Práce v oboru Logistika a doprava (1624) - strana 17

Logistika a doprava
Projektový koordinátor nákupu (40.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Máte organizační talent a praxi v nákupním oddělení? Máte zkušenosti z projektového řízení? Bavilo by Vás za pomoci vlastního týmu... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí v leteckém průmyslu (50.000 - 60.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Máte praxi ve strategickém nákupu a rádi byste změnili pole působnosti? Hovoříte dobře anglicky a chtěli byste jazyk využívat denně? Pro... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí s AJ (28.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Hledáme operativní nákupčí do strojírenské výroby. Vítáme technicky zdatné uchazeče s praxí na obdobné pozici. * místo výkonu práce... zobrazit nabídku»
Pracovník zásilkového prodeje
Čáslav
před 5 dny
výdělek až 19 000,-   zobrazit nabídku»
Jednorázovka - vykládka nábytku 21.2. hranice
Dvůr Králové nad Labem
před 5 dny
- pracoviště HRANICE - vyskladnění kamionu - přesun nábytku, v rozloženém stavu, na prodejnu - manuální práce TERMÍN úterý 21.2. od... zobrazit nabídku»
Supervizor logistiky
Plzeň - sever
před 5 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí v logistice? Vyznáte se v automotive prostředí? Pak jste náš člověk. Jako Supervisor logistiky budete: -... zobrazit nabídku»
Plánování výroby s AJ | Jihlavsko
Jihlavsko
před 5 dny
Baví Vás plánování a koordinování? Máte dobré organizační schopnosti a dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - až 22 000 Kč/měs. + náborový bonus 3000 Kč
Moravskoslezský
před 5 dny
Poznejte výhody práce pro moderní německou společnost Brose Získejte zkušenosti v moderní německé společnosti Brose v Kopřivnici, která... zobrazit nabídku»
Výpomoc ve skladu, až 97 Kč/hod, Brno, nástup ihned
Jihomoravský
před 5 dny
Job Description Nabízíme brigádu pro 20 a více brigádníků, takže s sebou klidně vezměte kamarády, spolužáky a příbuzné a pracujte... zobrazit nabídku»
Dispečer/ka dopravy
Cheb
před 5 dny
Na pozici dispečer/ka dopravy hledáme neohroženého, komunikativního, sebevědomého kandidáta, se smyslem pro humor a povinnost. Nabízíme... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí (Z37828)
Jihomoravský kraj
před 5 dny
Hledáme zaměstnance na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ Náplň práce: - Portfolio skladových položek - Nákup materiálu - Řízení a... zobrazit nabídku»
Returnable Container Management
Liberecký kraj
před 5 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním... zobrazit nabídku»
Interní dispečer dopravy - Praha východ
Praha
před 5 dny
Pro společnost zabývající se distribucí stavebnin, potřeb pro domácnost a kutily, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na výše... zobrazit nabídku»
SAP key user / Customer Service Supervisor
Praha
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Jako člen logistického týmu se budete přímo podílet na zajištění včasných dodávek zákazníkům v rámci celé... zobrazit nabídku»
Specialista pro podporu zákazníků
Praha
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Jako člen týmu podpory zákazníků se budete podílet na poskytování špičkových služeb zákazníkům v rámci celé... zobrazit nabídku»
Skladník / Operátor skladu
Vysočina
před 5 dny
Popis pozice Společnost sídlící ve Stříteži u Jihlavy právě hledá ty správné uchazeče na pozici skladníků pracujících s manipulační... zobrazit nabídku»
Site manager/Key Account Manager - skladování
Středočeský
před 5 dny
Pro zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, skladování a spedice, pro pracoviště v regionu východně od Prahy (Střední... zobrazit nabídku»
Vedoucí spedice, Hradec Hrálové
Hradec Králové
před 5 dny
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
OZ logistika-MKD s AJ nebo NJ, Praha z
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, dopravní společnost se širokým portfoliem nabízených služeb hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Supervizor v logistice
Plzeň
před 5 dny
Pracujete jako supervizor a už Vás nebaví práce na směny? Máme nabídku pro ranní ptáčata: vedení oddělení skladu příjem a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace