Práce v oboru Logistika a doprava (2010) - strana 38

Logistika a doprava
Řidič a odsluha VZV s ubytováním
Prostějov,
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - 120 - 130 Kč/hod - ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs. - možnost vyplacení... zobrazit nabídku»
Skladník Möbelix Liberec
Liberec
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity – stravenky a slevy na prodávaný sortiment - práci... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Ústí nad Labem
před 14 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs.! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - picker až 160 Kč/hod.
Pilsen
před 14 dny
Chcete pracovat ve skladu? Kontaktujte nás, nabíráme skladové manipulanty/pickery. Nemáte praxi? Nevadí, pokud zvládáte základní práci s... zobrazit nabídku»
Vedoucí expedice
Hradec Králové
před 14 dny
Haló, haló! Hledáme zkušeného vedoucího expedice do Hradce Králové! Domluvíte se anglicky a máte praxi s vedením lidí v expedici? Napište... zobrazit nabídku»
Referent skladu náhradních dílů
Plzeň
před 14 dny
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Dobré platové odhodnocení - 13. plat -... zobrazit nabídku»
Integrated planner
Plzeň
před 14 dny
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Skladník VZV - Slaný
Slaný (okres Kladno)
před 14 dny
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení až 137 Kč/hod v čistém - ubytování zdarma -... zobrazit nabídku»
Řidič VZV /skladník - ubytování zdarma - 8 hod úvazek
Pardubice
před 14 dny
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA doprava do práce... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
minulý měsíc
Mzda až 27 900 Kč/měs.! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Vedoucí distribučního skladu – Logistik
Kolín
minulý měsíc
Fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu Nástup ihned či dohodou Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Nymburk
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením lidí a práce ve skladu? Víte jak funguje skladové hospodářstí? Neváhejte nám napsat! Co Vás bude na pozici... zobrazit nabídku»
Logistický specialista
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme specialistu, který zvládne naše logistické procesy, rychle se v nich zorientuje a pomůže s dalším rozvojem. Otevřeli jsme pozici... zobrazit nabídku»
Skladník - Litvínov - 23 500 Kč
Litvínov
minulý měsíc
- práci na krátký a dlouhý týden - 12H směny - atraktivní mzdové ohodnocení - dovolená 5 týdnů - dotované stravování za každý... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v logistice
Plzeňsko
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň sever
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - Stravenky (100,-) - Mobil, notebook - Sleva na firemní výrobky - Příspěvek na penzijní připojištění - Volná... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor/ka – jen denní, Hranice 18.-20.000
Hranice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme... zobrazit nabídku»
Brigáda - zkušební řidič Praha
Praha
minulý měsíc
- velmi zajímavou, příjemnou a nenáročnou práci - jízdy v nových luxusních zahraničních vozech - kurz bezpečné jízdy na polygonu -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace