Práce v oboru Logistika a doprava (2062) - strana 37

Logistika a doprava
Sortař - 135 Kč/hod
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Retrakář – mzda týdně, 120 Kč / hod. čistého
Rudná
před 14 dny
Přijmeme řidiče retraku do skladu Sportisimo v Rudné u Prahy. Svoz zajištěn z Prahy – Zličín, z Berouna a z Králova Dvora. Firemní... zobrazit nabídku»
Strojník / mechanik dieselových motorů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledá vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Pracovník distribučního centra - mzda až 27 900 Kč!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny volna Týden dovolené navíc Práce v prostředí moderní... zobrazit nabídku»
Skladník - logistik
Rokycany
před 14 dny
-práci na plný úvazek -výkonnostní prémie -mimořádné prémie za řádnou docházku -prémie za pracovní výročí -dovolená 4 týdny +... zobrazit nabídku»
Směnový mistr do skladu
Rokycany
před 14 dny
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»
Mistr logistiky
Olomoucký kraj
před 14 dny
- zázemí rostoucí zahraniční společnosti - stravenky, flexipasy, akce pro zaměstnance - motivující finanční ohodnocení - další... zobrazit nabídku»
Customer Service– English and French/ English and German
Olomoucký kraj
před 14 dny
Co Vám rádi nabídneme? - zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí - hlavní pracovní poměr - každodenní využití jazyků -... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Plzeňský
před 14 dny
Máte zájem o odvětví logistiky a rádi pracujete v dynamickém mezinárodním prostředí? Pokud ANO, máme pro Vás zajímavou příležitost.... zobrazit nabídku»
Specialista řízení zásob – Úherce
Úherce
před 14 dny
Na oplátku od nás získáš: * Práci v kmenovém stavu společnosti * Zodpovědnou práci, ale bez každodenního stresu. Jde spíše o... zobrazit nabídku»
Skladník, jedna směna
Brno
před 14 dny
· Práci na jednu směnu - pracovní doba od 7:00 – 15:45. Žádné dvanáctky ani noční provoz! · Mzda 16.000,- · Pestrou škálu firemních... zobrazit nabídku»
Brigáda v Ostravě – 110 Kč/hod – nástup ihned
Ostrava
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme schopné, fyzicky zdatné muže na brigádu do Ostravy! Možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce!... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu náhradních dílů
Rokycany
před 14 dny
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje - rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování materiálu
Rokycany
před 14 dny
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje - rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Disponent plánování výroby
Ostrov u Stříbra
před 14 dny
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Material Planner
Ostrov u Stříbra
před 14 dny
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»
Staňte se leadrem a získejte řadu benefitů! Hledáme Vás!
Praha
před 14 dny
Měsíční bonus 10 % pravidelné roční navyšování hodinové mzdy - nástupní mzda 170 Kč/hod. svozová dopravu zdarma pět týdnů... zobrazit nabídku»
Administrátor dopravního oddělení
Plzeň- Sever
před 14 dny
-práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až... zobrazit nabídku»
Operátor v distribuci + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před 14 dny
-přátelské a čisté pracovní prostředí -5 týdnů dovolené -dobré finanční ohodnocení -roční odměny do výše jednoho platu... zobrazit nabídku»
Dispečer autobusové dopravy
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální přepravu osob na vysoké úrovni nejen autobusy a mikrobusy, ale i osobními vozy,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace