Práce v oboru Logistika a doprava (1738) - strana 35

Logistika a doprava
Řidič VZV/Skladník
Česká Lípa
před 14 dny
- nástupní mzda od 25 000 Kč, - zajímavé firemní benefity. zobrazit nabídku»
Disponent s němčinou
Jihomoravský kraj, okres Vyškov
před 14 dny
Zajímá Vás oblast NÁKUPU a TOKU MATERIÁLU, mluvíte německy a hledáte profesní uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti? Pak pro... zobrazit nabídku»
Customer service specialist
Praha
před 14 dny
We offer: - very good remuneration - 5 weeks of vacation - annual bonuses - sick days - flexible working hours - opportunity to grow within the... zobrazit nabídku»
Expedient junior - šance pro absolventy
Liberec
před 14 dny
- Zajímavá práce v zakázkové výrobě - Možnost osobního rozvoje v rámci firmy - Pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou - Nástupní... zobrazit nabídku»
Projektový logistik - automotive
Liberecký
před 14 dny
Job Description Chcete být součástí společnosti, jež je tradičním výrobcem plastových komponentů pro automobilový průmysl? Pobočka v... zobrazit nabídku»
Skladník v českých Budějovicích! super práce!
České Budějovice
před 14 dny
Co ti nabízíme? Pro začátek nabízíme 80 Kč na hodinu, stravenky a prémie až do výše 3000 Kč! Po zapracování navýšení mzdy a... zobrazit nabídku»
Skladník, až 25000Kč,HPP přímo v Praze
Praha
před 14 dny
- Mobilní telefon - Mzda až 25 000Kč - Dovolená 25 dní - Práce na HPP - Po zkušební době – doba neurčitá - Přímo do kmenového... zobrazit nabídku»
Skladník s vzv, Rudná u Prahy až 22000Kč přímo kmenový stav
Rudná u Prahy
před 14 dny
- HPP - smlouva na 1 rok - po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou - nástup IHNED!!! - nástupní plat: až 20 000 Kč + příplatky -... zobrazit nabídku»
Skladník, Jinočany - až 22000Kč,HPP
Jinočany
před 14 dny
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, kmenový stav pracovní poměr na dobu neurčitou motivující finanční... zobrazit nabídku»
Skladník - Havraň 21.000 Kč
Havraň
tento měsíc
-základní mzda 18.000Kč -výrobní bonus -docházkový bonus -osobní ohodnocení -příspěvěk na dopravu až 500 Kč měsíčně... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Plzeňsko
tento měsíc
- Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici - Dobré platové ohodnocení – dle praxe... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
tento měsíc
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Samostatný logistik
Písek
tento měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Dynamickou, různorodou práci s denním využitím AJ / NJ - Velmi dobré finanční... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Písecko
tento měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost důkladného zaškolení - Podpora... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Liberec
tento měsíc
Vyznáte se v logistických procesech a ovládáte angličtinu? Máte zkušenosti z automotive? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Hledáme... zobrazit nabídku»
Mistr ve skladu
Liberec
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením skladu v automotive a znáte standardy 5S? Pak se nám ozvěte! Aktuálně hledáme MISTRA VE SKLADU Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Mistr Skladu
Jablonec nad Nisou
tento měsíc
Hledáme člověka, který zná výrobní prostředí a ve skladu se cítí jako ryba ve vodě. Ví také, jak řídit svoje podřízené a v... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Zlínský
tento měsíc
Nabízíme Vám jedinečnou možnost pracovního uplatnění na manažerské pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY Jaká je pracovní náplň? * Reprezentovat... zobrazit nabídku»
Import specialist
okres Louny
tento měsíc
Rozumíte celní problematice? Dokážete se rychle zorientovat a zajistit bezproblémovou dopravu zboží? A domluvíte se anglicky? Pak jste náš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace