Práce v oboru Logistika a doprava (1998) - strana 8

Logistika a doprava
Logistik od 21 tis. Kč, ubytování n. úhrada jízdného (Jakr.)
Prostějov
včera
mzda 125 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh ubytování včetně příspěvku až 2500 Kč nebo úhrada dopravného do zaměstnání ... zobrazit nabídku»
Technicko-administrativní pracovník (TPV)
Brno
včera
- Stabilní zázemí středně velké společnosti (70 lidí) zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Možnost rozvoje a... zobrazit nabídku»
Skladník, divišov - příspěvek na dopravu zajištěn
Divišov
včera
Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se... zobrazit nabídku»
Skladník ve výrobě, 22 000 Kč/měs + bonusy
Praha 10
včera
Hledáte práci v oblasti logistiky a distribuce? Máte zkušenosti s prací ve skladu? Pak tu pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor skladu, 21 000 Kč/měs.
Praha 10
včera
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, působící jako dodavatel bezpečnostních systémů. V současné době... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - Praha 9
Vysočany
včera
Máte oprávnění na VZV a zkušenost s prací na retraku? Pak nám pošlete Váš životopis! Jako Řidič VZV budete mít na starosti: *... zobrazit nabídku»
Manuální práce na letišti - docházka pouze 3 dny v týdnu
Praha 6
včera
Chceš začít pracovat co nejdříve a jsi ranní ptáče? Máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak nám pošli scůj životopis! MOŽNOST... zobrazit nabídku»
Brigáda na Praze 6 - až 135 Kč/hod, 5:00 - 12:00 hod
Praha 6
včera
Hledáš si manuální brigádu? Můžeš docházet minimálně 3 dny v týdnu? Tak nám pošli životopis! Pro jednu z nějvětších logistických... zobrazit nabídku»
Manuální brigáda - flexibilní pracovní doba, 135 Kč/hod
Praha 6
včera
Hledáš pracovní zkušenost a sháníš si flexibilní brigádu? Tak nám pošli svůj životopis! Pro mezinárodní společnost působící v... zobrazit nabídku»
Logistics planner-part time, with Gr/IT/Esp/PL/Fr
Praha
včera
DO YOU WANT TO GET GREAT EXPERIENCE FROM INTERNATIONAL COMPANY? WOULD YOU LIKE TO USE FOREIGN LANGUAGES EVERY DAY? Opportunity to join an... zobrazit nabídku»
Logistics - Junior planner
Praha
včera
Opportunity to join an International logistics team (based in Prague) responsible for planning and scheduling timely placement of trucks and vehicles... zobrazit nabídku»
Logistics planner - part time with engl+germ, 150-170 CZK/h.
Praha
včera
DO YOU WANT TO GET GREAT EXPERIENCE FROM INTERNATIONAL COMPANY? WOULD YOU LIKE TO USE FOREIGN LANGUAGES EVERY DAY? Opportunity to join an... zobrazit nabídku»
Logistics specialist - part time (weekends and night shifts)
Praha
včera
DO YOU WANT TO GET GREAT EXPERIENCE FROM INTERNATIONAL COMPANY? WOULD YOU LIKE TO USE ENGLISH EVERY DAY? Opportunity to join an International... zobrazit nabídku»
Pracovník ve skladu | 1 směnný provoz | Zlín
Zlín
včera
Máte zájem pracovat v čistém pracovním prostředí ve Zlíně na 1 směnný provoz ? Vaší náplní práce bude: * balení hotových výrobků... zobrazit nabídku»
Skladník Pelhřimov | 1 směna
Pelhřimov
včera
Jezdíte s ještěrkou jako Bůh? Chcete pracovat na 1 směnu? Tak se přidejte do našeho týmu. Nástup možný IHNED! Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - mošnov
Frýdek-Místek
včera
Nemáte pracovní zkušenosti ze skladu? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky do skladu: - příjem materiálu na sklad -... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Havířov 16 000 - 18 000 CZK
Karviná
včera
Firma z siedzibą w RCz w Hawirow, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Skladník (havířov)
Karviná
včera
Máte pracovní zkušenost ze skladu? Nevadí Vám práce na nepřetržitý provoz? Pak máme nabídku práce pro Vás: - vykládka materiálu z... zobrazit nabídku»
Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
včera
Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Projektant Elektro
Brno
včera
- Zázemí stabilní české společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení - Možnost profesního růstu - Mobilní telefon - Stravenky -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace