Práce v oboru Logistika a doprava (2026) - strana 49

Logistika a doprava
Testovací řidič pro německé luxusní vozy po celém světě-32.000 Kč + b...
Praha
před 2 měsíci
- 200 Kč/hod. + diety, které dostanete dopředu, při odjezdu na pracovní cestu - 20 dní dovolené - přesčasy, které budete mít vždy možnost... zobrazit nabídku»
Dispečer/ka
Královéhradecký
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? - Práci ve 2směnném provozu (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00) - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mistr skladu
okres Rokycany
před 2 měsíci
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu nebo možnost využít firemní dopravu ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (zlepšování procesů)
Horní Počernice
před 2 měsíci
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - propracovaný systém zaškolení - občerstvení... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Výrobní závod v lokalitě Oslavany hledá zkušeného obráběče kovů. Práce dle výkresové dokumentace. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
před 2 měsíci
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Koordinátor příjmu a expedice
Chebsko
před 2 měsíci
jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu samostatnou a odpovědnou práci možnost osobního i profesního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Nové pracovní příležitosti v Kolíně a okolí
Kolín
před 2 měsíci
Nabízíme mzdu v průměru 22 000 Kč. Dále stravenky, popřípadě dotované stravné. Stabilitu a spokojenost v zaměstnání a hlavně dostupnost... zobrazit nabídku»
Skladník - manipulant 18.000 - 25.000 Kč
Prostějov
před 2 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Práci v dynamické, rozvíjející se společnosti - Možnost profesního růstu Místo výkonu práce: Prostějov zobrazit nabídku»
Skladník čb; mzda od 18.000 Kč; 2 směny
České Budějovice
před 2 měsíci
- uplatnění u rostoucí společnosti - dvousměnný provoz - zajímavé finanční ohodnocení - další benefity zobrazit nabídku»
Analýza a plánovaní logistiky
Žebrák
před 2 měsíci
Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na zkušenostech) - zázemí stabilní zahraniční společnosti - propracovaný... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí ve strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
LEAN - Loajální, Energický, Ambiciózní Nákupčí se hledá do strojírenské společnosti v Brně. Máš zkušenost s metodami štíhlé výroby... zobrazit nabídku»
Vedoucí příjmu a expedice
Chebsko
před 2 měsíci
Jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Samostatnou a odpovědnou práci Možnost osobního i profesního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Skladový operátor/ka - 41,Bor Nová Hospoda
Mariánské Lázně
před 2 měsíci
Nabízíme: nástupní mzda104Kč - po zkušební době až 109Kč/hod.,příspěvek na stravu a odpolední směnu, bonus za neabsenci a produktivitu... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV (vč. obnovy průkazu), mzda až 24 000 Kč
Klášterec nad Ohří
před 2 měsíci
- mzda až 21 - 24 000 Kč (dle zkušeností) - příspěvek na penzijní/životní připojištění - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka / sales manager
Zeleneč
před 2 měsíci
· Pružnou pracovní dobu · Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusová složka mzdy · Profesní i osobní růst · Stabilitu · Možnost... zobrazit nabídku»
Logistik/speditér_praha východ
Praha - východ
před 2 měsíci
- Práci pro přední nadnárodní společnost - Odpovídající platové ohodnocení - Vřelý partnerský přístup k Vám jako k zaměstnanci -... zobrazit nabídku»
Nejsi noční zvíře? Pracuj na ranní směnu
Brno
před 2 měsíci
· Práci na jednu směnu - pracovní doba od 7:00 – 15:45. Žádné dvanáctky ani noční provoz! · Mzda 17.000,- · Pestrou škálu firemních... zobrazit nabídku»
Disponent plánování výroby
Ostrov u Stříbra
před 2 měsíci
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Material Planner
Ostrov u Stříbra
před 2 měsíci
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace