Práce v oboru Management (783)

Management
IT specialista/ka (junior) - aplikační podpora
Praha 10
dnes
Co Vám nabízíme ? Zajímavou a kreativní práci s možností profesního růstu Práci na plný úvazek na pracovní smlouvu Zázemí stabilní české společnosti Moderní technologie Zaměstnanecké benefity -... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
Trutnovsko
dnes
- zajímavou a samostatnou práci - zázemí prosperující společnosti - možnost osobního i profesního rozvoje - příjemné pracovní prostředí - platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - motivující... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Obchodník - specialista
Praha
dnes
Zázemí silné nadnárodní společnosti Systém školení a vzdělávání hrazený společností Atraktivní ohodnocení, pro nové spolupracovníky podpora v prvním roce až 340 000 Kč Příspěvek na telefon, notebook a automobil... zobrazit nabídku»
ŘEDITEL/KA KŘ Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem
dnes
odměňování odpovídající pracovní funkci + výkonnostní systém dle plnění stanovených ukazatelů a nadstandardní benefitní program, pozici v širším managementu podniku s velkým prostorem pro seberealizaci a... zobrazit nabídku»
Obchodník / zapisovatel odběrných míst
Ostrava
dnes
Nadstandardní finanční ohodnocení Zázemí kanceláře, příjemné pracovní prostředí Notebook Motivační soutěže, bonusy i na... zobrazit nabídku»
Vedoucí Obchodník v oblasti internetové reklamy - Ústí n/L
Ústí nad Labem
dnes
- skvělá příležitost finančně i vědomostně. - provize z prodeje - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy, školení -... zobrazit nabídku»
Obchodník - asistentka prodeje
Plzeň
dnes
Společnost MetLife Inc. Plzeň do svého týmu přijme nového schopného kolegu/ni, který se bude starat o stávající klienty a aktivně... zobrazit nabídku»
Zapisovatel odběrných míst / péče o zákazníky
Ostrava
dnes
- firemní vozidlo Octavie 3. generace i k osobním účelům - možnost vysokých výdělku až 32.000 měsíčně - profesionální zaškolení -... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Olomouc, Litovel a Konice
Olomoucký kraj
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Písek, Protivín a okolí
České Budějovice
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Nový Jičín, Hranice a okolí
Nový Jičín, Hranice a okolí
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Chomutov
dnes
- profesionální kolektiv - zajímavou a různorodou práci - podporu osobního růstu a další vzdělávání - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Quality manager pro BMW projekty [13.plat]
Liberec
dnes
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Provozní manažer pro oblast Brno
Středočeský
dnes
Práci v příjemném prostředí v Kladně. Motivující systém ohodnocení. Jistotu práce. Mzdu vždy včas na účtu. Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro laboratorní techniku
Jihomoravský
dnes
Zázemí stabilní společnosti Přátelský tým a pohodu na pracovišti Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje Peníze, které... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality – specializace administrativa
Jihomoravský
dnes
- zázemí stabilní a prosperující firmy - systém firemního vzdělávání a školení - příspěvek na stravování a další firemní... zobrazit nabídku»
Segmentový manažer
Pardubický
dnes
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: možnost spolupráce s kolegy, kteří toho v oblasti marketingu již mnohé dokázali praxi ve... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka "hunter" pro region Ostrava a okolí
Ostrava
dnes
zázemí stabilní společnosti flexibilní pracovní dobu profesní růst a osobní rozvoj fixní mzdu a nelimitující finanční bonusy ... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Karvinsko
dnes
Pro mezinárodní společnost, působící v oboru elektrotechniky, hledáme zkušeného uchazeče. Vaše náplň práce > plánování... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace