Práce v oboru Logistika a doprava (1948) - strana 36

Logistika a doprava
Strojvedoucí elektrické trakce
Praha, Brno, Ostrava, Břeclav
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující služby v oboru dopravy a cestovního ruchu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojvedoucí... zobrazit nabídku»
Získej práci v Amazonu až za 27 900 Kč a 3 dny volna v týdnu k t
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs. Svozové autobusy do práce ZDARMA Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč Práce v prostředí... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - 150Kč/hod
Praha
před 14 dny
Pracovní náplň - řidič VZV - práce ve skladu s autodíly (výfuky) Profil ideálního kandidáta - spolehlivost - časová flexibilita -... zobrazit nabídku»
Picker - 24.000,-
Praha
před 14 dny
Pracovní náplň - kompletace objednávky dle požadavků zákazníků - příprava zboží k odvozu - konzultace se zákazníky (možnost náhrady... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - 24.000,- Kč
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Nabízíme logistické služby pomocí letecké, námořní a silniční přepravy. Zajišťujeme skladovací,... zobrazit nabídku»
Brigáda ve skladu - 135,- Kč/hod (možnost až 165,- Kč/hod)
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Nákupčí - operativa
Olomouc
před 14 dny
Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování ... zobrazit nabídku»
Mps/siop Koordinátor
Rakovník
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Získej práci ve skladu (AŽ 130 Kč/hod), která TĚ bude bavit
Nýřany, Štěnovice
před 14 dny
Za svou práci získáš: - až 130 Kč na hodinu - 25% příplatek za noční - dopravu do pracoviště zdarma - stabilní příjem a... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník ve výrobě - kmenový stav 22 - 23000 Kč/měs. Příbr...
Příbram
před 14 dny
- po zapracování průměrný hrubý měsíční výdělek 22 000 - 23 000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů) - věrnostní a stabilizační... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Frýdek-Místek
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výrobní firmy (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Perspektivní společnost, spokojení zaměstnanci a plná řada benefitů. Takto by se dala vystihnout krátká charakteristika této společnosti.... zobrazit nabídku»
Logistický specialista (Aj + Fj)
Praha
před 14 dny
Job Description Rozšiřujeme týmy logistiky a nákupu v centru Prahy! Mluvíte plynule anglicky a francouzsky? Máte vystudovaný obor logistiky a... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Staňkov
před 14 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející německou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Skladník Brno xxxlutz
Brno
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity – stravenky a slevy na prodávaný sortiment - práci... zobrazit nabídku»
Dispečer/Disponent pozemních přeprav - Olomoucko
Olomoucký
před 14 dny
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Customer service representative, seafreight
Praha
před 14 dny
Your qualifications: - Secondary School or University - Experience or special education in the logistics and/or shipping industry is welcome - High... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu – denní výdělek až 1500 Kč
Praha
před 14 dny
V případě zájmu se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work, Argentinská 286/38, Praha 7 kdykoliv od pondělí do čtvrtka mezi 10-16... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs.! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600... zobrazit nabídku»
Rreferent prodejního oddělení
Praha
před 14 dny
Co Vám nabízíme my? - práci na HPP ve stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí - interní a externí školení - 13. plat   zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace