Práce v oboru Logistika a doprava (1648) - strana 25

Logistika a doprava
Returnable Container Management
Liberecký kraj
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním... zobrazit nabídku»
Interní dispečer dopravy - Praha východ
Praha
před týdnem
Pro společnost zabývající se distribucí stavebnin, potřeb pro domácnost a kutily, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na výše... zobrazit nabídku»
Site manager/Key Account Manager - skladování
Středočeský
před týdnem
Pro zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, skladování a spedice, pro pracoviště v regionu východně od Prahy (Střední... zobrazit nabídku»
Vedoucí spedice, Hradec Hrálové
Hradec Králové
před týdnem
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
OZ logistika-MKD s AJ nebo NJ, Praha z
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dopravní společnost se širokým portfoliem nabízených služeb hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Supervizor v logistice
Plzeň
před týdnem
Pracujete jako supervizor a už Vás nebaví práce na směny? Máme nabídku pro ranní ptáčata: vedení oddělení skladu příjem a... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/retrak - až 160 Kč / hod. čistého
Jažlovice u Prahy
před týdnem
- garantovaný nástupní plat 110 Kč / hod. čistého - od třetího měsíce mzda dle výkonu až 160 Kč / hod. čistého - svoz z Prahy od... zobrazit nabídku»
Skladník / řidič VZV - bílá technika
Měšice u Prahy
před týdnem
pracovní smlouva na dobu neurčitou zázemí stabilní a dynamické společnosti zaškolení na pozici nástup možný ihned ... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí [mezinárodní pozice]
Chomutov
před týdnem
- Zázemí stabilní strojírenské společnosti se zahraniční účastí - Pozici na mezinárodní úrovni - Zajímavou, různorodou práci -... zobrazit nabídku»
HR consultant[stabilní společnost]
Lounsko
před týdnem
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - reprezentativní pozice - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - dovolená... zobrazit nabídku»
Skladník/Skladnice
Brno
před týdnem
* zázemí silné zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí * motivující mzdové podmínky * zaškolení * práce na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Řidič MKD garantovaný plat až 48 000 Kč čistého
Popůvky u Brna
před týdnem
plat 40 000 – 48 000 čistého garantovaný výplatní termín moderní vozový park DAF XF 106 s kabinami super space a plachtovými... zobrazit nabídku»
Skladník Plzeň od 20.900Kč/měs.
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ – Borská Pole - výborná dopravní dostupnost - MHD - základní mzda 20.900,-Kč +... zobrazit nabídku»
Skladník, Plzeň 1 směnný provoz kmenový stav
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Plzeň - nástupní mzda od 22.000Kč + zákonné příplatky - 1 směnný provoz (7.00-15.30)... zobrazit nabídku»
Skladník/expedient, 1směnný provoz
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Dobřany - zázemí stabilní společnosti - v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv -... zobrazit nabídku»
Specialista výrobní linky- Modřice (až 21 000Kč)
Brno - Modřice
před týdnem
Láká vás být u zrodu nového projektu? - Pojďte toho využít, ukázat co umíte a BUDOVAT SVOU KARIÉRU! Zároveň potřebujete záruku... zobrazit nabídku»
Skladník / skladový operátor
Vysočina
před týdnem
Informace Společnost sídlící ve Stříteži u Jihlavy právě hledá ty správné uchazeče na pozici skladníků pracujících s manipulační... zobrazit nabídku»
Expeditor logistiky
Plzeňský
před týdnem
Co Vám bude náplní práce? řídit a koordinovat denní dodávky materiálů od dodavatelů pro zabezpečení výroby plánovat dodávky... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího logistiky
Plzeňský
před týdnem
Co Vám bude náplní práce? Zajišťuje včasnost dodávek pro zákazníky, včasné zprostředkování materiálu Zajišťuje 100% dostupnost... zobrazit nabídku»
Skladník (nástupní mzda až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Pro úspěšnou a rostoucí logistickou společnost s velkým portfoliem klientů hledáme nové parťáky do týmu skladníků! Nově... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace