Práce v oboru Logistika a doprava (1948) - strana 6

Logistika a doprava
Disponent mezinárodní sběrné služby – Praha západ
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní spediční firmu, který má dlouholetou tradici v ČR, hledáme vhodného kandidáta/tku na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Skladník na Prahu západ i východ
Praha
dnes
Naším klientem je společnost s mezinárodní působností na spedičním trhu. V současné době hledáme vhodného kandidáta/tku s požadovanou... zobrazit nabídku»
Cross-dock manager – noční provoz
Praha
dnes
Pro našeho klienta, velkou nadnárodní společnost v oblasti přepravních služeb, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky s praxí na výše... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD - Praha-východ
Praha
dnes
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení logistiky a produkce, Praha 8
Praha
dnes
Pro výrobní společnost se stabilním postavením na trhu, obchodující s luxusními kolekcemi cenin, hledáme vhodné kandidáty pro výše... zobrazit nabídku»
Celní deklarant, Praha-západ
Praha
dnes
Naším klientem je úspěšná a stabilní mezinárodní logistická společnosti. Pro jejich pobočku v Praze - Zličíně hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Prodejce / skladník
Náchod
dnes
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na stravování - příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Skladník
Praha
dnes
- stravenky - pracovní oděv zobrazit nabídku»
After sales representative
Hradec Králové
dnes
- Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Práca v príjemnom prostredí s modernou technológiou - Možnosť kariérneho rastu -... zobrazit nabídku»
Skladník (i s neplatným průkazem vzv), od 21tis.Kč, kmenový stav
Plzeň
dnes
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - nástupní mzda 21.600Kč (17 600 Kč fixní složka+ 4.000 variabilní složka) +... zobrazit nabídku»
Disponent námořní přepravy - 4141
Praha
dnes
Pro našeho klienta - nadnárodní společnost zabývající se logistickými službami na mezinárodní úrovni, hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Mechanik nákladních vozů DAF
Popůvky
dnes
práci ve stabilní společnosti garantovaný výplatní termín práci v nové servisní hale slevu na náhradní díly a servis vlastních... zobrazit nabídku»
Picker/ka - Německo
Německo
dnes
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - výborné finanční ohodnocení - HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Cheb
dnes
dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr 2směnný provoz mzdu od 15.500,- do 19.600,- Kč/měs. (po zapracování) stravenky v... zobrazit nabídku»
Operátor logistiky
Stochov
dnes
Práci na HPP Práce na 2 směny 13.plat Dotované stravné Týden dovolené navíc Svozová doprava Místo výkonu práce na... zobrazit nabídku»
Operátor přípravy výroby Plzeň , směnný provoz, muži / ženy
Plzeň
dnes
-smlouvu na HPP -možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta -nástupní bonus 1000,-Kč -mzda 90,-Kč/hod -výkonnostní bonus 10-30,-Kč /hod... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič vzv) muži / ženy , mzda až 150,- Kč/hod.
Plzeň
dnes
- Smlouvu na HPP - Možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta - Nástupní bonus 1000,-Kč - Mzda 90,-Kč/hod - Bonus 20-40,-Kč/hod -... zobrazit nabídku»
Práce v logistice - Pardubice (ubytování zdarma) !!
Pardubice
dnes
Nabízíme: Dlouhodobé a stálé zaměstnání na HPP, možnost přesčasů, kariérní postup, ubytování, doprava hrazené zaměstnavatelem,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
České Budějovice
dnes
- pracovní uplatnění v nové společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Skladník - Nová Ves u třebíče - 17.000 Kč
Třebíč
dnes
- základní mzda od 14.000 Kč/měsíc + osobní ohodnocení 1.000 Kč/ měsíc - docházkový bonus 1.100 Kč - zákonné příplatky (odpolední,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace