Práce v oboru Management (742) - strana 12

Management
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Projektový manažer TPM (#9331396) (Praha východ, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, zkušené osobnosti na... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
před týdnem
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Facility & Maintenance Manager
celá ČR
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenost s řízením procesu údržby budov? Rád se pohybujete v terénu a vše potřebné řešíte z místa?... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality - příležitost v zahraničí
Asie
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Nadstandardní péči o zaměstnance a celou rodinu v zahraničí... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Pilsen
před týdnem
Pracovní náplň na pozici projektového manažera: - vytvářená plánů projektů, a monitorování pokroku - odpovědnost za konkrétní... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technologie
Písek
před týdnem
Náplň práce vedoucího pracovníka v oddělení technologie: -Vést a rozvíjet tým Manufacturing engineering. -Monitorovat a řešit problémy... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního týmu – export (ALUMINIUM)
Praha
před týdnem
Pro našeho top klienta, výrobní a obchodní společnost exportující do celého světa, hledáme kandidáta na pozici Vedoucí obchodního týmu.... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
Teplice
před týdnem
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Procesní technolog [výrobní společnost]
Chomutov
před týdnem
- Stravenky - Bonusy/prémie za čtvrtletí - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na dopravu - Dovolená 5 týdnů -... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Nový Jičín
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive, zajímavá práce bonusy, prémie benefity (příspěvky na dojíždění a... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Nový Jičín
před týdnem
stabilní mezinárodní společnosti oblast automotive motivující mzda s bonusy benefity (příspěvek na dojíždění a stravu, dovolená... zobrazit nabídku»
Procesní Technolog (lisovna)
Uherské Hradiště
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive benefity – 13 a 14. plat, příspěvek na stravné a dojíždění... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před týdnem
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před týdnem
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Manažer údržby - strojař (45.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před týdnem
Jste dynamická osobnost se smyslem pro pořádek a strojař-technik v jedné osobě? Hledáte také zodpovědnou práci, která vyžaduje samostatné... zobrazit nabídku»
Samostatný pracovník jakosti
Bruntál
před týdnem
- Supplier Quality Management ve společnosti a jeho koordinace ve spolupráci s centrálou společnosti - řízení týmů rozvoje dodavatelů -... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer - Liberecký kraj
Trutnov
před týdnem
VŠ technického zaměření.... ano; Vedení většího počtu lidí......ano; záliba v zlepšování výroby....ano; Vize a zkušenost s industry... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Okříšky
před týdnem
Vyznáte se v LEAN managementu? Baví Vás optimalizace různých procesů a umíte anglicky? Rádi byste pracovali pro silnou společnost? ... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera logistiky
Okříšky
před týdnem
Vyznáte se v logistických procesech, zásobování a umíte jednat s dodavateli a přepravci? Domluvíte se anglicky? Máte praxi ve vedení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace