Práce v oboru Logistika a doprava (1614) - strana 13

Logistika a doprava
Supervizor
Kvasiny
před 2 dny
- nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, - náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, mzdu... zobrazit nabídku»
Skladník - Brno
Brno
před 2 dny
fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu nástup ihned či dohodou pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností... zobrazit nabídku»
Skladník-Manipulant v lakovně, 20 500 Kč, na HPP
Brno
před 2 dny
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - firemní benefity - stravenky - bonus ... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Praha
před 2 dny
- Příjem a kalkulace objednávek, jejich zpracování v účetním a logistickém systému, fakturace - Vyjednávání se zákazníky a... zobrazit nabídku»
Logistics Manager
Liberecký kraj
před 2 dny
možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu zajímavou práci v nadnárodní společnosti možnost využití cizích... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Otrokovice, až 18.700,-
Otrokovice
před 2 dny
Nabízíme Nabízíme: Hodinovou mzdu 75,–/hod – průměrný výdělek činí 16 – 18.700 Kč finanční bonus při plnění výkonnostních... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 2 dny
zázemí stabilní společnosti dobré finanční ohodnocení příjemné a přátelské pracovní prostředí práce možná na HPP i IČO ... zobrazit nabídku»
Dispečer silničních přeprav - Beroun - 4293
Beroun
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou spediční společnost se zavedeným portfoliem zákazníků, které tvoří potravinářské, zemědělské a obchodní... zobrazit nabídku»
Autolakýrník
Severní okraj Prahy
před 2 dny
Nabízíme: Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti Důkladné zaškolení Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku»
Pracovník skladových operací
Praha - Zdiby
před 2 dny
- zaměstnání na HPP - základní mzda 95 Kč čistého při 100% docházce + příplatky za noční směny - týdenní zálohy na mzdu -... zobrazit nabídku»
Řidič/ka - Zapisovatel/ka dat
Praha
před 2 dny
Služební vůz i pro soukromé účely Zázemí stabilní české společnosti Finanční bonusy Možnost ubytování zobrazit nabídku»
Pracovník skladových operací
Praha - Modletice
před 2 dny
- dlouhodobé zaměstnání na HPP - čistá měsíční mzda od 16 000 Kč do 26 000 Kč - možnost mimořádné odměny do 4 000 Kč při dobrém... zobrazit nabídku»
Pracovník skladových operací
Praha - Jirny
před 2 dny
- dlouhodobé zaměstnání na HPP - základní mzda 118 Kč/hod - BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony nebo věcné odměny) - v... zobrazit nabídku»
Pracovník skladových operací
Praha - Stránčice
před 2 dny
- stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP - nástupní mzda 100 Kč/hod NETTO, po zapracování 120 kč/hod NETTO - týdenní zálohy na mzdu ... zobrazit nabídku»
Obsluha zemědělských strojů - traktorista.
Kněžmost
před 2 dny
práce na hlavní pracovní poměr práce na jednosměnný provoz - ranní směna možnost přesčasů dle zákoníku práce možnost ubytování... zobrazit nabídku»
Manažer logistického
centra
před 2 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost s dlouholetou tradicí v oblasti logistiky, obsazujeme z důvodu posílení stávajícího... zobrazit nabídku»
Konzultant MS Dynamics NAV (35.000 - 55.000 Kč)
Vysočina, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před 2 dny
Dynamická, původem česká společnost hledá Konzultanta pro implementaci ERP MS Dynamics NAV. Jste komunikativní, snadno se vyznáte ve... zobrazit nabídku»
Montáž a výroba autorádií + příspěvky na bydlení a dopravu
Pardubice
před 2 dny
Bonusy: Ubytování zdarma nebo příspěvek na soukromé bydlení 3000,-kč, příspěvek na jízdné 445,-kč, zaškolení zdarma, týdenní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Praha
před 2 dny
Práce na HPP, nástupní plat 19500,-Kč + bonusy 0-3000,-Kč, příspěvek na stravu, doparava z Prahy zajištěna, možnost zajištění... zobrazit nabídku»
Řidič VZV-retrak
Praha
před 2 dny
Práce na HPP, nástupní plat 19500,-Kč + bonusy 0-3000,-Kč + příspěvek na stravu, doprava z Prahy zajištěna, možnost zajištění... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace