Práce v oboru Logistika a doprava (1948) - strana 4

Logistika a doprava
Referent mezinárodní přepravy
Praha
dnes
- mobilní telefon - notebook - přátelské, rodinné prostředí - možnost kariérního růstu zobrazit nabídku»
Technik údržby
Žebrák
dnes
Pro našeho klienta, výrobní závod u sjezdu z dálnice D5, hledáme nového kolegu na pozici Technika údržby. Náplň práce: preventivní... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 29 100 Kč na pozici operátor výroby
Kolín
dnes
* Nástupní plat - základ : 20 000 Kč/měsíc, od 4. měsíce 22 970 Kč/měsíc * Práce na denní a noční směny, pondělí - čtvrtek cca 10... zobrazit nabídku»
Skladník Cheb
Cheb
dnes
PRODEJNA ALBERT HYPERMARKET Pro prodejnu Albert hypermarket v Chebu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník/Skladnice. CO BUDE VAŠÍ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (BRN)
Brno
dnes
- příjemný tým podobných nadšenců, jako jste Vy - služební auto, se kterým můžete zajet i na chalupu, mobilní telefon, notebook -... zobrazit nabídku»
Depot supervisor (OL)
Olomouc
dnes
- práci na hlavní pracovní poměr v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - různorodou a zajímavou pracovní náplň s... zobrazit nabídku»
Vedoucí / manažer skladu - okres Vyškov
Jihomoravský kraj
dnes
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, neváhejte a využijte možnosti pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice odbytu - pro absolventy s AJ
Kaplice
dnes
Náplň práce: komunikace se zákazníkem, zadávání zakázek do systému, komunikace s výrobou administrativa odbytu a logistika denní... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu
Velká Bíteš
dnes
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti parních, protitlakových, kondenzačních a expanzních turbín, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Noční skladník Brno
Brno
dnes
- práce ve skladu výrobní společnosti - obsluha VZV (není nutná praxe) - komunikace s nadřízeným - kontrola, práce s interním systémem... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Českobudějovicko
dnes
- pozici v úspěšné a rostoucí společnosti - atraktivní a motivující finanční ohodnocení, odpovídající benefity zobrazit nabídku»
Skladník/skladnice
Praha Horní Počernice
dnes
* zázemí prosperující společnosti * směnný provoz - možnost výběru vhodné směny * možnost osobního i kariérního růstu, školení a... zobrazit nabídku»
Pracovník pro třídění a přípravu balíkových zásilek (Rudná)
Rudná
dnes
Přijmeme nové kolegy/ně na pozici v zázemí poštovního depa. Práci je možné vykonávat v denních nebo jen nočních směnách (příplatky).... zobrazit nabídku»
Pracovník pro třídění a přípravu balíkových zásilek (Praha 10)
Praha
dnes
Přijmeme nové kolegy/ně na pozici v zázemí poštovního depa. Práci je možné vykonávat v denních nebo jen nočních směnách (příplatky).... zobrazit nabídku»
Technolog do odd. oprav dálnic
Praha
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Praha 1
dnes
Pro obchodní a výrobní firmu se sídlem v centru Prahy hledáme vhodné uchazeče. Vaše náplň práce > realizace objednávek > denní... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro muže/ženy 8h směny !
Pardubice
dnes
Benefity: Dlouhodobá práce na HPP, Možnost zadarmo ubytování a doprava do práce nebo 3000,-kč příspěvek na vlastní bydlení, týdenní... zobrazit nabídku»
Opravář-Montér stavebních strojů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, půjčovnu stavební mechanizace, hledáme nového kolegu na pozici Opraváře-Montéra stavebních strojů. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Práce v Anglii se základy angličtiny + príspevok na letenku!
Burnley, Veľká Británia
dnes
Využite jedinečnú možnosť vycestovať do Veľkej Británie SO ZÁKLADMI ANGLICKÉHO JAZYKA a ZÍSKAŤ 250 GBP! Máme k dispozícii aj... zobrazit nabídku»
Nákupčí kovy
Pardubicko
dnes
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti - možnost závodního stravování (výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel) - 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace