Práce v oboru Logistika a doprava (1732) - strana 6

Logistika a doprava
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
včera
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu, výrobní společnost
Pelhřimovsko
včera
Výrobní společnost se sídlem na Pelhřimovsku hledá do svého týmu vedoucího skladu. Vaším úkolem bude: - organizace práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Příležitost v Německu | logistika | nástup ihned
Hamburg
včera
Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu. Jsi absolvent technické nebo... zobrazit nabídku»
Logistic Manager
Praha
včera
Mezinárodní farmaceutická společnost hledá manažera logistiky! Máte zkušenost z obdobné pozice? V Excelu jste jako doma? Chcete používat... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Nový Bydžov okolí
včera
práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení cca 25tis. Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned/dohodou zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
Praha
včera
Naším klientem je významná stabilní nadnárodní spedičně-logistická společnost. Pro centrálu na Praze - západ (Hostivice) hledáme... zobrazit nabídku»
Expedient
Liberec
včera
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Řidič - prodejce kvalitních mražených potravin
Mělnicko
včera
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? - Kapitálově silná a stabilní... zobrazit nabídku»
Řidič čelního nakladače
Chanovice
včera
Pro našeho klienta, významnou německou společnost vyrábějící dřevěné desky, pelety, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice
Bohumín
včera
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost z oboru zpracování kovů, hledáme vhodného uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Řidič odtahového vozidla – Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
včera
* Zajímavé finanční ohodnocení * Možnost profesního růstu * Zázemí silné a stabilní společnosti * Práci v přátelském kolektivu *... zobrazit nabídku»
Koordinátor výrobní logistiky
Liberec
včera
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Ambulantní prodejce/kyně kvalitních mražených potravin
Olomoucký kraj
včera
Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu? Staňte se součástí našeho... zobrazit nabídku»
Dispečer kamionové dopravy - Rakousko
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní spedičně-dopravní firmu, hledáme šikovného kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku v... zobrazit nabídku»
Disponent námořních a leteckých přeprav - Zdiby
Praha
včera
Naším klientem je významná stabilní logistická společnost. Pro pobočku ve Zdibech hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager - mezinárodní doprava a logistika
Moravskoslezský
včera
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
Dispečer vnitrostátních přeprav - Brno
Brno
včera
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Brna - Modřice vhodné kandidáty či... zobrazit nabídku»
Disponent/dispečer MKD s AJ -Pardubice
Pardubice
včera
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Pardubic vhodné kandidáty či kandidátky na... zobrazit nabídku»
Kontrolor doručování zásilek - částečný úvazek
Praha
včera
Pro našeho klienta firmu Media servis hledáme kontrolory pro lokality Praha 4, 5 a 10. Náplň práce - kontrola roznesení adresných i... zobrazit nabídku»
Expedient výrobku (Z19625)
Klatovy
včera
Drůbežářský závod Klatovy a.s. ul. 5.května 112, Klatovy Nabízíme pracovní pozice Zámečník – seřizovač – elektrikář ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace