Práce v oboru Logistika a doprava (1958) - strana 45

Logistika a doprava
Material Planner
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»
Staňte se leadrem a získejte řadu benefitů! Hledáme Vás!
Praha
minulý měsíc
Měsíční bonus 10 % pravidelné roční navyšování hodinové mzdy - nástupní mzda 170 Kč/hod. svozová dopravu zdarma pět týdnů... zobrazit nabídku»
Skladník, Humpolec, až 27 000 Kč/měs.
Humpolec
minulý měsíc
Do firmy v Humpolci hledáme skladníky a skladnice. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Průkaz na obsluhu VZV... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v logistice - junior (30.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Chcete být tím top? Tak to čtete správně! Splňujete-li požadavky níže a k tomu se rádi naučíte novým věcem, věci, které ovládáte si... zobrazit nabídku»
Logistik ve strojírenství - senior (40.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Logistika žádná nuda, expedice volá hurá, hurá. A kdo to všechno zařídí? Asi ten, kdo zašle své CV. Takže, pokud máte zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Skladník, Mzda 120Kč/hod čistého! Nástup možný ihned!
Břeclav
minulý měsíc
- MZDA 120Kč/hod čistého - stabilní práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti - možnost karierního růstu a přechod pod... zobrazit nabídku»
Skladník - Lovosice - ranní směna od 18 000Kč
Lovosice
minulý měsíc
- stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP v Lovosicích - školení, kurzy - atraktivní mzdové ohodnocení od 18 000 Kč + příplatky - po... zobrazit nabídku»
Integrated planner
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v logistice
Plzeňsko
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň sever
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - Stravenky (100,-) - Mobil, notebook - Sleva na firemní výrobky - Příspěvek na penzijní připojištění - Volná... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? 5 týdnů dovolené odpovídající finanční ohodnocení příspěvek na penzijní pojištění levnější mobilní... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník, dpč, ruzyně, 120 Kč/h
Ruzyně
minulý měsíc
- DPČ - 120 Kč - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Manipulant s VZV - Otrokovice
Otrokovice
minulý měsíc
Pro stabilní a dlouholetou firmu v Otrokovickém regionu hledáme na dobu neurčitou nové posily do našeho pracovního týmu. Hedáme lidi, kteří... zobrazit nabídku»
Skladník/ce Kuřim - nová mzda
Kuřim
minulý měsíc
Je pro Vás zajímavá práce ve skladě, baví Vás práce s vysokozdvihem a k tomu ovládáte práci s PC? Do známé strojírenské společnosti v... zobrazit nabídku»
Hledá se zástupce manažera skladu
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Nabízíme: - práci ve velké stabilní společnosti, - přátelské pracovní prostředí v novém a moderním skladu - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Disponent Logistiky
Liberecký
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Možnost osobního rozvoje a - profesního... zobrazit nabídku»
Skladník - Litvínov - 23 500 Kč
Litvínov
minulý měsíc
- práci na krátký a dlouhý týden - 12H směny - atraktivní mzdové ohodnocení - dovolená 5 týdnů - dotované stravování za každý... zobrazit nabídku»
Skladník, týdenní zálohy 1300 Kč
Pardubice
minulý měsíc
Mzda od 87 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu     +  8 Kč/h za práci v... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Hodkovice nad Mohelkou
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování a doprava zabezpečena zaměstnavatelem možnost... zobrazit nabídku»
Skladník, 20 000 Kč/měs. Třebíč
Třebíč
před 2 měsíci
Nabízíme pozici skladníka/manipulanta. Stačí Vám platný řidičský průkaz skup. B. Průkaz i zaškolení na obsluhu VZV Vám zajistíme a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace