Práce v oboru Logistika a doprava (1780) - strana 36

Logistika a doprava
Supply Chain specialist
Liberecký
tento měsíc
Jste absolvent, který hledá skvělou příležitost pro nastartování své kariéry? Pokud ještě k tomu hovoříte plynně anglicky máme pozici... zobrazit nabídku»
Skladník - nástup ihned
Kolín
tento měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti z prací ve skladu a manipulací s materiálem? Právě pro Vás máme tuto zajímavou... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava - služební vůz - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte obchodního ducha a orientujete se v oblasti spedice, přepravy, skladování nebo logistiky a nebojíte se ujmout svěřeného týmu... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník skladu 2 - Pardubice
Pardubický
tento měsíc
Job Description Jste pečliví a spolehliví a chcete být součástí  úspěšné výrobní společnosti? Pak o Vás chceme... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
tento měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Sortař - mezinárodní zásilky 135,-/hod
Praha, Středočeský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Hledá se zástupce manažera skladu
Praha, Středočeský
tento měsíc
Nabízíme: - práci ve velké stabilní společnosti, - přátelské pracovní prostředí v novém a moderním skladu - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ostrov u Stříbra
tento měsíc
- práce v nadnárodním koncernu s možností čerpání zkušeností ze zahraničí - pestrá pracovní náplň - flexibilní pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Global support specialist
Plzeň
tento měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - možnost aktivního využití cizích jazyků a práce v mezinárodním prostředí - roční bonusy - 5... zobrazit nabídku»
Kompletační dělník
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou obalového materiálu ze dřeva hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Inženýr logistiky OBJ996
Turnov
tento měsíc
Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení zajímavou práci v mezinárodní společnosti HPP na dobu neurčitou další firemní... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní koordinátor stavby / technik HSE
Litvínov
tento měsíc
Co za to? *nadstandardní platové ohodnocení *možnost práce na živnost, případně HPP *možnost uplatnění ve velkém projektu výstavby... zobrazit nabídku»
Expedient/řidič VZV – Opava – až 19 000 Kč
Opava
tento měsíc
Máte chuť do práce a jste spolehliví? Máte praxi jako řidič VZV a chcete se i nadále vzdělávat? Pak je tato práce právě pro Vás! ... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu - ubytování zdarma, při nástupu kapesné 18 - 27000 Kč/mě...
Dobříš
tento měsíc
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (20 - 24.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6 Kč/h) -... zobrazit nabídku»
Disponent/ka logistiky - přepravy
Plzeň
tento měsíc
- Zázemí stabilní výrobní společnosti - HPP na dobu neurčitou - Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Stravenky, 5... zobrazit nabídku»
Logistik s AJ
Hradec Králové
tento měsíc
Máte praxi z logistiky a nebojíte se použít znalost angličtiny v praxi? Pak Vám rádi představíme naši nabídku zaměstnání! Zahraniční... zobrazit nabídku»
Skladník (Karviná)
Karviná
tento měsíc
Máte pracovní zkušenosti ze skladu, popř.i řidičské oprávnění na VZV? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na práci ve... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Supervizor logistiky/vedoucí skladu
Plzeň
tento měsíc
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Logistický specialista (Aj + Fj)
Praha
tento měsíc
Koordinátor logistiky s Aj a Fj Rozšiřujeme týmy logistiky a nákupu v centru Prahy! Mluvíte plynule anglicky a francouzsky? Tak čtěte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace