Práce v oboru Management (597) - strana 10

Management
Vedoucí obchodního týmu – rakousko
Praha
před týdnem
Pro našeho top klienta, výrobní a obchodní společnost exportující do celého světa, hledáme kandidáta na pozici Vedoucí obchodního týmu.... zobrazit nabídku»
Table Leader - vedoucí ruční linky, kmenový stav, nástup ihned
Plzeň
před týdnem
Co Ti za to nabízíme? - nástupní bonus ve výši 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - smlouvu na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
KAM - technické produkty, mezinárodní společnost
Praha, Praha-východ
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus Telefon, notebook, osobní automobil i pro... zobrazit nabídku»
Cenový manažer - stavebnictví
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Litoměřice
před týdnem
* práce v zavedené mezinárodní společnosti * velmi dobrá perspektivu rychlého kariérního růstu * systém firemních benefitů (dovolená... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby [mimo automotive]
Chomutov
před týdnem
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Domažlice
před týdnem
Vyhovuje Vám volnost a samostatnost v rozhodování? Vadí Vám sedět celé hodiny na poradách, které nikam nevedou? Dokážeme Vám, že jsme... zobrazit nabídku»
Skladník pro přípravu e-shopu Möbelix Plzeň
Plzeň
před týdnem
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí - plný pracovní... zobrazit nabídku»
IT specialista [měsíční bonusy] (svexe)
okres Louny
před týdnem
- Měsíční bonusy v návaznosti na plnění individuálních cílů i cílů závodu - Zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Inovační / průmyslový inženýr [automotive]
Liberec
před týdnem
- pružná pracovní doba - atraktivní finanční hodnocení - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - moderní pracoviště v silné... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
před týdnem
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist
Žatec
před týdnem
Mluvíte perfektně německy jako rodilý mluvčí, jste zákaznicky zaměřený a máte v tomto oboru praxi? Pak nám neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před týdnem
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Pracuj jako skladník a vydělej si až 27 900 Kč/měs.!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs. Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny volna (HPP) Týden dovolené navíc Tříchodový oběd... zobrazit nabídku»
Manažer prvovýroby
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Hledáme ideálně vedoucího nebo ředitele z výrobní společnosti, který se vyzná v zavádění nových technologií, dokáže vytvořit či... zobrazit nabídku»
Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla
Přerov
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu,... zobrazit nabídku»
Provozní manažer/manažerka
Kladno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, včetně hygienického... zobrazit nabídku»
Project manager s AJ
okres Beroun
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv - odpovídající finanční hodnocení - benefity zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace