Práce v oboru Logistika a doprava (1770) - strana 22

Logistika a doprava
Specialista logistiky
Tachovsko
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti se zahraniční majetkovou účastí - Velmi dobré finanční ohodnocení - Příspěvek na volnočasové... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
Tachovsko
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti se zahraniční majetkovou účastí - Odpovídající finanční ohodnocení - Příspěvek na volnočasové... zobrazit nabídku»
Brigáda - Skladník s VZV
Plzeň
před týdnem
Tuto brigádu obsazujeme pro jednu z nejvýznamnějších společností působící v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/skladník
Teplice
před týdnem
Pro výrobní společnost v Teplicích hledáme Řidiče VZV/Skladníky: Vaší hlavní náplní práce bude: - manipulační práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Testovací řidič
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s opravami, rozumíte elektronice a domluvíte se alespoň částečně anglicky? Zašleme nám svůj životopis! Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Supervizor skladových zásob
Tachov
před týdnem
- atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe - zázemí stabilní společnosti - bonusy za řádnou docházku - bonusy za... zobrazit nabídku»
Manipulant logistiky - řidič VZV
Tachov
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení nákupu
Plzen
před týdnem
- Podnětná pozice s dobrými výhledy v dynamickém pracovním prostředí - Velmi zajímavé příležitosti pro další osobní a profesní... zobrazit nabídku»
Global commodity buyer - junior
Plzeň
před týdnem
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeň - jih
před týdnem
- Práce v příjemném kolektivu - Fajn firemní kultura - Příspěvek na dopravu - Závodní stravování zdarma - Týden dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Disponent
Tachovsko
před týdnem
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Zajímavou samostatnou pozici - Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby pro kusovou výrobu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a jste analytický typ, který má rád ve své práci pořádek? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti a máte rádi samostatnost při svém výkonu práce? Hledáte perspektivního... zobrazit nabídku»
Disponent- vnitrostátní sběrná služba, Hradec Králové
Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní logisticko-spediční firmu, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v... zobrazit nabídku»
Disponent/Dispečer MKD s NJ nebo AJ, Rokycansko
Plzeňský
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční dopravně-spediční společnost, hledáme několik vhodných kandidátů/tek s praxí na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Senior nebo junior disponent námořních přeprav s AJ, Praha z
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní spediční a logistickou společnosts se stabilním postavením na trhu, hledáme vhodné uchazeče pro... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka
Praha
před týdnem
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností profesní růst práce v Jirny u Prahy zobrazit nabídku»
Péče o zákazníka
Praha
před týdnem
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností konkurenční plat a zaměstnanecké výhody volnou... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň - sever
před týdnem
- příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru - stabilní mezinárodní společnost - možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - výdělek po 2. roce až 31 000 Kč/měs., Kaufland,
Olomouc
před týdnem
Motivující mzdové ohodnocení - výdělek po 2. roce u firmy až 31 000 Kč/měs., náborový příspěvek až 6 000 Kč, pracovní smlouva na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace