Práce v oboru Logistika a doprava (2006) - strana 45

Logistika a doprava
Skladník - Nýřany, nástup do kmene
Nýřany
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Nýřany - základní mzda od 20.000,-Kč - zázemí stabilní společnosti - 1 až 2směnný... zobrazit nabídku»
Skladník, až 125Kč/hod.
Plzeň
minulý měsíc
Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - nástupní mzda 90 Kč/hod. + výkon.prémie až 20Kč/hod. + po... zobrazit nabídku»
Skladník/operátor skladu, Kmenový stav
Bor u Tachova
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: BOR U TACHOVA - nástupní mzda dle zkušeností - 3 směnný provoz - práci do KMENOVÉHO STAVU... zobrazit nabídku»
Skvělá práce v logistice: Plzeň a okolí se mzdou až 23200
Plzeňský
minulý měsíc
Něco málo z toho, co můžete získat: - jistý pravidelný příjem 19 500 - 23 200 Kč, přesná výše souvisí s pozicí a zaměstnavatelem -... zobrazit nabídku»
Koordinátor plánování - Belgie
Louvain-la-Neuve (Belgie)
minulý měsíc
Pro významnou automotive společnost obsazujeme pozici koordinátor plánování výroby s místem výkonu práce v BELGII! Láká Vás život v... zobrazit nabídku»
Automechanik
Podbořany
minulý měsíc
Máte rádi auta? Baví Vás opravovat auta a učit se nové technologie? Vaší náplní práce bude: * opravy přidělených aut * servisní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/skladník
Teplice
minulý měsíc
Pro výrobní společnost v Teplicích hledáme Řidiče VZV/Skladníky: Vaší hlavní náplní práce bude: - manipulační práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Logistik, výrobní společnost
Volyně
minulý měsíc
Pokud se nebojíte práce u počítače ani rukama, hledáme právě vás! Vaší hlavní pracovní náplní bude práce ve skladu - balení,... zobrazit nabídku»
Skladník, Humpolec, až 27 000 Kč/měs.
Humpolec
minulý měsíc
Do firmy v Humpolci hledáme skladníky a skladnice. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Průkaz na obsluhu VZV... zobrazit nabídku»
Skladník - nástup ihned
Kolín
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenosti z prací ve skladu a manipulací s materiálem? Právě pro Vás máme tuto zajímavou... zobrazit nabídku»
Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned
Kolín
minulý měsíc
Hledáme šikovné spolupracovníky Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí Vám práce na směny? Chce pestrou práci ve skladu? Právě pro Vás... zobrazit nabídku»
Skladník, Žebrák, mzda až 23500,- Kč
Žebrák
minulý měsíc
- možnost zajištění ubytování s dotací 1500 Kč - smlouva na HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta již po prvním měsíci... zobrazit nabídku»
Skladník - úterý až sobota - Brno
Brno
minulý měsíc
Dotované závodní stravování Výborné finanční ohodnocení, za každou sobotu je 50 % příplatek Velká mezinárodní... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor/ka – jen denní, Hranice 18.-20.000
Hranice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Olomoucký
minulý měsíc
Co může společnost nabídnout Vám? - Manažerský motivační program - 13. plat - Příspěvek na penzijní / životní pojištění - Ve... zobrazit nabídku»
Warehouse Operator -Skladník – jen denní,po-pá, Hranice,od 19300
Hranice
minulý měsíc
Hledáte práci u velmi atraktivního zaměstnavatele, který má jméno? Toužíte pracovat ve společnosti, odkud zaměstnanci neodcházejí, kde... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby pro kusovou výrobu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a jste analytický typ, který má rád ve své práci pořádek? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Řidič MKD, 38 000-42 000 Kč/měsíc
Brno
minulý měsíc
Měsíční mzda 38 000-42 000 Kč/měsíc čistého (velká část mzdy v dietách) Vozový park Mercedes a Volvo Každý druhý víkend volný... zobrazit nabídku»
Jeřábník sk. 0
Kopřivnice
minulý měsíc
- výborné platové podmínky - platový růst - 25 dní dovolené - zvýhodněné stravné - zázemí silné a stabilní společnosti -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace