Práce v oboru Management (596) - strana 11

Management
KAM - technické produkty, mezinárodní společnost
Praha, Praha-východ
před týdnem
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus Telefon, notebook, osobní automobil i pro... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Litoměřice
před týdnem
* práce v zavedené mezinárodní společnosti * velmi dobrá perspektivu rychlého kariérního růstu * systém firemních benefitů (dovolená... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby [mimo automotive]
Chomutov
před 14 dny
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Domažlice
před 14 dny
Vyhovuje Vám volnost a samostatnost v rozhodování? Vadí Vám sedět celé hodiny na poradách, které nikam nevedou? Dokážeme Vám, že jsme... zobrazit nabídku»
Skladník pro přípravu e-shopu Möbelix Plzeň
Plzeň
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí - plný pracovní... zobrazit nabídku»
IT specialista [měsíční bonusy] (svexe)
okres Louny
před 14 dny
- Měsíční bonusy v návaznosti na plnění individuálních cílů i cílů závodu - Zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Inovační / průmyslový inženýr [automotive]
Liberec
před 14 dny
- pružná pracovní doba - atraktivní finanční hodnocení - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - moderní pracoviště v silné... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
před 14 dny
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist
Žatec
před 14 dny
Mluvíte perfektně německy jako rodilý mluvčí, jste zákaznicky zaměřený a máte v tomto oboru praxi? Pak nám neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Pracuj jako skladník a vydělej si až 27 900 Kč/měs.!
Dobrovíz
před 14 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs. Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny volna (HPP) Týden dovolené navíc Tříchodový oběd... zobrazit nabídku»
Manažer prvovýroby
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Hledáme ideálně vedoucího nebo ředitele z výrobní společnosti, který se vyzná v zavádění nových technologií, dokáže vytvořit či... zobrazit nabídku»
Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla
Přerov
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu,... zobrazit nabídku»
Provozní manažer/manažerka
Kladno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, včetně hygienického... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technologie
Písek
před 14 dny
Náplň práce vedoucího pracovníka v oddělení technologie: -Vést a rozvíjet tým Manufacturing engineering. -Monitorovat a řešit problémy... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 14 dny
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před 14 dny
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Vedoucí kancelářského centra
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor v šesti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace