Práce v oboru Logistika a doprava (1752) - strana 29

Logistika a doprava
Koordinátor projektového plánování
Řepov u Mladé Boleslavi
před týdnem
zajímavé finanční ohodnocení flexibilní pracovní dobu jednorázové roční prémie stravenky příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Orderpickers to the Netherland
Nizozemí
před týdnem
Peakperiods during Eastern and Xmas, no leave permitted Training for 4-5 weeks in picking process Good training and support, well organized... zobrazit nabídku»
Skladník, skladnice, Anglie, English-min. A2
Luton
před týdnem
denní / odpolední změna 7,60 GBP brutto / hod, přesčasy 10,11 GBP brutto / hod noční změna 8,90 GBP brutto / hod, přesčasy 11,84 GBP brutto... zobrazit nabídku»
SAP Koordinátor logistiky -
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Hledáme zkušeného člověka, který má zkušenosti v logistice. Bude zajišťovat koordinace a vedení projektu zavádění SAP na úseku... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí ve strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
LEAN - Loajální, Energický, Ambiciózní Nákupčí se hledá do strojírenské společnosti v Brně. Máš zkušenost s metodami štíhlé výroby... zobrazit nabídku»
Back office pro oddělení logistiky a obchodu s NJ
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný... zobrazit nabídku»
Skladový operátor - pouze ranní směna! (Lovosice)
Lovosice, Litoměřice
před týdnem
* Odměna až 20.000,- Kč/měs (fix + bonusová složka) - možnost kariérního růstu! * Stravenky v hodnotě 80,- Kč za každý opracovaný den... zobrazit nabídku»
Skladník/řidič VZV
Pohořelice
před týdnem
– zajímavou a různorodou práci pro muže i ženy – důkladné zaškolení – možnost profesního růstu – stravenky – bonusy, prémie –... zobrazit nabídku»
Brigáda - Manipulant se zbožím
Liberec
před týdnem
- možnost volby směny - dlouhodobá spolupráce - mzdové rozpětí 90 - 100 Kč/h - dobrá dostupnost prostřednictvím MHD zobrazit nabídku»
Manažer logistiky se služebním autem
Olomoucký
před týdnem
Top firma hledá top manažera. Náplň práce: - Stanovení strategie logistiky, nákupu, dodávek a distribuce materiálu, zboží, surovin a... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
Liberec
před týdnem
MANAGER LOGISTIKY WANTED! Pokud máte zkušenosti s logistikou na podobné pozici, znáte prostředí automotive a domluvíte se bez problémů... zobrazit nabídku»
Logistik Junior
Jablonec nad Nisou
před týdnem
LOGISTIKA a šance pro ABSOLVENTY technických oborů! Na této pozici se naučíte, jak fungují materiálové toky ve výrobním prostředí,... zobrazit nabídku»
Skladník - Frýdek Místek
Frýdek-Místek
před týdnem
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant
Bor
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta, společnost působící v podnikatelských oblastech spedice, přepravy, logistiky a IT Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
kraj Vysočina
před týdnem
- mzdu od 23 000 Kč - motivační finanční odměny - závodní stravování - možnost smlouvy na dobu neurčitou zobrazit nabídku»
Výpravčí pro výrobní společnost
Ostrava
před týdnem
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti, - praktické seznámení s procesy, - osobní a profesní rozvoj, -... zobrazit nabídku»
Strojvedoucí/vlečka - výrobní společnost
Ostrava
před týdnem
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti, - praktické seznámení s procesy, - osobní a profesní rozvoj, -... zobrazit nabídku»
Řidič s VZV
oblast Pelhřimov
před týdnem
- práce na HPP - zaškolení a podporu kolegů - vzdělávání v oboru - stravenky - závodní stravování - práce v třísměnném provozu... zobrazit nabídku»
Ředitel provozu, ref.č. LU-34
Středočeský kraj směr Ústí nad Labem
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou společnost, která se specializuje na logistiku a dopravu pohonných hmot do čerpacích stanic, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu Auto Kelly- 110,-Kč čistého na hodinu
Strančice u Prahy
před týdnem
nástupní mzda 100 Kč čistého na hodinu od 3. Měsíce 110 Kč čistého na hodinu + osobní ohodnocení až do výše 2000 Kč možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace