Práce v oboru Management (597) - strana 12

Management
BOZP manažer
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici Manažera BOZP? My zrovna jednoho hledáme! Chtěli byste vést projekty v odvětví BOZP, komunikovat s dodavateli,... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Moravská Třebová
minulý měsíc
Hledáme technicky zdatného člověka, který bude schopný organizovat a koordinovat údržbu strojů, budov i vozového parku. - dále starost o... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Turnov
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti logistiky více než 5 let? K tomu jste již vedl tým pracovníků a hovoříte velmi dobře anglicky? Pak pro Vás máme... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
Zlín
minulý měsíc
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky,volyně
Volyně
minulý měsíc
Máte zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost! Pro našeho významného partnera,... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel s AJ | Vysočina
Pelhřimov
minulý měsíc
Máte rádi výzvy? Tohle je jedna z nich! Na pozici Finanční ředitel hledáme ekonomického manažera se zkušenostmi z výrobní společnosti.... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické předvýroby
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Jste to Vy, kdo umí technicky připravit výrobu tím správným směrem? Máte v sobě ty nápady, potenciál, znalosti a hlavně nadšení, jak... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu obchodníků pro ČR
Žďár nad Sázavou Druhy
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší? Máte za sebou skvělé výsledky? Jste vůdčí osobnost a umíte koordinovat ostatní kolegy v týmu? Znáte... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s AJ
Pardubice
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro všechny MANAŽERY VÝROBY, kteří hledají uplatnění mimo obor automotive! Umíte převzít zodpovědnost za vedení... zobrazit nabídku»
Finanční manažer s autem, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA do Pardubic, který se nezalekne dynamického prostředí automotive společnosti... Budete se podílet na řízení... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenských projektů v automotive
Přelouč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného MANAŽERA STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ. Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Lean manager | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Pro našeho klienta působící v automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici LEAN MANAGER Náplň práce: - analýzy procesů - nacházení... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
HR business partner|až 50 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty a kandidátky, kteří mají praxi v oblasti personalistiky, náboru zaměstnanců a také praxi s vedením HR... zobrazit nabídku»
Technický manažer/vedoucí nástrojárny|služební automobil|až 90 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky|top management|služební auto K dispozici|
Ostrava
minulý měsíc
Máte za sebou praxi s řízením oddělení logistiky ve výrobní sektoru a hledáte změnu? My hledáme profíka, který se nebojí změny dělat a... zobrazit nabídku»
Lean manager | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Pro našeho klienta působící v automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici LEAN MANAGER Náplň práce: - analýzy procesů - nacházení... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace