Práce v oboru Logistika a doprava (2008) - strana 15

Logistika a doprava
Skladník - Moravany (Pardubice)
Moravany
před 3 dny
- hodinovou sazbu při nástupu 100 Kč/hod, po zapracování navýšení - příplatky dle zákona - nástup ihned do kmenového stavu - práci na... zobrazit nabídku»
Řidič/ Skladový administrátor
Praha 4
před 3 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. - Práce 40h týdně, vždy Po-Pá, noční směny u nás nevedeme. :) - Pracovní oděv s... zobrazit nabídku»
Skladník/Skladnice
Cerhovice
před 3 dny
Výborné platové ohodnocení nástupní mzda od 21000-23000 Kč/měs Možnost svozové dopravy případně možnost dalších příspěvků dle... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Stříbro
před 3 dny
Jste zkušený vedoucí? Orientujete se ve skladovém hospodářství? Pojďte zkusit změnu s námi. Budete mít na starosti: - Provoz skladu a... zobrazit nabídku»
Specialista náhradních dílů
Praha
před 3 dny
Mezinárodní potravinářská společnost hledá k sobě do týmu Specialistu / Technika náhradních dílů. Máte praxi na obdobné pozici? Jste... zobrazit nabídku»
Demand Planner
Praha
před 3 dny
Máte zkušenost z oblasti demand planningu? Bav Vás věci organizovat a dávat do souvislostí? Domluvíte se anglicky?   Váš... zobrazit nabídku»
Specialista přepravy/Team leader – obchodní společnost
Praha
před 3 dny
Chcete pracovat pro jedničku na trhu v oboru? Máte bohaté zkušenosti v logistice, celní problematice a už byste rád vedl/a lidi? Jste... zobrazit nabídku»
Ředitel logistiky
Plzeňský
před 3 dny
Máte zkušenost s logistikou a supply chain?  Chcete nastavit procesy v logistice a supply chain ve výrobním závodě?  Umíte a baví Vás... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky - import zboží (nejen) z Asie
Praha
před 3 dny
Baví Vás komunikace s lidmi a nezaleknete se žádného problému? Dokážete vyjednávat a aktivně komunikovat v AJ? Máte zkušenost s importem... zobrazit nabídku»
Máte zkušenosti s vedením dispečerů?
Praha
před 3 dny
Přední logistická společnost hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta na pozici vedoucí dispečinku.  Lokalita pracoviště:... zobrazit nabídku»
Logistic Manager
Praha
před 3 dny
Máte praxi na pozici manažera logistiky, ale máte pocit, že staré zajeté koleje už Vás nikam jinam nedovedou a příliš Vás nenaplňují?... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Pardubický
před 3 dny
Pro nadnárodní společnost hledáme šikovného vedoucího pracovníka do odděleni logistiky. Budete se věnovat především Řízení... zobrazit nabídku»
Specialista/ka logistiky
Plzeňský
před 3 dny
Máte zkušenost z oblasti logistiky?  Domluvíte se bez problémů anglicky?  Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Logistic Manager - Farmacie
Praha
před 3 dny
Mezinárodní farmaceutická společnost hledá manažera logistiky! Máte zkušenost z obdobné pozice? V Excelu jste jako doma? Chcete používat... zobrazit nabídku»
Dispečer-pracovník logistiky – sklad Rajhrad
Jihomoravský
před 3 dny
* Možnost profesního růstu * Atraktivní plat doplněný prémiemi * Stabilní pracovní podmínky * 25 dnů dovolené zobrazit nabídku»
Disponent MKD s aj/nj Praha západ
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, dopravní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici disponent mezinárodní přepravy. Pro zasílání... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice - region Kutná Hora
Středočeský
před 3 dny
Pro našeho klienta, významný český strojírenský holding se stabilním postavením ve středoevropském regionu se sídlem v okrese Kutná Hora... zobrazit nabídku»
Disponent námořních a leteckých přeprav, Praha centrum
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, českou stabilní a dynamickou spediční společnost aktuálně hledáme zkušené disponenty na pozici výše... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Air&Sea přepravy, 50.000 - 60.000,-
Olomoucký
před 3 dny
Naším klientem je významná nadnárodní stabilní logistická společnost s centrálou v Praze. Pro rozvoj jejich obchodních aktivit hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu [Automotive]
Louny
před 3 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace