Práce v oboru Logistika a doprava (2050) - strana 38

Logistika a doprava
Skladník, Humpolec, až 27 000 Kč/měs.
Humpolec
tento měsíc
Do firmy v Humpolci hledáme skladníky a skladnice. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Průkaz na obsluhu VZV... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v logistice - junior (30.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Chcete být tím top? Tak to čtete správně! Splňujete-li požadavky níže a k tomu se rádi naučíte novým věcem, věci, které ovládáte si... zobrazit nabídku»
Logistik ve strojírenství - senior (40.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Logistika žádná nuda, expedice volá hurá, hurá. A kdo to všechno zařídí? Asi ten, kdo zašle své CV. Takže, pokud máte zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Nákupčí s technickým vhledem
Plzeň
tento měsíc
13. plat a další benefity příspěvky na dojíždění a stravování podpora kultury, zdraví a sportu příspěvky na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Picker - mzda až 150 Kč / hod. čistého
Jirny
tento měsíc
Přijmeme pickery do skladu Mall.cz v Jirnech u Prahy. Náplň práce - naskladňování a vyskladňování zboží, vychystávání objednávek. ... zobrazit nabídku»
Manipulant
BŘECLAVSKO
tento měsíc
- motivující příjem + čtvrtletní prémie - příspěvek na pojistné - závodní stravování - motivační příplatky za práci o víkendu... zobrazit nabídku»
Staň se kmenovým zaměstnancem Amazonu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
tento měsíc
Mzda až 27 900 Kč! Smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností Amazon Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»
Pracuj 4 dny, vydělej si až 27 900Kč! Přidej se k nám!
Dobrovíz
tento měsíc
Mzda až 27 900 Kč! Svozové autobusy do práce ZDARMA Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč Práce v prostředí moderní... zobrazit nabídku»
Skladník, Mzda 120Kč/hod čistého! Nástup možný ihned!
Břeclav
tento měsíc
- MZDA 120Kč/hod čistého - stabilní práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti - možnost karierního růstu a přechod pod... zobrazit nabídku»
Skladník - Lovosice - ranní směna od 18 000Kč
Lovosice
tento měsíc
- stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP v Lovosicích - školení, kurzy - atraktivní mzdové ohodnocení od 18 000 Kč + příplatky - po... zobrazit nabídku»
Integrated planner
Plzeň
tento měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v logistice
Plzeňsko
tento měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň sever
tento měsíc
- 5 týdnů dovolené - Stravenky (100,-) - Mobil, notebook - Sleva na firemní výrobky - Příspěvek na penzijní připojištění - Volná... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Ždírec nad Doubravou
tento měsíc
- zajímavé mzdové ohodnocení - zázemí jedné z renomované společnosti - pružnou pracovní dobu - notebook a mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Řidič retraku/sklad s pneu Strančice 100-120Kč čist/hod.s ubyt.
Strančice u Prahy
tento měsíc
Odvoz do práce a zpět Možnost týdenních záloh Dlouhodobá spolupráce Možnost ubytování - strhává se zpětně, odpadají prvotní... zobrazit nabídku»
Pracovník reklamačního centra - mzda až 27 900 Kč
Dobrovíz
tento měsíc
mzda až 27 900 Kč Svozové autobusy do práce zcela ZDARMA z mnoha různých lokalit 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»
Staň se pracovníkem Amazonu na dobu neurčitou! Mzda až 27 900 Kč
Dobrovíz
tento měsíc
Mzda až 27 900 Kč BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»
Disponent - expedient
okr. Strakonice
tento měsíc
* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti  * Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu * Platové a osobní... zobrazit nabídku»
Skladník/-ce, mzda od 16.500 Kč/měs + příplatky, docházkový bonus, nástu...
Písek
tento měsíc
Základní mzda od 16.500 Kč/měs - docházkový bonus 1.měsíc 1.000 Kč, 2.měsíc 2.700 Kč - příplatek za noční směnu 10 Kč/hod -... zobrazit nabídku»
Práce v expedici, 2 směny, mzda od 14.200 Kč/měs+ příplatky, docházkový ...
Písek
tento měsíc
Základní mzda od 14.200 Kč/měs - po odpracování celého 1. měsíce odměna 1.000 Kč, 2. měsíc 2.700 Kč - 25 dní dovolené - stravenka v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace