Práce v oboru Logistika a doprava (1770) - strana 35

Logistika a doprava
Operátor v oddělení přípravy (GR), Plzeň
Plzeň - Štěnovice
tento měsíc
Jaká je naše nabídka? - jednorázový bonus 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - smlouva na hlavní pracovní poměr... zobrazit nabídku»
Řidič VZV České Budějovice
České Budějovice
tento měsíc
* Dlouhodobou práci na HPP * Celková měsíčná mzda 18.-22.000,-Kč (dle zkušeností) * Základní mzda + bonusy * Příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznické podpory
Olomoucký kraj
tento měsíc
Nabízíme: *Motivující mzdové ohodnocení *Balíček firemních benefitů *Stabilní práci na hlavní pracovní poměr *Zázemí v... zobrazit nabídku»
Programátor CNC strojů
Plzeňský kraj
tento měsíc
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - příjemné pracovní prostředí - odpovídající mzdové ohodnocení - roční... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Plzeňský kraj
tento měsíc
- práce ve stabilní prosperující společnosti - příjemné pracovní prostředí - odpovídající platové ohodnocení + roční bonusy - 5... zobrazit nabídku»
Disponent
Teplice
tento měsíc
- Motivující platové ohodnocení - Práci ve stabilní a dále se rozvíjející mezinárodní firmě - Přátelský kolektiv a příjemné... zobrazit nabídku»
Mistr ve skladu
Liberec
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením skladu v automotive a znáte standardy 5S? Pak se nám ozvěte! Aktuálně hledáme MISTRA VE SKLADU Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Liberec
tento měsíc
Vyznáte se v logistických procesech a ovládáte angličtinu? Máte zkušenosti z automotive? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Hledáme... zobrazit nabídku»
Supply Chain specialist
Liberecký
tento měsíc
Jste absolvent, který hledá skvělou příležitost pro nastartování své kariéry? Pokud ještě k tomu hovoříte plynně anglicky máme pozici... zobrazit nabídku»
Skladník - nástup ihned
Kolín
tento měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti z prací ve skladu a manipulací s materiálem? Právě pro Vás máme tuto zajímavou... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava - služební vůz - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte obchodního ducha a orientujete se v oblasti spedice, přepravy, skladování nebo logistiky a nebojíte se ujmout svěřeného týmu... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník skladu 2 - Pardubice
Pardubický
tento měsíc
Job Description Jste pečliví a spolehliví a chcete být součástí  úspěšné výrobní společnosti? Pak o Vás chceme... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
tento měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Sortař - mezinárodní zásilky 135,-/hod
Praha, Středočeský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Hledá se zástupce manažera skladu
Praha, Středočeský
tento měsíc
Nabízíme: - práci ve velké stabilní společnosti, - přátelské pracovní prostředí v novém a moderním skladu - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ostrov u Stříbra
tento měsíc
- práce v nadnárodním koncernu s možností čerpání zkušeností ze zahraničí - pestrá pracovní náplň - flexibilní pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Global support specialist
Plzeň
tento měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - možnost aktivního využití cizích jazyků a práce v mezinárodním prostředí - roční bonusy - 5... zobrazit nabídku»
Kompletační dělník
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou obalového materiálu ze dřeva hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Inženýr logistiky OBJ996
Turnov
tento měsíc
Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení zajímavou práci v mezinárodní společnosti HPP na dobu neurčitou další firemní... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní koordinátor stavby / technik HSE
Litvínov
tento měsíc
Co za to? *nadstandardní platové ohodnocení *možnost práce na živnost, případně HPP *možnost uplatnění ve velkém projektu výstavby... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace