Práce v oboru Logistika a doprava (2050) - strana 17

Logistika a doprava
Team Leader
Bor u Tachova
před 4 dny
Pro našeho klienta, logistické a distribuční centrum, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce > zodpovědnost za vedení... zobrazit nabídku»
Řidič/ka VZV - retruck
Bor u Tachova
před 4 dny
Pro našeho klienta, logistické a distribuční centrum, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce > manipulace se zbožím za... zobrazit nabídku»
Dopravce a montážník kuchyní a nábytku
Zlín
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - paušál na diety - zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Tachov
před 4 dny
Nabízíme Vám: Práci na HPP Odpovídající platové ohodnocení + bonusové ohodnocení Stravenky Jednosměnná pracovní doba Místo... zobrazit nabídku»
Skladník s vzv, Praha-východ, 21.000,-
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant s VZV - mzda 24 000 Kč
Kutná Hora
před 4 dny
Pro sklad PST CLC v areálu Philip Morris v Kutné Hoře přijmeme SKLADOVÉHO MANIPULANTA S VZV Požadujeme: - průkaz na VZV i propadlý... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - mezinárodní nebo vnitrostátních přepravy
Tuchoměřice
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti dopravy a skladování, hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
OZ logistika-MKD s AJ nebo NJ, Praha z
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, dopravní společnost se širokým portfoliem nabízených služeb hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Disponent/Dispečer MKD s NJ nebo AJ, Rokycansko
Plzeňský
před 4 dny
Pro našeho klienta, zahraniční dopravně-spediční společnost, hledáme několik vhodných kandidátů/tek s praxí na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ranní a odpolední , Praha západ
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou zahraniční logistickou a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky s praxí na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Kurýr - Cyklista
Praha
před 4 dny
Co nabízíme: - práce na ŽL - vysílačka - zázemí stabilní a rozvíjející společnosti - odpovídající finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Skladník
Klecany
před 4 dny
Pro našeho výmazného zákazníka hledáme pracovníky na suchý sklad v Klecanech u Prahy Vaše náplň práce > obsluha... zobrazit nabídku»
Mezinárodní poradce pro intralogistické systémy
Praha 10
před 4 dny
Co nabízíme: - Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení - Zajímavé firemní benefity -... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD - Praha-východ
Praha
před 4 dny
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Plzeň
před 4 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Mechanik nákladních vozů až 30 tis. čístého
Popůvky
před 4 dny
práci ve stabilní společnosti garantovaný výplatní termín práci v nové servisní hale slevu na náhradní díly a servis vlastních... zobrazit nabídku»
Řidič - kurýr (osobní vůz)
Praha 3
před 4 dny
Co nabízíme: - práci na ŽL - firemní vůz a vysílačka k dispozici - zázemí stabilní společnosti - odpovídají finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Logistik s AJ
okres Pardubice
před 4 dny
Pro výrobní společnost, která dodává díly pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta do oddělení logistiky. LOGISTIK s AJ ... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu AJ/NJ
okres Pardubice
před 4 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost na Pardubicku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zákaznického servisu... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu s oblečením pouze Noční Směny
Praha
před 4 dny
- BONUS ZA NOČNÍ SMĚNY 2000 Kč - ubytování ZDARMA - doprava na pracoviště ZDARMA - zaměstnání na HPP - zvýhodněny oběd/večeře za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace