Práce v oboru Logistika a doprava (1856) - strana 13

Logistika a doprava
Vedoucí oddělení logistiky, NJ
Olomoucký
před 4 dny
Jste zkušený logistik a máte praxi ve vedení týmu lidí? Domluvíte se německy? Tak je to šance pro Vás. Náplň práce: - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Písek
před 4 dny
Máte SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru? Máte praxi na stejné nebo podobní pozici? Domluvíte se anglicky a německy? V tom případě... zobrazit nabídku»
Production planner
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
Baví Vás plánování a koordinování? Dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve výrobě na denním pořádku? Výrobní... zobrazit nabídku»
Technical sales manager, FIX 70-80 000 CZK
Královéhradecký
před 4 dny
Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - mošnov
Mošnov
před 4 dny
Nemáte pracovní zkušenosti ze skladu? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky do skladu: - příjem materiálu na sklad -... zobrazit nabídku»
Skladnik s VZV - retrakář Jažlovice
Jažlovice
před 4 dny
*Zázemí silné společnosti a dlouholetou tradici *Motivační finanční ohodnocení 20.700 , 3.000 bonusy, příplatky podle ZP *Možnost... zobrazit nabídku»
Skladník - brigáda
Praha 6
před 4 dny
* spolupráce s významnou dodavatelskou společností * 135 Kč na hodinu * možnost dlouhodobější spolupráce * směn od 17:30 – 23:00 *... zobrazit nabídku»
Skladnik s VZV výborná dostupnost z Prahy 4
Jažlovice
před 4 dny
*Zázemí silné společnosti a dlouholetou tradici *Motivační finanční ohodnocení 20.700 , 3.000 bonusy, příplatky podle ZP *Možnost... zobrazit nabídku»
Skladnik s VZV výborná dostupnost z Berouna
Rudná u Prahy
před 4 dny
smlouva na 1 rok - po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou - nástup IHNED!!! - nástupní plat: 18 000 až 20 000 Kč dle zkušeností +... zobrazit nabídku»
Manažer mezinárodní dopravy a spedice
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost nabízející komplexní služby - dopravu, skladování, distribuční, outsourcingová... zobrazit nabídku»
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Disponent silničních přeprav, junior i senior - Praha 10
Praha
před 4 dny
Naším klientem je významná spediční společnost. Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pracovní pozici. Pro zasílání... zobrazit nabídku»
Dispečer vnitrostátní přepravy (Praha - východ)
Praha
před 4 dny
Naším klientem je česká dopravně-spediční společnost zabývající se komplexními logistickými službami. Pro pobočku na Praze-východ... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálu s Aj
Středočeský
před 4 dny
Plánovač materiálu Chcete být součástí nadnárodní výrobní společnosti? Chcete denně komunikovat v angličtině? Máte předchozí praxi... zobrazit nabídku»
Nákupčí - junior
Praha 4
před 4 dny
My ti můžeme nabídnout: práci v týmu lidí, kteří vždy budou připraveni pomoci vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti za... zobrazit nabídku»
Dispečer dopravy s NJ
Praha
před 4 dny
Dlouhodobou spolupráci na HPP Dobré platové podmínky Auto i k soukromým účelům, mobil, PC Menší kolektiv Individuální... zobrazit nabídku»
Disponent MKD – Plzeň
Plzeň
před 4 dny
Naším klientem je dopravně-spediční firma s vlastním vozovým parkem. Pro jejich pobočku v Plzni, hledáme zkušené kandidáty/tky na výše... zobrazit nabídku»
Dispečer vlastní vozové kolony - Kostelec nad Orlicí
Kostelec nad Orlicí
před 4 dny
Pro významnou společnost oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Společnost působí v Rychnovském regionu,... zobrazit nabídku»
Skladník
Klecany
před 4 dny
Pro našeho výmazného zákazníka hledáme pracovníky na suchý sklad v Klecanech u Prahy Vaše náplň práce > obsluha... zobrazit nabídku»
Dispečer/disponent vnitrostátních přeprav - Beroun
Beroun
před 4 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Berouna vhodné kandidáty či kandidátky na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace