Práce v oboru Management (590) - strana 12

Management
Vedoucí výroby
Domažlice
před týdnem
Vyhovuje Vám volnost a samostatnost v rozhodování? Vadí Vám sedět celé hodiny na poradách, které nikam nevedou? Dokážeme Vám, že jsme... zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
před týdnem
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Manažer pobočky/Realitní makléř
Praha, Kladno
před týdnem
Pro našeho klienta, pobočku národního realitního holdingu, hledáme do nové pražské a kladenské pobočky Manažera a zkušené Makléře. ... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta Brandeis Clinic s.r.o. hledáme: Název hledané pozice: Provozní manažer Požadavky: dokončené minimálně... zobrazit nabídku»
Účetní s plně flexibilní pracovní dobou na praze 1
Praha
před 14 dny
motivující finanční ohodnocení atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, cafeterie, home office, plně... zobrazit nabídku»
Business / Data Analyst for IT company
Praha
před 14 dny
We can offer you: · A broad range of opportunities that are attractive to individuals with varied interests, backgrounds, and expertise, but who... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel s AJ | Vysočina
Pelhřimov
před 14 dny
Máte rádi výzvy? Tohle je jedna z nich! Na pozici Finanční ředitel hledáme ekonomického manažera se zkušenostmi z výrobní společnosti.... zobrazit nabídku»
Manažer projektu
Hradec Králové
před 14 dny
práce v české engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností a znalostí až 35tis. Kč s další finanční... zobrazit nabídku»
Operations Manager
Nýřany
před 14 dny
- Výborné finanční ohodnocení - Automobil i pro soukromé využití - Manažerské bonusy 2x ročně - Obědy zdarma - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení nákupu
Plzen
před 14 dny
- Podnětná pozice s dobrými výhledy v dynamickém pracovním prostředí - Velmi zajímavé příležitosti pro další osobní a profesní... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukční skupiny (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste milovníkem konstrukce, máte bystré oko a jste schopni vypilovat i složitější projekty? Jste schopni vést tým lidí, ukázat jim... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí obchodního domu Möbelix Zlín
Zlín
před 14 dny
- zajímavé platové ohodnocení - zázemí stabilní a zavedené značky na trhu - několikaměsíční zaškolení a další vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Manažer zboží
Plzeňsko
před 14 dny
- Služební auto i pro soukromé účely - Dotované stravování - Jazykové kurzy a další vzdělávání - Roční bonusy - Zvýhodněné... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před 14 dny
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před 14 dny
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Vodochody
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou práci zajímavé služební cesty ... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Turnov
tento měsíc
Máte praxi v oblasti logistiky více než 5 let? K tomu jste již vedl tým pracovníků a hovoříte velmi dobře anglicky? Pak pro Vás máme... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Moravskoslezský kraj
tento měsíc
Co Vám nabízíme? Práci v novém a moderním prostředí stálého zaměstnavatele Práci v týmu zkušených specialistů ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace