Práce v oboru Logistika a doprava (1732) - strana 27

Logistika a doprava
Vedoucí oddělení engineeringu - okres Teplice
Ústecký
před 6 dny
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - okres Teplice
Ústecký
před 6 dny
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Řidič autobusu/Děčín
Ústecký
před 6 dny
'Pro naši společnost hledáme spolehlivého zaměstnance, nejlépe důchodce. Náplň práce: -svoz zaměstnanců do zaměstnání -svozy na 3... zobrazit nabídku»
Logistický manažer
Praha
před 6 dny
Co budete mít na starost? Zajištění provozu a chodu centrálního skladu (cca 200 lidí) Zodpovědnost za zásobování cca 45 poboček... zobrazit nabídku»
Handler bez nočních směn- Brno
Brno
před 6 dny
Práce pouze na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku Velká mezinárodní společnost Karierní postup CTPark Slatina-... zobrazit nabídku»
Strategic Buyer
Náchodsko
před 6 dny
- long term employment, stability and possibility of personal growth - motivated salary- commuting allowance- pension and life insurance- contribution... zobrazit nabídku»
Operátor sirupárny na metru Kolbenova - až 22 000 Kč
Praha - Kolbenova
před 6 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení závislé od zkušeností * Dotované závodní stravování (oběd za 33 korun) * Týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Skladník / Kompletář - Praha východ
Praha, Středočeský
před 6 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozice Skladníka / Kompletáře. NÁPLŇ PRÁCE: - Skladové práce -... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník/ce ve skladu
Praha, Středočeský
před 6 dny
- jednoduchá práce ve skladu se skladovým zbožím - práce se čtečkou - balení - příprava pro expedici - požadujeme zručnost a... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C (vnitrostátní přeprava) - bílé zboží
Říčany u Prahy - Jažlovice
před 6 dny
- pracovní smlouva na plný úvazek - pracovní doba pondělí až pátek, každý den návrat domů - nástup možný IHNED zobrazit nabídku»
Skládej s námi ve skladu v průmyslové zóně ovčáry
Kolín, Ovčáry
před týdnem
Mzdové podmínky:  plat 18.000-20.000Kč/měsíc  bonusový systém jako nenároková složka již od 1.měsíce ve výši od 0 – 4.000... zobrazit nabídku»
Specialista/ka nákupu
Kladno
před týdnem
Pro významnou společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > spolupráce... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Mnichovo Hradiště
před týdnem
Pro technicky orientovanou úspěšnou firmu hledáme vhodné kanidáty na uvedenou pozici: Vaše náplň práce > vedení, řízení a... zobrazit nabídku»
Referent logistiky
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce referenta logistiky – vyskladňování a naskladňování zboží Co bude náš klient vyžadovat po... zobrazit nabídku»
Technik skladu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizovaný servis dodávkových a nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici technika skladu. Náplň... zobrazit nabídku»
Manažer logistického centra
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte dlouholeté zkušenosti ve vedení oddělení logistiky? Chcete pracovat pro významnou logistickou společnost v Brně? Pak... zobrazit nabídku»
Až 120,-/hod. - přivýdělek/brigáda
Praha, Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
VZV manipulant
Brno
před týdnem
Co byste ještě měli vědět? Jedná se o práci na 3 směny od pondělí do pátku. Pokud máte oprávnění na VZV bude to pro Vás velkou... zobrazit nabídku»
Skladník/expedient, 1směnný provoz
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Dobřany - zázemí stabilní společnosti - v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv -... zobrazit nabídku»
Administrativa v logistice s aktivní Aj
Praha
před týdnem
Job Description Švýcarská logistická společnost v Praze rozšiřuje svůj tým! Šance pro uchazeče s krátkou profesní praxí, či pro... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace