Práce v oboru Management (708) - strana 13

Management
Samostatný pracovník jakosti
Bruntál
před 14 dny
- Supplier Quality Management ve společnosti a jeho koordinace ve spolupráci s centrálou společnosti - řízení týmů rozvoje dodavatelů -... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer - Liberecký kraj
Trutnov
před 14 dny
VŠ technického zaměření.... ano; Vedení většího počtu lidí......ano; záliba v zlepšování výroby....ano; Vize a zkušenost s industry... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Okříšky
před 14 dny
Vyznáte se v LEAN managementu? Baví Vás optimalizace různých procesů a umíte anglicky? Rádi byste pracovali pro silnou společnost? ... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera logistiky
Okříšky
před 14 dny
Vyznáte se v logistických procesech, zásobování a umíte jednat s dodavateli a přepravci? Domluvíte se anglicky? Máte praxi ve vedení... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel
Okříšky
před 14 dny
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Účetní
Ostrava
před 14 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi a znalostmi programu MS Office - Excel? Pokud nejste v této oblasti nováčkem a máte... zobrazit nabídku»
Store manager
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, italskou módní značku působící na trhu od roku 1995, nabízející zejména vysoce kvalitní obuv, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Mistr Obrobny CNC -
Holoubkov, Plzeň
před 14 dny
Vedení kolektivu cca. 22 zaměstnanců, rozdělení práce, kontrola dodržování termínů výroby zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování výroby s NJ - strojírenství -
Plzeň
před 14 dny
- denní update návrhu výrobních zakázek ze systému BaaN -potvrzení a plánování zakázek do výroby -kontrola správnosti a úplnosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení nových projektů
Prostějovsko
před 14 dny
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností cestování - zajímavé finanční ohodnocení s variabilním bonusovým... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziřičí
před 14 dny
NABÍZEME VÁM: práci v zajímavé a úspěšné společnosti atraktivní manažerskou mzdu a smlouvu motivující finanční bonusy... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s FJ a AJ - šance!
Praha
před 14 dny
práci ve sdílené kanceláři v západní části prahy na trase metra b zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby -
Klatovy, Nýrsko
před 14 dny
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»
Account manager pro Automotive klienty -
Mladá Boleslav
před 14 dny
nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, rozvoj a... zobrazit nabídku»
IT Quality Manager
Praha
před 14 dny
For our client, a company that, provides Business Consulting, application development, security, collaboration and web application development, we are... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností,... zobrazit nabídku»
Quality Control Engineer
Chomutov
před 14 dny
* mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností * dotované závodní stravování * příspěvek na životní/penzijní pojištění * roční... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
před 14 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Junior Account Manager móda a domácnost
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která je velkoobchodním partnerem pro celosvětové eshopy hledáme Junior Account Manager móda a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace