Práce v oboru Logistika a doprava (1614) - strana 44

Logistika a doprava

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Spedice-Manažer leteckého oddělení (2lidé)-cargo, Ruzyně
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta v oblasti spedičních a logistických služeb aktuálně hledáme zkušeného a nového člena pro stávající... zobrazit nabídku»
Logistic planner [13. plat]
Louny
dnes
- zázemí silné nadnárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu - systém... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD s RJ - východní trhy
Praha
dnes
Naším klientem je významná nadnárodní dopravní a logistická společnost. Pro pracoviště na Praze 5, hledáme vhodného kandidáta na výše... zobrazit nabídku»
Dispečer kamionové dopravy - Rakousko
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní spedičně-dopravní firmu, hledáme šikovného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v... zobrazit nabídku»
Supervizor/ka plánování výroby
Pardubice
dnes
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, každoroční navyšování mzdy Obědy jen za 25 kč s... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro pozemní přepravy
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se logistikou a spedicí, hledáme zkušené kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Hledáš dobrou práci? Pojď pracovat do skladu!
Olomouc
dnes
Jiné výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní nadnárodní společnosti a příjemné platové ohodnocení. Samozřejmostí je u nás pečlivé... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně kvalitních mražených potravin
Brno
dnes
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? - Kapitálově silná a stabilní... zobrazit nabídku»
Řidič/ka - prodejce/kyně kvalitních mražených potravin
Kladensko, Slaný, Berounsko
dnes
- kapitálově silná a stabilní společnost - nulové investice potřebné pro zahájení spolupráce - převzetí stálé klientely - vysoká... zobrazit nabídku»
Senior obchodník – námořní a letecké přepravy
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Místo... zobrazit nabídku»
Senior dispečer mezinárodní dopravy s AJ
Praha
dnes
Naším klientem je úspěšná zahraniční dopravní společnost. Společnost provozuje silniční a nákladní dopravu v Evropě především pro... zobrazit nabídku»
Logistik náhradních dílů
Brno a okolí
dnes
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - motivační systém zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka logistiky
Brno
dnes
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - motivační systém zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Equipment & Logistics Coordinator- Prague 8
Praha
dnes
Our client, one of the biggest international shipping companies with the Headquarter for Central and Eastern Europe in Prague, is enlarging their... zobrazit nabídku»
Celní deklarant Senior - Praha 6
Praha
dnes
Naším klientem je úspěšná a stabilní mezinárodní společnost, zabývající se expresní distribucí a přepravou. Pro jejich pobočku na... zobrazit nabídku»
Skladník - Přibyslav (JČ)
Přibyslav
dnes
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání v novém provozu - stravenky, motivační systém a solidní jednání - pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Skladník - Plzeň
Plzeň
dnes
Co nabízíme: - zázemí stabilní a silné společnosti - odpovídají finanční ohodnocení - pracovní doba: třísměnný provoz -... zobrazit nabídku»
Vedoucí / manažer skladu - okres Vyškov
Jihomoravský kraj
dnes
Koho hledáme? Pokud si na většinu níže položených otázek odpovíte ANO, neváhejte a využijte možnosti pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Picker/ka - Německo s ubytováním zdarma
Německo
dnes
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení - ubytování zabezpečené ZDARMA! - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice
Nový Jičín
dnes
- stabilní zaměstnání na HPP - příplatek za případné přesčasy 25 - 50 % - za noční směnu 15% z průměrného výdělku, - 100% za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace