Práce v oboru Logistika a doprava (1688) - strana 3

Logistika a doprava
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Vedoucí dopravy a mechanizace
Pardubice
dnes
Práce na HPP v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí a velmi dobrými referencemi, os.auto i k soukromým účelům, notebook,... zobrazit nabídku»
Logistický disponent
Mladá Boleslav - Plazy
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Moravskoslezský
dnes
* Flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * Notebook, mobilní telefon * Stravenky * Roční bonus * Profesní využívání angličtiny zobrazit nabídku»
Skladník VZV Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
dnes
- práci na HPP - 140,-Kč/hod. netto - bonusy za docházku - stravenky ve výši 40,-Kč/den - možnost záloh zobrazit nabídku»
Operační koordinátor/dispečer
Horní Počernice
dnes
dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP pracovní poměr na dobu neurčitou stravenky v hodnotě 100Kč příjemné... zobrazit nabídku»
Manipulant ve výrobě s VZV
Nýřany
dnes
15,-kč/hod + prémie, pouze ranní směna, peníze každý pátek zobrazit nabídku»
Řidič sk. C,E
Sedlnice
dnes
Benefity: - motivující finanční ohodnocení - měsíční a roční prémie - hrazená školení - možnost zařídit kartu do tachometru zobrazit nabídku»
Brigáda - balení dárkového zboží - listopad 2016
Praha 10
dnes
Nabízíme: - lokalita - sklady, Praha 10 - Hostivař, Průmyslová ul. - areál CTY, Barvy a laky - plánování práce dopředu, práce na cca... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu - přivýdělek na Vánoce
Královéhradecký
dnes
Job Description Chcete si přivydělat a fyzická práce Vám nevadí? Rádi byste si vybrali z ranních nebo odpoledních směn?   Hodila by se... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu-výdělek až 21 000 Kč v čistém, ubytování zdarma
Praha ZDIBY
dnes
- ubytování ZDARMA - možnost příspěveku na ubytování a dopravu 3000,- Kč - možnost týdenních záloh - doprava do zaměstnání... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního automobilu, sk. C / Herink
Herink
dnes
zázemí silné stabilní společnosti s perspektivou dlouhodobého zaměstnání nový vozový park IVECO s pravidelnými prohlídkami v... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního automobilu, sk. b / Herink
Herink
dnes
zázemí silné stabilní společnosti s perspektivou dlouhodobého zaměstnání nový vozový park IVECO s pravidelnými prohlídkami v... zobrazit nabídku»
Skladník/ce na HPP, Praha
Praha
dnes
* základní mzda 17000Kč * bonusy za práci o víkendu, přesčas, odpolední a noční příplatky * stravenky 60Kč * průměrný plat 20000 -... zobrazit nabídku»
Ředitel logistiky
Praha 10
dnes
- zázemí ve stabilní české společnosti, lokalita - sklad - Praha 10, Hostivař - mzdové ohodnocení otevřené k diskuzi vzhledem ke... zobrazit nabídku»
Skladník VZV Plzeň
Plzeň
dnes
- práci na HPP - 120,-Kč/hod. netto - bonusy za docházku - příspěvek na ubytování či dopravu - možnost záloh zobrazit nabídku»
Řidič nákladní dopravy
Žíželice nad Cidlinou
dnes
- ubytování v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu - strava a nápoje zcela zdarma bez omezení po celou dobu na směně -... zobrazit nabídku»
Práce ve skladech v Pohořelicích - doprava z Brna zdarma!!!
Pohořelice
dnes
* týdenní zálohy * možnost práce přesčas * kvalitní zaškolení * výplata vždy včas * autobus z Brna do Pohořelic a zpět ZDARMA!!! *... zobrazit nabídku»
Řidič s němčinou nebo angličtinou 2000 Euro - 4203
Německo
dnes
Řidič kamionu v Německu - čistého 2000 EUR! Jste zkušený řidič náklaďáku? Vlastníte profesní průkaz řidiče a ŘP B, C, E a umíte... zobrazit nabídku»
Disponent/ka výroby
Liberecko
dnes
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti s textilní výrobou - odpovídající mzdové ohodnocení - příležitost pro absolventy a velký... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace