Práce v oboru Management (746) - strana 14

Management
Vedoucí obchodního oddělení
Plzeňsko
před týdnem
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality
Tachov
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka
Královéhradecko
před týdnem
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem (zakázková strojírenská výroba) - zázemí stabilní a... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznických řešení|s angličtinou| až 60 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v oblasti IT a elektro hledá na svou českou pobočku "MANAŽERA ZÁKAZNICKÝCH... zobrazit nabídku»
Manažer výroby - automotive
Jihomoravský, Zahraničí
před týdnem
* Stabilní a mezinárodní prostřední výrobní společnosti * Dovolenou navíc * Dynamický kolektiv a prostředí * Další benefity *... zobrazit nabídku»
Warehouse Manager
Tachovsko
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti se zahraniční majetkovou účastí - Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti této pozice - Firemní... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Zahraničí
před týdnem
* nadstandardní mzdové ohodnocení * účast ve vrcholovém vedení společnosti * příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji * podíl na... zobrazit nabídku»
Ekonomický ředitel bez AJ
Královéhradecký
před týdnem
Hledáme zkušeného ekonoma a rázného vedoucího do tradiční české společnosti, který se nebojí si prosadit svojí přirozenou autoritu v... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před týdnem
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
ZLÍN
před týdnem
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí vnitropodnikové dopravy
okres Bruntál
před týdnem
- zázemí ve stabilní a rozvíjející se velké hutní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - zajímavou a různorodou práci s... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
před týdnem
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Chrudimsko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst ve stabilní společnosti - stravenky, stravování v areálu - 5 týdnů dovolené - Flexi... zobrazit nabídku»
Konzultant pro kvalitu v automotive
Brno
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní, stále rostoucí společnost, poskytující komplexní služby v oblasti automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
HR Asistent - studentská pozice
Pardubice
před týdnem
Zajímavou práci ve stabilní pardubické společnosti. Získání praxe v oblasti personalistiky. Možnost dalšího osobního a odborného... zobrazit nabídku»
Sourcing manažer
Plzeň
před týdnem
- Zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost profesního růstu - zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd. ) - příspěvky na... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, Hradec Králové
Hradec Králové
před 14 dny
Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Řídit 100-členný tým lidí je pro Vás výzvou? Pokud ANO, pak Vás jistě budou... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel - služební automobil
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš VŠ vzdělání v oblasti ekonomie a minimálně 10 let zkušeností v oblasti výrobního contrrollingu? Máš silnou motivaci v této oblasti... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace