Práce v oboru Logistika a doprava (1954) - strana 29

Logistika a doprava
Řidič vzv/ruzyně - 90 Kč/hod čistého s ubytováním
Ruzyně
před týdnem
* 90,- čistého/hod * Dlouhodobá spolupráce * Možnost ubytování * Pracovní doba 6-18 týden a 18-6 druhý týden zobrazit nabídku»
Řidič nákladního automobilu (Z19742)
Plzeň
před týdnem
Doprava a mechanizace a.s. Plzeň přijme Řidiče nákladního automobilu Požadujeme praxi a platný profesní průkaz Nástup možný... zobrazit nabídku»
Řidič autojeřábu (Z19741)
Plzeň
před týdnem
Doprava a mechanizace a.s. Plzeň přijme Řidiče autojeřábu Požadujeme platný profesní a strojnický průkaz Praxe vítána ... zobrazit nabídku»
Inženýr logistiky
Turnov
před týdnem
nadstandardní mzdové ohodnocení zájímavou práci v mezinárodní společnosti HPP na dobu neurčitou další firemní benefity a 25 dní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Jablonec nad Nisou
před týdnem
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti školení,... zobrazit nabídku»
Skladník - Praha východ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, největšího světového výrobce dieselových motorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník. ... zobrazit nabídku»
Shift leader #7719626 (Praha - východ, CZ)
Praha
před týdnem
​People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:   SHIFT... zobrazit nabídku»
Projektový logistik dispozic
Turnov
před týdnem
práci v Turnově pružnou pracovní dobu práci a zázemí v nadnárodní společnosti motivující a nadstandardní ohodnocení zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Turnov
před týdnem
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení zázemí stabilní společnosti propracovaný systém bonusů a prémií benefitní program... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Liberec
před týdnem
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení různé benefity a prémie další benefity po ukončení zkušební doby příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník - výrobní společnost Doksy
Doksy - Liberecký kraj
před týdnem
- zázemí zavedené firmy - perspektiva - příjemné pracoviště Doksy - dobré finance zobrazit nabídku»
Automechanik nákladních vozů
Praha-východ
před týdnem
- zázemí silné a stabilní společnosti - dobré finanční ohodnocení - zcela nové, příjemné a moderní pracovní zázemí - důkladné... zobrazit nabídku»
Dispečer nákladní dopravy
Rokycany
před týdnem
Máte zkušenosti z podobné pozice? Chcete získat stabilní místo v moderní zahraniční společnosti? Pak neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Manažer spedice, Praha, 50-70.000
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti dopravy a logistiky, hledáme vhodné uchazeče/čky s relevantní praxí na uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Disponent mezinárodní balíkové přepravy
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho klienta, společnost zajišťující kurýrní službu s vnitrostátním a mezinárodním působením pro... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - spedice a logistika
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta významnou mezinárodní logistickou společnost se širokým portfoliem spedičních a logistických služeb hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Dispečer pro mezinárodní přepravy (cisterny) - Dobrovíz
Dobrovíz
před týdnem
Pro našeho významného klienta, dopravní firmu zabývající se přepravou tekutých potravinářských substrátů v isocisternách, hledáme... zobrazit nabídku»
Skladník - manipulant (Z19721)
Královehradecký kraj
před týdnem
Přijmeme pracovníky:   skladník – manipulant (2 lokality: Provodov, 0patovice n. L.)   Pracovní náplň: nakládka a vykládka... zobrazit nabídku»
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Dispečer vnitrostátní přepravy (Praha - východ)
Praha
před týdnem
Naším klientem je česká dopravně-spediční společnost zabývající se komplexními logistickými službami. Pro pobočku na Praze-východ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace