Práce v oboru Logistika a doprava (1614) - strana 20

Logistika a doprava
Řidič osobních aut ve výrobním závodě (Nošovice)
Nošovice
před 6 dny
Máte řidičské oprávnění sk.B a jste aktivním řidičem? Chcete pracovat ve výrobní společnosti, ale ne přímo na lince, ve... zobrazit nabídku»
Disponent- vnitrostátní sběrná služba, Hradec Králové
Hradec Králové
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní logisticko-spediční firmu, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v... zobrazit nabídku»
Disponent námořních přeprav s AJ- centrum Prahy
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, stabilní a silnou spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – letecké přepravy
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Místo... zobrazit nabídku»
Handler - zásobovač výrobní linky až 20 400 Kč/měs.
Jihomoravský
před 6 dny
Popis pozice: Hledáme šikovného a zodpovědného pracovníka schopného manipulovat s paletovým vozíkem. Náplň práce spočívá v... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
Trutnovsko
před 6 dny
- zajímavá a samostatná práce - zázemí prosperující společnosti - možnost osobního i profesního rozvoje - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Project manager - třídění pro automotive
Mladá Boleslav
před 6 dny
Jsme žádaný zaměstnavatel, který určuje směr a je zákazníky velmi vyhledávaný. Jsme tým, který spolupracuje a pomáhá si. Spolupracuje... zobrazit nabídku»
Nákupčí-dispečer
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, českou stavební firmu s téměř dvacetiletou zkušeností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí-dispečer.... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů
Ostrava
před 6 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti - stabilitu zaměstnání - nástup možný... zobrazit nabídku»
Spediter - disponent spedice
Ivančice
před 6 dny
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. ... zobrazit nabídku»
Skladník/ce ( S I BEZ VZV) - ubytování zdarma
Praha ZDIBY
před 6 dny
- zajímavou práci ve skladu - dotované obědy ve firmě (cca 35,-kč/ jídlo) - dobré finanční ohodnocení s bonusy - ubytování ZDARMA k... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu - Pardubice
Pardubice
před 6 dny
Nabízíme: Dlouhodobé a stálé zaměstnání na HPP, možnost přesčasů, kariérní postup, ubytování, doprava hrazené zaměstnavatelem,... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před 6 dny
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Řidič kamionu
Řepov u Mladé Boleslavi
před 6 dny
- práci řidiče v třísměnném nebo dvousměnném provozu - hlavní pracovní poměr nebo možno i na dohodu - práci v Mladé Boleslavi... zobrazit nabídku»
Dispečer dopravy - 4181
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici DISPEČER DOPRAVY.... zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní dopravy
Děčín
před 6 dny
- zajímavá práce v zavedené, prosperující společnosti - možnost významně ovlivnit výši svého příjmu - inspirativní pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník - Praha Lahovice
Praha
před 6 dny
fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu nástup ihned či dohodou pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností... zobrazit nabídku»
Řidič vzv/skladník (až 25.000 Kč!)
Ústí nad Labem
před 6 dny
* dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr * 20 000 - 25 000 Kč/měsíc * stravenky a FlexiPassy * moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Manažer výrobního oddělení s AJ a NJ (60.000 - 70.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
před 6 dny
Jste zkušený manažer, který se nebojí zodpovědnosti i za větší projekty a je schopný pracovat pod tlakem? Domluvíte se anglicky a německy... zobrazit nabídku»
Lean specialista - normovač (27.000 - 37.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
před 6 dny
Máte zkušenosti z výrobní firmy, kde jste se mohli seznámit s posloupností jednotlivých výrobních procesů? Máte zkušenosti s nástroji... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace