Práce v oboru Logistika a doprava (2016) - strana 28

Logistika a doprava
Specialista expedice
Štěnovice
před týdnem
Máte zkušenost s expedicí a pohybem materiálu? Chcete být součástí projektů, které pomohou Vám i Vašim kolegům zefektivnit práci?... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Pilsen
před týdnem
Chcete patřit do top společnosti v supply chain managementu? Pokud Vás baví logistika a chcete pracovat jen s experty tohoto oboru, ozvěte... zobrazit nabídku»
Logistic Coordinator
Kadaň
před týdnem
- plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění dodacích termínů, komunikace s obchodními... zobrazit nabídku»
Skladník - 2 směny
Svitavy
před týdnem
Hledáme ZKUŠENÉ SKLADNÍKY S PRAXÍ. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Máte za sebou již praxi na obdobné... zobrazit nabídku»
Supervizor expedice, až 45 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým a jste zvyklý komunikovat se zákazníky, pak jste ve správný čas... zobrazit nabídku»
Supervizor skladu a interní logistiky, až 45 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Je Vaše kariéra spjata s logistikou a máte zkušenosti s vedením lidí? Nevadí Vám pracovat na směny? Posílejte nám Vaše životopisy a... zobrazit nabídku»
Disponent MKD- FTL, Hradec Králové
Hradec Králové
před týdnem
*Motivující finanční ohodnocení, odměny, prémie *Možnost seberealizace v silné a dynamicky se rozvíjející firmě *Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Procesní specialista/ka (logistika, sklady)
Pardubice
před týdnem
Ohodnocení odpovídající Vaší praxi. Řada firemních benefitů jako je např. dotované stravování, telefonování, sportovní a kulturní... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního vozidla
Velké Meziříčí
před týdnem
Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Manipulant/ka – řidič/ka VZV, mzda od 19.000 Kč, Hodonínsko
Hodonínsko
před týdnem
Práce je vhodná pro MUŽE i ŽENY. Budete v kmenovém stavu klienta na hlavní pracovní poměr, nejedná se o agenturní zaměstnání. Zastávka... zobrazit nabídku»
Skladník/ce-Pohořelice! Doprava z Brna zdarma! Mzda až 21000 Kč!
Pohořelice
před týdnem
práce v třísměnném provozu (8hod. směny Po-Pá) práce vhodná zejména pro muže pro mimoregionální uchazeče kvalitní dotované... zobrazit nabídku»
Vedoucí zásobování
Plzeň
před týdnem
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Skladník - praxe s VZV až 27.000Kč!
Praha-Západ, Jinočany
před týdnem
Mzda až 27.000Kč! pracovní poměr na dobu neurčitou odměny za nemarodění příspěvek na dojíždění zaměstnanecké slevy ... zobrazit nabídku»
Manažer prodejny, skladu a expedice
Jičín okr.
před týdnem
práce na HPP na dobu neurčitou mzda ve dvou složkách: 18tis. Kč (základní složka mzdy) + variabilní složka až 7.700,-Kč řada... zobrazit nabídku»
Výkupčí nákladních vozidel a techniky
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení základní plat s vysokými provizními podíly dle úspěšnosti 50 - 70tis. Kč... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozů
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení fix + provize dle úspěšnosti (v průměru 30 - 35tis. Kč), nástup možný dohodou zobrazit nabídku»
Specialista podpory obchodu
Jičín okr.
před týdnem
práce na HPP na dobu neurčitou mzda 17 - 25tis. Kč řada zaměstnaneckých benefitů: Christmas days (dle počtu pracovních dní mezi... zobrazit nabídku»
Pracovník/-ice spedice
Hradec Králové
před týdnem
zázemí nadnárodní společnosti velmi zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené možnost profesního rozvoje firemní... zobrazit nabídku»
Manipulant/ka ve skladu s tiskovinami
Olomouc
před týdnem
MZDA 85 Kč čistého/hod.denní směny. MZDA 90 Kč čistého/hod.noční směny. Týdenní zálohy Klouzavá pracovní doba: po-pá denní směny... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor/ka – jen denní, Hranice 18.-20.000
Hranice
před týdnem
Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace