Práce v oboru Logistika a doprava (1778) - strana 24

Logistika a doprava
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Disponent silničních přeprav, junior i senior - Praha 10
Praha
před týdnem
Naším klientem je významná spediční společnost. Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pracovní pozici. Pro zasílání... zobrazit nabídku»
Dispečer vnitrostátní přepravy (Praha - východ)
Praha
před týdnem
Naším klientem je česká dopravně-spediční společnost zabývající se komplexními logistickými službami. Pro pobočku na Praze-východ... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálu s Aj
Středočeský
před týdnem
Plánovač materiálu Chcete být součástí nadnárodní výrobní společnosti? Chcete denně komunikovat v angličtině? Máte předchozí praxi... zobrazit nabídku»
Disponent MKD – Plzeň
Plzeň
před týdnem
Naším klientem je dopravně-spediční firma s vlastním vozovým parkem. Pro jejich pobočku v Plzni, hledáme zkušené kandidáty/tky na výše... zobrazit nabídku»
Dispečer vlastní vozové kolony - Kostelec nad Orlicí
Kostelec nad Orlicí
před týdnem
Pro významnou společnost oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Společnost působí v Rychnovském regionu,... zobrazit nabídku»
Skladník
Klecany
před týdnem
Pro našeho výmazného zákazníka hledáme pracovníky na suchý sklad v Klecanech u Prahy Vaše náplň práce > obsluha... zobrazit nabídku»
Dispečer/disponent vnitrostátních přeprav - Beroun
Beroun
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Berouna vhodné kandidáty či kandidátky na... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před týdnem
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Logistik se znalostí aj+frj nebo aj+nj nebo aj+nizozemštiny
Praha
před týdnem
Naším klientem je mezinárodní, dynamická, stabilní logistická společnost se sídlem v Praze. V současnosti hledáme vhodného kandidáta/tku... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD - Praha-východ
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist (námořní přepravy) – Praha 5
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost hledáme pro divizi námořních přeprav na Praze 5... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Hrádek nad Nisou
před týdnem
- Výborné platové ohodnocení - Práce na HPP po významného dodavatele v Automotive - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné kurzy -... zobrazit nabídku»
Skladník průmyslová zóna ovčáry
Kolín-Ovčáry
před týdnem
perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Customer service specialist
Praha
před týdnem
We offer: - very good remuneration - 5 weeks of vacation - annual bonuses - sick days - flexible working hours - opportunity to grow within the... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Plzeň
před týdnem
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Skladník
Praha 5 Stodůlky
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - příplatek za práci přesčas - kompletní zaškolení a... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Praha
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Skladový operátor/ka - Německo s ubytováním zdarma
Německo - Reichenbach
před týdnem
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení - ubytování zabezpečené ZDARMA! - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice
Nový Jičín
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP - příplatek za případné přesčasy 25 - 50 % - za noční směnu 15% z průměrného výdělku, - 100% za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace