Práce v oboru Management (826) - strana 14

Management
Výrobní ředitel
Moravskoslezský
před 5 dny
* Stabilní zaměstnání * Pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Služební automobil i pro soukromé účely * Podíl na rozvoji společnosti *... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie
okr. Nový Jičín
před 5 dny
* zázemí stabilní výrobní společnosti * možnost seberealizace a dalšího rozvoje * jazykové kurzy a další firemní školení * další... zobrazit nabídku»
Advokátní koncipient – i pro absolventy
Praha
před 5 dny
- zázemí renomované advokátní kanceláře s prvotřídní klientelou, která je na trhu 20 let - příjemné pracovní prostředí - zajímavá... zobrazit nabídku»
Výkonná asistentka vedení společnosti
Praha, Praha-západ
před 5 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů využití... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - náhradní díly #6612237 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly, PKW, aftermarket,... zobrazit nabídku»
Team leader oddělení vývoje a výzkumu #6627228 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá DIPLOMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
oblast Litoměřice
před 5 dny
stabilní zázemí v mezinárodní společnosti odpovídající školení příležitost profesního a kariérního růstu férová... zobrazit nabídku»
Tooling Engineer
Liberec
před 5 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zázemí stabilní společnosti - propracovaný systém bonusů a prémií - benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
Technolog výroby forem
oblast Liberec
před 5 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zázemí stabilní společnosti - propracovaný systém bonusů a prémií - benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
okres Louny
před 5 dny
Motivační mzdové ohodnocení Příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění Příspěvek na letní tábory Sleva... zobrazit nabídku»
Manažer / manažerka nákupu a prodeje
Praha
před 6 dny
Práci v kolektivu mladých lidí, zázemí stabilní české společnosti, možnost ovlivnit výši platu (motivační složka), příspěvek... zobrazit nabídku»
TOP manažer backoffice
Praha
před 6 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete zajišťovat chod sekce zaměřené na skupinové pojištění Komunikovat budete s dodavateli, vedením... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 6 dny
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 6 dny
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů
Pardubice
před 6 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje
Náchodsko
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - služební mobilní telefon, služební notebook - závodní stravování -... zobrazit nabídku»
Manager oddělení plánování
Ústí nad Labem
před 6 dny
Budeš se u nás mít jako v bavlnce: * moderní pracovní prostředí a práce s nejnovějšími technologiemi * příspěvek na stravování/... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Ústí nad Labem
před 6 dny
Za dobře odvedenou práci, se můžete těšit na tyto benefity: - 5 týdnů dovolené - pružnou pracovní dobu - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby – velké technologické celky
Moravskoslezský
před 6 dny
* Seberealizaci pro náročného člověka na dosahování cílů * Zázemí významné společnosti se zvučným jménem na trhu * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí technicko-obchodního oddělení s angličtinou
Ústí nad Labem
před 6 dny
- zajímavé platové ohodnocení - flexibilní pracovní dobu - služební notebook a telefon - práci v příjemném prostředí - získání... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace