Práce v oboru Logistika a doprava (1696) - strana 3

Logistika a doprava
Materiálový disponent
Plzeňsko
dnes
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Referent zakázek (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Vhodné i pro absolventy! Úspěšná společnost zaměřující se na výrobu vnitřního a venkovního elektrického zařízení hledá do svého... zobrazit nabídku»
Logistik junior (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do you speak English? Hledáme logistika pro organizací přeprav s orientací v celní problematice. Vhodné i pro absolventy - zaučíme. *... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
Operátor/obsluha stroje (od 17.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme pracovníka do výroby na obsluhu stroje. Jste manuálně zruční a ochotni pracovat v 3 směnném provozu? Můžeme Vám nabídnout... zobrazit nabídku»
Technolog - plánovač výroby (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti ve strojírenské výrobě? Spolupracovali jste během své působnosti s oddělením logistiky, nákupu a podíleli se na... zobrazit nabídku»
Vývojář C# pro ERP systémy (25.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Mezinárodní společnost působící v ČR zřídilo vývojové centrum pro nové aplikace a správu ERP systémů, např. pro klienty z Německa... zobrazit nabídku»
Senior vývojář MS Dynamics NAV (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
ERP systémy pomáhají podnikům řídit spletitou řadu procesů, včetně kontaktů se zákazníky, dodavateli a pomáhají také plánovat... zobrazit nabídku»
Junior vývojář MS Dynamics NAV (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
ERP systémy pomáhají podnikům řídit spletitou řadu procesů, včetně kontaktů se zákazníky, dodavateli a pomáhají také plánovat... zobrazit nabídku»
Seřizovač do strojírenské výroby (od 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Jsme nadnárodní strojírenská firma v Brně a můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Neváhejte a ozvěte se nám! Vhodné i pro absolventy -... zobrazit nabídku»
CNC Obráběč kovů (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Nový, moderní výrobní závod nedaleko Brna hledá zkušeného CCNC Obráběče kovů , který by vyráběl nástroje a měřidla dle výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
České Budějovice a okolí
dnes
Náplň práce: odpovědnost za kompletní logistiku ve společnosti (vedení týmu lidí) komunikace s vedením společnosti a se zákazníky ... zobrazit nabídku»
Disponent s AJ
Kaplice
dnes
Náplň práce: Zajištění toku dílů Komunikace se zákazníky Komunikace s výrobou a kvalitou Zodpovědnost za konkrétní velký projekt... zobrazit nabídku»
Logistický disponent
Mladá Boleslav - Plazy
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání zobrazit nabídku»
Vedoucí odd. plánování výroby
Pardubice
dnes
Plat cca 40 tisíc podle zkušeností kandidáta (garantováno roční navyšování), řada příspěvků na sport, kulturní akce, jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Disponent MKD s AJ, Praha centrum
Praha
dnes
Pro našeho významného mezinárodního klienta s novou pobočkou v České republice aktuálně hledáme zkušeného disponenta MKD. Požadavky... zobrazit nabídku»
Administrátor evidence zásob
Benešov
dnes
- výkonnostní prémie - 5 týdnů dovolené - benefitní karty - příspěvek na firemní stravování - zajištěny zdarma svozy z Vlašimi,... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu - Praha Horní Počernice
Praha
dnes
* stabilní zázemí a práci v dynamicky se rozvíjející společnosti * jistota výdělku = pravidelné výplaty vždy 15. * výkonnostní bonusy... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů
Ostrava
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti - stabilitu zaměstnání - nástup možný... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace