky + doprava zdarma
Plzeň
včera
- zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce - 100 Kč/hod + stravenky v hodnotě 80Kč + doprava zdarma - nástup IHNED zobrazit nabídku»
Výstupní kontrola kvality až 120 Kč/hod
Plzeň
včera
- zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce - platové ohodnocení až 120 Kč/hod - práce na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Technolog sériové výroby
Vsetín
včera
- zázemí silné německé společnosti - příležitost pro osobní rozvoj a kariérní růst - přístup k nejnovějším technologiím -... zobrazit nabídku»
Project manager - automotive (plasty)
okres Pardubice
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici PROJECT MANAGER –... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Praha, Středočeský
včera
Máte praxi v oblasti kvality z výrobní společnosti? Baví Vás organizace a koordinace? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality montáže [Dovolená navíc]
Litoměřice
včera
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Quality engineer [Chomutovsko]
Chomutovsko
včera
- Dovolená navíc - Zázemí nadnárodní stabilní společnosti - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní pojištění -... zobrazit nabídku»
Leiter qualitÄt - maschinenbau
Olomoucký, Moravskoslezský
včera
* Wir bieten Ihnen: * Zukunftssicheren Arbeitsplatz in einem wachsenden Unternehmen * Ein offenes, kooperatives Arbeitsumfeld * Interessante und... zobrazit nabídku»
EHS inženýr [výrobní společnost]
Chomutov
včera
- týden dovolené navíc - zázemí stabilní zahraniční společnosti - příspěvek na penzijní a životní pojištění - bonusový plat -... zobrazit nabídku»
Senior inženýr kvality s aj/nj
Olomoucký, Moravskoslezský
včera
* zaměstnání v perspektivní společnosti * motivující finanční ohodnocení * odborné vzdělávání * mobilní telefon * stravenky *... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - Lisování -
Klášterec nad Ohří
včera
Samostatné vedení výrobního úseku zaměřeného na výrobu dílů pro automobilový průmysl Úzká spolupráce s konečnými zákazníky,... zobrazit nabídku»
Inženýr výstupní kvality
Pardubice - Staré Čívice
včera
zázemí stabilní mezinárodní společnosti zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Technik kontroly jakosti
Praha
včera
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Project quality manager
okres Pardubice
včera
Pro našeho významného klienta se sídlem v okrese Pardubice hledáme vhodného uchazeče na pozici: PROJECT QUALITY MANAGER Očekáváme: -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Novobydžovsko
včera
Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů? Chcete se podílet na úspěchu dynamické společnosti, jež je... zobrazit nabídku»
Manažer kvality – automotive
okres Pardubice
včera
Máte zkušenosti z oblasti kvality? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta z oblasti automotive hledáme... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace