Práce v oboru Logistika a doprava (1730) - strana 17

Logistika a doprava
Inženýr kvality - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Kvalita, to je naše záruka. Hledáme šikovného absolventa, který nemusí všechno vědět, umět a bůh ví co, ale CHTÍT. Naše firma si na... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Skladník - Brno (ul. Vídeňská) (1-2 směny)
Brno
před 5 dny
- 1-2 směnný provoz (6-14, 14-22) - místo výkonu práce Brno (dobrá dopravní dostupnost) + příspěvek na dopravu - mzda od 16 500- 23 000... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality OBJ950
Mladá Boleslav
před 5 dny
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu bonusy a zaměstnanecké benefity 25 dní dovolené místo práce... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky ve výrobní firmě
Jihomoravský kraj
před 5 dny
Zajímavé motivující finanční ohodnocení Pozice v mezinárodní firmě, multikulturní prostředí Možnost dalšího vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Staňkov
před 5 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející německou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - 172 Kč/hod
Jihlava
před 5 dny
vysoké platové ohodnocení - 172 Kč/hodinu + příplatky dle platné legislativy nástup IHNED na HPP odborné zaškolení   zobrazit nabídku»
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
před 5 dny
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Pelhřimovsko
před 5 dny
Výrobní společnost se sídlem na Pelhřimovsku hledá do svého týmu vedoucího skladu. Vaším úkolem bude: - organizace práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
před 5 dny
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Logistic Manager - Farmacie
Praha
před 5 dny
Mezinárodní farmaceutická společnost hledá manažera logistiky! Máte zkušenost z obdobné pozice? V Excelu jste jako doma? Chcete používat... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Nový Bydžov okolí
před 5 dny
práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení cca 25tis. Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned/dohodou zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
Praha
před 5 dny
Naším klientem je významná stabilní nadnárodní spedičně-logistická společnost. Pro centrálu na Praze - západ (Hostivice) hledáme... zobrazit nabídku»
Expedient
Liberec
před 5 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Řidič čelního nakladače
Chanovice
před 5 dny
Pro našeho klienta, významnou německou společnost vyrábějící dřevěné desky, pelety, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice
Bohumín
před 5 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost z oboru zpracování kovů, hledáme vhodného uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Koordinátor výrobní logistiky
Liberec
před 5 dny
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Dispečer kamionové dopravy - Rakousko
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní spedičně-dopravní firmu, hledáme šikovného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v... zobrazit nabídku»
Disponent námořních a leteckých přeprav - Zdiby
Praha
před 5 dny
Naším klientem je významná stabilní logistická společnost. Pro pobočku ve Zdibech hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager - mezinárodní doprava a logistika
Moravskoslezský
před 5 dny
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace