Práce v oboru Logistika a doprava (1946) - strana 30

Logistika a doprava
Skladový operátor - mzda až 26 000 Kč + bonusy až 5 000Kč
Plzeň
před týdnem
práci na hlavní pracovní poměr možnost karierního růstu a přechod pod kmenový stav docházkový bonus 1 000Kč stravenky plně... zobrazit nabídku»
Řidič MKD
Karlovarský
před týdnem
Platové ohodnocení od 45 000 Kč Výplaty v pravidelných termínech, možnost čerpání průběžných záloh Moderní vozový park, který... zobrazit nabídku»
Krátkodobá brigáda pro muže
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů, která na trhu působí déle... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky [Automotive]
Louny
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení - Možnost osobního rozvoje - Práci v renomované zahraniční výrobní firmě - Bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Balič zásilek v e-shopu
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Dobré pracovní zázemí HPP, pracovní smlouva na dobu neurčitou Pracovní doba Po - Pá, 8:00 - 16:00 (+ přesčasy v... zobrazit nabídku»
Manipulant s autodíly práce na HPP
Praha
před týdnem
Práci na HPP ve stabilní společnosti 3 měsíční zkušební doba Práce v klidném prostředí Mzdu ve výši 20.000,- Kč Bonus... zobrazit nabídku»
Řidič autobusu
Praha
před týdnem
průměrná hrubá mzda 25 000,- Kč pravidelné měsíční odměny až 5 000,- Kč náborový příspěvek 10 000,- Kč po ukončení... zobrazit nabídku»
Logistik - Disponent mzda 30 - 40 000 Kč
Ústí nad Labem, Teplice
před týdnem
* Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti * Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu * Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu - ubytování zdarma, svozy. nástup 8.8.2017
Dobříš
před týdnem
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (19 - 24.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 103 - 103 Kč/h ( 17.210 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6... zobrazit nabídku»
Junior procurement specialist with english and russian
Praha
před týdnem
We offer Possibility to start your career in the successful international company Working in the multi-cultural environment and using English and... zobrazit nabídku»
Pracuj jako skladník a vydělej si až 27 900 Kč/měs.!
Dobrovíz
před týdnem
Mzda až 27 900 Kč/měs.! BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Skladník na 1 směnu
Velká Bystřice
před týdnem
Umíte používat VZV? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Ozvěte se nám! Náplň práce: - manipulace s materiálem - práce s VZV zobrazit nabídku»
Manager logistiky - Plzeň
Pilsen
před týdnem
Je logistika Váš obor? Dokážete vést logistické oddělení v automotive prostředí? Hledáme odborníka na vedoucí pozici do stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Písek
před týdnem
Přidejte se do týmu úspěšné společnosti, leadera ve svém oboru! Hledáme kandidáty se zkušenostmi s prací ve skladu ve výrobní... zobrazit nabídku»
Logistik s angličtinou - vhodné pro absolventy
Hradec Králové
před týdnem
Jsi absolventem v oblasti logistiky, obchodu či dopravy a umíš anglicky? Baví tě plánování a komunikace? Chceš získat cenné zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Skladník/ce 100Kč/hod na HPP Poděbrady
Poděbrady
před týdnem
Pro velkoobchod v Poděbradech (nejedná se o potraviny), který rozšiřuje svůj tým, hledáme nové kolegy na pozice skladníků/manipulantů do... zobrazit nabídku»
Víkendová brigáda v Amazonu - 125 Kč/hod + 10% bonus
Středočeský
před týdnem
Chcete si přivydělat? Hledáte brigádu, ale můžete pracovat jen přes víkend? Amazon aktuálně hledá brigádníky do distribučního centra.... zobrazit nabídku»
Letní brigáda v Amazonu
Středočeský
před týdnem
Brigáda na léto právě pro Tebe! Máš po škole a chceš PRVNÍ POŘÁDNOU VÝPLATU? Sháníš BRIGÁDU NA PRÁZDNINY? Chceš si rychle vydělat... zobrazit nabídku»
Dispečer autobusové dopravy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální přepravu osob na vysoké úrovni nejen autobusy a mikrobusy, ale i osobními vozy,... zobrazit nabídku»
Přijímací technik (z52001)
Praha
před týdnem
Popis: Hledáme přijímacího technika pro osobní a dodávková vozidla. Příjem pro běžný servis a havarovaná vozidla, vyřizování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace