Práce v oboru Management (838) - strana 17

Management
Obchodník s technickým zaměřením
Krupka
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme obchodníka s technickým zaměřením... zobrazit nabídku»
Project / engineering manager
Moravskoslezský
před týdnem
Chceš být součástí společnosti, která si své lidi do týmu velmi pečlivě vybírá, záleží ji na svých zaměstnancích a dokáže je... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubicko
před týdnem
- seberealizace v tradiční české společnosti - práce v týmu lidí, které jejich práce baví - osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace... zobrazit nabídku»
Manažer provozu
Plzeň
před týdnem
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Velmi dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností - Zaměstnanecké výhody... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Královéhradecko
před týdnem
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými pomůckami – Středočeský kraj
Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta společnost, působící 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
před týdnem
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu
Plzeň
před týdnem
- Zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost profesního růstu, dynamický tým - zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd. ) ... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu
Blovice
před týdnem
- perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti - možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy - finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny luxusní obuvi
Praha 10
před týdnem
Co nabízíme: - samostatnou a zajímavou práci - stabilní a seriózní zázemí společnosti - odpovídající platové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Nákup - plechové díly
Moravskoslezský kraj
před týdnem
- zajímavá práci v oblasti nákupu - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - možnost ubytování - další zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před týdnem
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer pro výběrová řízení
Praha
před týdnem
Projektový manažer pro výběrová řízení a poradenství při plnění dotačních podmínek u projektů financovaných v rámci strukturálních... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před 14 dny
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Průmyslový ing.
Louny
před 14 dny
Pro japonskou výrobní společnost v ústeckém kraji hledáme vhodného uchazeče na pozici Průmyslový inženýr ! Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku)
celá ČR
před 14 dny
Pro našeho klienta, „Profesní sdružení“ hledáme vhodného kandidáta na pozici Výkonný ředitel – Tajemník asociace (spolku).... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Manufacturing Engineer
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Are you skilled engineer? You will: * design and develop appropriate procedures and equipment * manage assigned capital projects ensuring that both... zobrazit nabídku»
Sales manager junior
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Vedoucí galvanovny
Olomouc
před 14 dny
Máte zkušenosti s prováděním galvanických povrchových úprav? Umíte dobře anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu příležitost pro... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace