Práce v oboru Management (863) - strana 10

Management
Mistr servisu luxusních vozů
Brno
před 6 dny
zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu motivující mzdové ohodnocení práci, kde za sebou ihned vidíte výsledky systém... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před 6 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektového plánování
Řepov u Mladé Boleslavi
před 6 dny
zajímavé finanční ohodnocení flexibilní pracovní dobu jednorázové roční prémie stravenky příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí technicko-obchodního oddělení s angličtinou
Ústí nad Labem
před 6 dny
- zajímavé platové ohodnocení - flexibilní pracovní dobu - služební notebook a telefon - práci v příjemném prostředí - získání... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/Manažer obchodní skupiny
Most, Chomutov, Teplice, Ústí n.L., Děčín
před 6 dny
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Chomutov / Most a okolí... zobrazit nabídku»
Koordinátor cen a kalkulací
Liberec
před 6 dny
Atraktivní startovní pozici pro absolventy VŠ Firemní vzdělávání Využití znalosti cizích jazyků, jazykové kurzy Dovolená navíc –... zobrazit nabídku»
Technik kvality s NJ - 40Tis a více Důležitý projekt -
Stříbro
před 6 dny
Analýza reklamací u zákazníků Technický a kvalitativní dozoru u výroby Příprava QM plánů a kontrolních návodek zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (potravinářství) - retailový trh
Brno
před 6 dny
- Motivující finanční ohodnocení - Zázemí prosperující společnosti - Práce v příjemném kolektivu - Osobní růst - Závodní... zobrazit nabídku»
Manažer výrobního oddělení s AJ a NJ (60.000 - 70.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
před 6 dny
Jste zkušený manažer, který se nebojí zodpovědnosti i za větší projekty a je schopný pracovat pod tlakem? Domluvíte se anglicky a německy... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Jablonec nad Nisou
před 6 dny
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 6 dny
- pracovní poměr na dobu neurčitou - platové ohodnocení podle znalostí a zkušeností - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby -
Klatovy, Nýrsko
před 6 dny
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - Lisování -
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
Samostatné vedení výrobního úseku zaměřeného na výrobu dílů pro automobilový průmysl Úzká spolupráce s konečnými zákazníky,... zobrazit nabídku»
SAP Koordinátor logistiky -
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
Hledáme zkušeného člověka, který má zkušenosti v logistice. Bude zajišťovat koordinace a vedení projektu zavádění SAP na úseku... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu pro VW s perfektní NJ -
Plzeň
před 6 dny
Koordinace projektu Vedení členů týmu Zodpovědnost za více projektů ve fázi vývoje, industrializace v dlouhodobé realizaci Předání... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG - Severní Čechy
Severní Čechy
před 6 dny
Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce FMCG – van... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
před 6 dny
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Personální koordinátor v rámci ČR
Celá ČR
před 6 dny
zázemí v silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí v ČR i v zahraničí motivující finanční ohodnocení, další bonusy ... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / manažerka - Praha
Praha
před týdnem
práci na OSVČ, HPP možnost dosáhnout vysokého výdělku (až 80 000 Kč/měsíc vč. fixní části) vysoká provize firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer pro Prahu a Čechy
Praha
před týdnem
pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, pružná pracovní doba místo je vhodné pro osoby OZP zázemí stabilní společnosti ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace