Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti v regionu Pardubice (136)

Kvalita a kontrola jakosti
Pardubický kraj
Asistent/ka prodeje, Kaufland
Svitavy
dnes
ihned smlouvu na dobu neurčitou, plný i kratší úvazek, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v... zobrazit nabídku»
Inženýr / ka kvality- procesní kvalita s AJ
okres Pardubice
dnes
práce ve stabilní mezinárodní společnosti závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okres Hradec Králové
dnes
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: ... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
dnes
Pracovní nabídka Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
okres Pardubice
dnes
Pracovní nabídka Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici: INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive
okres Pardubice
dnes
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, silnou automotive společnost v okrese Pardubice, hledáme kandidáty PROJEKTOVÝ INŽENÝR - automotive... zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okres Hradec Králové
dnes
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Specialista kvality dodavatelů
okres Pardubice
dnes
Pracovní nabídka Máte zkušenosti z oblasti kvality? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, společnost... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - procesní kontrola
Hradec Králové
dnes
Práce na HPP, třísměnný provoz po - pá, pracoviště v centru HK v přímém dosahu MHD, parkování v areálu společnosti, možnost... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality
Holice
dnes
* práce na dobu neurčitou * práce v jednosměnném provozu * firemní benefity * kurzy anglického nebo německého jazyka plně hrazené zobrazit nabídku»
Výroba/sklad/kontrola autorádií (ubytování) – práce pro každého
Pardubice
dnes
- možnost týdenních záloh (1 000,-kč) - ubytování ZDARMA / nebo příspěvek na dopravu a bydlení vlastní 3000,-Kč - dotovaný firemní... zobrazit nabídku»
Pracovník výstupní kontroly
Holice v Čechách
dnes
*práce na dobu neurčitou * práce v jednosměnném provozu * firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Operátor kvality - Pardubice
Pardubice
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Velkosklad s oblečením - ubytování zdarma
Praha Zdiby
dnes
- zajímavou práci ve skladu - dobré finanční ohodnocení s bonusy - ubytování ZDARMA k práci či příspěvek na vlastní bydlení a... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Moravskoslezský
dnes
Hledáte práci na pozici SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE na Vysočině? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality v automotiv? Pak... zobrazit nabídku»
Pracujete rádi ve skladu? Náborový bonus 3 000,-Kč
Praha ZDIBY
dnes
- NÁBOROVÝ BONUS 3000,-KČ (PO ODPRACOVÁNÍ 2 MĚSÍCŮ BEZ ABSENCE) - zajímavá práce ve skladu - dotované obědy ve firmě (cca 35,-kč/... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality - od 20.000,-
Pardubice
včera
500,- navýšení po zaučení Smlouvu na dobu neurčitou po roce 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min. 3.000,-... zobrazit nabídku»
Kontrolor výroby tváření
Pardubice
včera
Kdo jsme a co děláme? Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme kandidáta na pozici Kontrolor/ka výroby tváření?... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník na obrobně 150 - 160 Kc/h
Pardubice
včera
- 150-160 Kč/h + příplatky dle ZP za noční, víkendy atd. - Možnost zajištění ubytování - 105 stravenky - odborná pomoc koordinátora v... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Zámrsk
včera
Nabízíme zajímavou, finančně dobře ohodnocenou práci, nástupní mzdu 120 Kč /hod + prémie, po půl roce 130 Kč + prémie, kvartální... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace