Práce v oboru Logistika a doprava (1722) - strana 36

Logistika a doprava
Technický nákupčí
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * příspěvek na dojíždění *... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Praha
minulý měsíc
motivující finanční hodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní pracoviště v... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka
Praha
minulý měsíc
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností profesní růst práce v Jirny u Prahy zobrazit nabídku»
Péče o zákazníka
Praha
minulý měsíc
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností konkurenční plat a zaměstnanecké výhody volnou... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Turnov
minulý měsíc
motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní,... zobrazit nabídku»
Obchodně technický pracovník
Turnov
minulý měsíc
motivující finanční hodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň - sever
minulý měsíc
- příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru - stabilní mezinárodní společnost - možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Supervizor skladových zásob
Tachov
minulý měsíc
- atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe - zázemí stabilní společnosti - bonusy za řádnou docházku - bonusy za... zobrazit nabídku»
Manipulant logistiky - řidič VZV
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Hledáme mistry volantu s průkazem vzv.
Celá ČR
minulý měsíc
Pokud toužíš po změně a hledáš práci, v níž si Tě budou opravdu vážit, ozvi se nám a společně najdeme tu pravou... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Olomoucký
minulý měsíc
Co může společnost nabídnout Vám? - Manažerský motivační program - 13. plat - Příspěvek na penzijní / životní pojištění - Ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení logistiky, NJ
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený logistik a máte praxi ve vedení týmu lidí? Domluvíte se německy? Tak je to šance pro Vás. Náplň práce: - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Liberec
minulý měsíc
Je logistika Vaším oborem? Máte zkušenosti z automotive? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Tak nám napište! Hledáme... zobrazit nabídku»
Skladník/Logistik - dvousměna
Brno - Slatina
minulý měsíc
Chtěli by jste pracovat ve skladu? Jste fyzicky zdatný/á a ovládáte práci s PC? Pokud ano máme nabídku zrovna pro Vás! Hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Řidič - prodejce kvalitních mražených potravin
Liberecko, Česká Lípa
minulý měsíc
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? - Kapitálově silná a stabilní... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky a zákaznického servisu
Teplice
minulý měsíc
Kromě odpovídajícího platového ohodnocení Vám nabízíme: * Manažerskou pozici s možností seberealizace dosud získaných zkušeností *... zobrazit nabídku»
Pracovník logistiky s VZV
Mohelnice (okr. Šumperk)
minulý měsíc
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr Motivující mzdové ohodnocení od 100 Kč/hod v čistém Práce na dvě... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Ostrov nad Ohří
minulý měsíc
Disponent logistiky - to je to pravé, co hledáme! Chcete změnu a máte chuť zapojit se do zajímavé automotive společnosti na pomezí Ústecka a... zobrazit nabídku»
Testovací řidič
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s opravami, rozumíte elektronice a domluvíte se alespoň částečně anglicky? Zašleme nám svůj životopis! Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník/ce (i bez VZV průkazu)!
Kralupy nad Vltavou
minulý měsíc
Nástupní mzda 16 890Kč – po půl roce 18 340Kč! NADSTANDARDNÍ příplatky za práci v noci a přesčas! 2ks 100 Kč stravenky za jednu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace