Práce v oboru Logistika a doprava (1952) - strana 41

Logistika a doprava
Logistics and planning specialist
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: LOGISTICS AND PLANNING... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky / Logistic Leader
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici vedoucího logistiky z výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky? Jste ochotný cestovat? Máme pro Vás velmi... zobrazit nabídku»
Skladník, manipulant- víkendy volné (80-85 Kč/hod.)
Pardubice
minulý měsíc
Hledáte práci ve skladu, kde VZV není podmínkou? Práce na 2 směny a VOLNÉ VÍKENDY :-) Pro našeho klienta, společnost vyrábějící... zobrazit nabídku»
Disponent leteckých přeprav
Praha
minulý měsíc
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost. Pro pracoviště v Praze hledá vhodné kandidáty/tky na pozici disponent... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu (-kmv-)
okr. Vyškov
minulý měsíc
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového... zobrazit nabídku»
Referent(ka) plánování výroby (-kmbř-)
okr. Břeclav
minulý měsíc
- zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele - kvalitní platové ohodnocení - pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní... zobrazit nabídku»
Inženýr rozvoje dodavatelů - nákupčí (-kmv-)
okr. Vyškov
minulý měsíc
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - neustálý... zobrazit nabídku»
Referent nákupu s NJ
Ostrov
minulý měsíc
Pracujte pro zahraniční společnost a využijte své znalosti z oblasti nákupu! Vaším úkolem bude: - denní kontakt s dodavateli -... zobrazit nabídku»
Interní logistik
Plzeň město
minulý měsíc
- nástup ihned - nadstandardní mzdové ohodnocení - stabilní dlouhodobá práce na HPP - 13. plat - 25 dní dovolené - závodní stravování /... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Liberec
minulý měsíc
Vyznáte se v logistických procesech a ovládáte angličtinu? Máte zkušenosti z automotive? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky ve výrobě
Liberecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z logistiky? Jste manažerská osobnost a máte praxi s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás! Jedná se o pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu (-kmb-)
okr. Břeclav
minulý měsíc
* zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti * zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu * neustálý... zobrazit nabídku»
Administrativní referent/ka
Chebsko
minulý měsíc
jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu samostatnou a odpovědnou práci, možnost seberealizace v oblasti... zobrazit nabídku»
Referent zásobování
Ostrava
minulý měsíc
- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost - platové ohodnocení dle zkušeností - 5 týdnů dovolené - měsíční a... zobrazit nabídku»
Nákupčí s aj/nj
okres Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: NÁKUPČÍ s AJ/NJ ... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Praha
minulý měsíc
Závodní stravování Penzijní připojištění 25 dní dovolené Služební telefon Notebook Výuka AJ Lindab bus Salátový bufet zobrazit nabídku»
Teamleader
Jirny u Prahy
minulý měsíc
dlouhodobou a perspektivní práci na HPP na 1 rok s možností prodloužení hodinovou mzdu 165 Kč/hod příspěvek an stravné ve výši 80... zobrazit nabídku»
Supervisor logistiky
Liberec
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti v logistice ve výrobní společnosti? V SAPu umíte pracovat i se zavřenýma očima, angličtina je váš koníček a... zobrazit nabídku»
Manipulant - obsluha VZV (-kmp-)
okr. Pelhřimov
minulý měsíc
- práci na HPP - zajímavé finanční ohodnocení, bonusy - zaškolení na nabízenou pozici - závodní stravování, stravenky zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace