Práce v oboru Logistika a doprava (1774) - strana 42

Logistika a doprava
Manažer logistiky se služebním autem
Olomoucký
minulý měsíc
Top firma hledá top manažera. Náplň práce: - Stanovení strategie logistiky, nákupu, dodávek a distribuce materiálu, zboží, surovin a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Pardubicko
minulý měsíc
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Nastup do kmene Amazonu a získej smlouvu na dobu neurčitou!
Dobrovíz
minulý měsíc
125 Kč/hod. + bonus do výše 10% + další příplatky dle ZP (noční, víkend, svátek, přesčas) Smlouvu na dobu neurčitou přímo se... zobrazit nabídku»
Řidič VZV (Nymburk): 110 Kč/hod - 1 směna
Nymburk
minulý měsíc
- odměna 110 Kč/hod - práce na 1 směnu od pondělí do pátku (6:00 – 14:30 hod) - smlouva na dohodu o pracovní činnosti - práce do konce... zobrazit nabídku»
Skladník – Manipulant – až 23 000 Kč měsíčně ranní směna
Praha 6
minulý měsíc
* spolupráce s významnou dodavatelskou společností * 120 Kč na hodinu / 23.000,-Kč * možnost dlouhodobější spolupráce * 3 směnný... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV - výborná dostuponost Praha 4 Háje Opatov
Praha
minulý měsíc
*Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí *Motivační finanční ohodnocení 19 500 Kč + 3000 bonusy za docházku * Příplatky za... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Výrobní společnost se sídlem na Pelhřimovsku hledá do svého týmu vedoucího servisu. Organizace práce ve skladu Vedení týmu skladníků a... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Máte základní znalosti práce na PC a hledáte práci v Karviné? Máte zkušenosti ze skladu nebo z výroby? Možná je tato pracovní nabídka... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - skladová logistika (Stř. Čechy, Praha)
Středočeský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost mající centrálu západně od Prahy, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Řidič a odsluha logistického vláčku
Prostějov
minulý měsíc
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - 120 - 130 Kč/hod - ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs. - možnost vyplacení... zobrazit nabídku»
Referent/ka Logistiky
Mladá Boleslav
minulý měsíc
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Práce vhodná i pro ženy - Motivační... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant
Brandýs nad Labem
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP možnost týdenních záloh, možnost přesčasů příplatky za práci v... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Jesenice u Prahy.
Praha
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Zličín.
Praha
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na výrobky ... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v oblasti logistiky a rád bys působil ve společnosti, která nabízí řadu benefitů? V případě, že se nebojíš komunikovat... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
Moravskoslezský
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro zkušenější logistiky! Chcete se stát součástí zahraniční společnosti a využít ve své práci německý jazyk... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV, 4 volná místa, nástup od 1.4.2017
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- mzda od 20 000 Kč dle zkušeností - možnost být u zcela nového projektu - 5 týdnů dovolené - smlouva na dobu neurčitou ihned - firemní... zobrazit nabídku»
Mistr skladu
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV
Brandýs nad Labem
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP možnost týdenních záloh, možnost přesčasů příplatek za práci v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace