Práce v oboru Logistika a doprava (1952) - strana 20

Logistika a doprava
Skladník s VZV -Plzeň - nástup okamžitě , 150,-/hod + příspěvek
Plzeň
před 2 dny
* smlouvu na HPP * možnost přestupu do kmenového stavu klienta * nástupní bonus až 1000,-Kč * mzda až 150,-Kč/hod s bonusy * dovolená 20... zobrazit nabídku»
Skladník, až 125Kč/hod.
Plzeň
před 2 dny
Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - nástupní mzda 90 Kč/hod. + výkon.prémie až 20Kč/hod. + po... zobrazit nabídku»
Skladník s vzv- Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří
před 2 dny
- práci v mezinárodní společnosti - atraktivní mzdové ohodnocení - příplatky za směny - dovolená 5 týdnů - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Referent expedice
České Budějovice
před 2 dny
Rozšiřte středně velký tým expedice a skladu. Hledáme spolehlivého kandidáta, který dovede zodpovědně a samostatně přebírat a řešit... zobrazit nabídku»
Analytik IKT pro Kooperativní systémy
Praha
před 2 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky v automotive
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
Hledáte skutečnou výzvu? Máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti logistiky a hovořit anglicky vám nedělá potíž? Pokud ANO, nabízíme... zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer
Pardubicko
před 2 dny
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti - možnost závodního stravování (výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel) - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Skladník/skladnice
Břeclav
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, stabilní logistickou společnost sídlící v Břeclavi, hledáme šikovné pracovníky do skladu. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Skladník, řidič VZV - dvousměnný provoz
Liberec
před 2 dny
Jak Vás odměníme? Mzdové ohodnocení v průměru 20 000 Kč, práce pouze pondělí - pátek (dvousměnný provoz), 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor/ka
Pardubice
před 2 dny
Vážená uchazečko, vážený uchazeči, v současné chvíli pro náš tým v rámci divize CNSBG hledáme vhodného kandidáta/tku na pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník, České Budějovice
České Budějovice
před 2 dny
Hledáte stabilní zaměstnavatele, který Vám nabídne nejmodernější prostředí, jistotu zaměstnání a zároveň Vám umožní profesní... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Teplice
před 2 dny
- Zázemí stabilní společnosti - Motivující finanční ohodnocení - Přátelský kolektiv - Zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Customer Servise Supervisor
Chomutov
před 2 dny
- Motivující platové ohodnocení - Zázemí u stabilní společnosti - Zaměstnanecké benefity - Přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu s AJ
Tábor
před 2 dny
Máte-li zkušenost s vedením skladu ve výrobní společnosti a dokážete se domluvit anglicky, máme pro vás novou příležitost! Na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního skladu s NJ
Jihočeský
před 2 dny
Tým expedičního skladu mezinárodní výrobní společnosti hledá svého vedoucího. Pozice je pro Vás ideální v případě, že již máte... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr v IT
Pardubický
před 2 dny
Chcete svůj titul a znalosti a dovednosti uplatnit ve firmě, kde Vaši práci ocení? Pracujte ve společnosti, kde získáte jedinečnou... zobrazit nabídku»
Skladník s platným průkazem na VZV
Teplice - Řetenice
před 2 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - 3 směnný provoz - možnost přesčasů - příplatky dle zákona - další nadstandardní firemní... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispečer s AJ nebo NJ, až 35.000,- Kč
Pardubický
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti dopravy a logistiky, hledáme vhodné uchazeče/čky s relevantní praxí na uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní kamionové dopravy se znalostí němčiny
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení šitá... zobrazit nabídku»
Dispečer s aj/nj, Praha 10, 30-40. tisíc čistého měsíčně
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, českou dopravní společnost se sídlem na Praze 10, kousek do Edenu, hledáme aktuálně vhodné kandidáty/ky na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace