Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti v regionu Zlín (44)

Kvalita a kontrola jakosti
Zlínský kraj
Operátor/ka výroby - Kroměříž - až 15 500 Kč
Kroměříž
včera
Bonusy - osobní ohodnocení až 1 000 Kč/měsíc - docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc - bonus za kvalitu až 1 000 Kč/měsíc Další... zobrazit nabídku»
Montáž - Kroměříž - až 15 500 Kč
Kroměříž
včera
Bonusy - osobní ohodnocení až 1 000 Kč/měsíc - docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc - bonus za kvalitu až 1 000 Kč/měsíc Další... zobrazit nabídku»
HSE consultant/ technik bozp #5481038 (Praha, Zlín, CZ)
Středočeský, Zlínský
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, zahraniční  společnost vhodného uchazeče na pozici: HSE CONSULTANT/ TECHNIK BOZP Popis... zobrazit nabídku»
Operátor lisu/ Samokontrola - ubytování zdarma
Moravská Třebová
včera
- ubytovaní zabezpečené firmou ZDARMA - příspěvek na bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně 3000,- Kč - pravidelné zálohy každý... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive
Brno
včera
* příležitost k osobnímu a profesnímu růstu * dobré platové ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou * pružnou pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
Operátor elektromechanických výrobků + s ubytováním
Šternberk
před 4 dny
Stabilní a dlouhodobou práci 80 Kč/hodinu v čistém!! + Příplatky za práci přesčas + Prémie a bonusy pro šikovné zaměstnance + Zdarma... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Nová ves (Třebíč)
před 5 dny
* 13.mzda/14.mzda/ 15.mzda * podpora při realokaci * měsíční bonus za splnění docházky * 6 týdnů dovolené na zotavenou * závodní... zobrazit nabídku»
Švadlena - šití sportovních padáků -
Frýdlant, Albrechtice
před 5 dny
Pracujeme pouze na jednosměnný provoz - Příjemné, čisté a nehlučné pracovní prostředí - V případě potřeby možnost zkráceného... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Zlínský
před týdnem
Je Vaše vzdělání technického směru nejlépe se zaměřením na kvalitu? Máte alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality využívaných v... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Zlínský kraj
před týdnem
- stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - práce na zajímavých projektech -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast kontrolních služeb #703153 (Jižní Morava, čr...
Zlínský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti služeb kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - automotive
Zlínský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků a domluvíte se anglicky? Ovládáte systém kvality v automotive a chtěli byste v tomto pokračovat... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku kvality
Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti managementu kvality ve výrobní společnosti? Hledáte nové zaměstnání v mezinárodní firmě, kde denně využijete... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive - možnost ubytování
Nivnice
před 14 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ
Jihomoravský, Zlínský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem, disponujete... zobrazit nabídku»
Quality manager
Jihomoravský, Zlínský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici v kvalitě? Domluvíte se anglicky, jste ochotný cestovat a disponujete organizačními... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů – Zubří, 22.000 Kč
Zubří
minulý měsíc
- Nástupní mzda dle zvolené směnnosti až 124 Kč/hod.= až cca 22.000 Kč/měsíc - + 500Kč výkonnostní bonus! - Osobní ohodnocení... zobrazit nabídku»
Dělnice gumárenské výroby – Zubří, jen ranní! , až 13.700 Kč
Zubří
minulý měsíc
- Nástupní mzda dle zvolené směnnosti 79 Kč/hod.= 13.700 Kč/měsíc - + 500Kč výkonnostní bonus! - Osobní ohodnocení - Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, předního výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality. . Náplň... zobrazit nabídku»
Seřizovač – nástup ihned (ZLÍNSKÝ kraj)
Zlínský kraj
minulý měsíc
Motivující finanční ohodnocení Možnost profesního růstu Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele Místo... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace