Práce v oboru Management (744) - strana 14

Management
Risk manager
Praha
před 14 dny
Nabízíme: * zajímavý fixní plat plus velmi motivující odměňování podle kvality odvedené práce * atraktivní zaměstnanecké benefity *... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, až 60 tisíc
Volyně
před 14 dny
Máte zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost! Pro našeho významného partnera,... zobrazit nabídku»
Jednatel - vedoucí pobočky
před 14 dny
- Velmi dobré platové ohodnocení - Seberealizace - Cestování - Dlouhodobá perspektivní práci v zajímavém odvětví u velmi známé... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - HR Director
Královéhradecko
před 14 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, předního výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality. . Náplň... zobrazit nabídku»
Zkušený project manager s aj/nj - Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer
Turnov
před 14 dny
VŠ technického zaměření.... ano; Vedení většího počtu lidí......ano; záliba v zlepšování výroby....ano; Vize a zkušenost s industry... zobrazit nabídku»
Ředitel finančního oddělení
Jihlava
před 14 dny
Jste zkušený leader finančního oddělení? Je pro Vás úspěšná tvorba finančního plánu a rozpočtů pro společnost motorem pro kariérní... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou firmu v automobilové oblasti, nejúspěšnějšího hráče v segmentu financování vozů pro významné firmy... zobrazit nabídku»
IT Analytik
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá pokročilou GPS telemetrií, plánováním prácí strojů a vozidel hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Generální ředitel
Brno
před 14 dny
- zázemí prosperující společnosti - práci v mladém kolektivu - dobré platové ohodnocení - zajímavou a zodpovědnou práci -... zobrazit nabídku»
Junior účetní / Controller
Praha
před 14 dny
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? Zajímavé finanční ohodnocení Zázemí menší společnosti s mezinárodním zázemím Možnost rychlého... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Rokycany
před 14 dny
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»
Credit Manager pro oblast Francie a Beneluxu
Praha
před 14 dny
-velká příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti -roční bonus -pozitivní firemní kulturu založené na vztahu k... zobrazit nabídku»
Manažer směny
Plzeň
před 14 dny
-mobilní telefon a notebook -moderní kancelář -dotované jídlo -ročního bonusu -příspěvek na důchodové pojištění -odborná... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeň
před 14 dny
-Práci v centru Plzně -Zázemí velké mezinárodní společnosti -Roční bonus -Přátelský kolektiv -Pozitivní firemní kulturu založenou... zobrazit nabídku»
Administrátor řízení zásob
Plzeň
před 14 dny
-práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Plzeňský
před 14 dny
Job Description Pro rozvíjející se výrobní společnost, zabývající se automotive a sídlící v Plzni hledáme „člověka na pravém... zobrazit nabídku»
Vedoucího směny úseku GA, sušení
Královéhradecko
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku»
Kvality inženýr, junior
Pardubicko
před 14 dny
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace