Práce v oboru Management (752) - strana 17

Management
Personální ředitel/ka
Královéhradecko
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody -... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
* práci pro stabilní českou společnost * moderní pracovní prostředí a zázemí firmy * možnost seberealizace na vyšší manažerské... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Vysočina
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Vedoucí správy budov a energetiky
Náchodsko
minulý měsíc
- prostředí rychle se rozvíjející a stabilní zahraniční společnosti, - atraktivní mzdové podmínky odpovídající vedoucímu postavení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (-ahv-)
okr. Vsetín
minulý měsíc
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - zaměstnání v perspektivním oboru - odpovídající finanční ohodnocení - nástup možný... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Brno
minulý měsíc
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Jedná se o různorodou práci z hlediska dodávaných materiálů i realizovaných projektů. Využijete dobře... zobrazit nabídku»
Finanční konzulatnt(ka) pro Brno (-mpb-)
Brno
minulý měsíc
zázemí zavedené a stále se rozvíjející společnosti s příjemnou pracovní atmosférou, možnost profesního růstu, osobního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Logistic and road networks manager for Central and EasternEurope
Brno + travelling to abroad
minulý měsíc
WHAT DO WE OFFER? starting 1st of January 2017 or according to agreement attractive salary with company car for private purposes main... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Již jste přesyceni obrovských automotive kolosů? Nebaví Vás být jedním z mnoha? Hledáte příležitost pro uplatnění vlastní kreativity a... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, třebíčsko
Třebíčsko
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
okr.Blansko
minulý měsíc
Pro výrobní společnost na Blanensku hledáme vedoucího výroby - motivovaného uchazeče, který se nebojí nových výzev a má chuť něco... zobrazit nabídku»
E-commerce Manager
Vsetín
před 1 měsíci
* Oversee the team of web and software developers who contribute to the look and systems of the website. * Cooperation with the marketing department ... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
před 1 měsíci
Pro nově otevírajícího prodejce nových automobilů na Jindřichohradecku hledáme kandidáty na pozici Vedoucí servisu. Ideální... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před 1 měsíci
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní skupiny, automotive
Jihlava
před 1 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Vedoucí výrobní skupiny. *řízení a koordinace výroby *organizace, řízení výrobních... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, automotive,
Jihočeský
před 1 měsíci
Hledáme zkušeného a ambiciozního Manažera kvality pro našeho klienta s výrobním závodem na Plzeňsku. Vašim úkolem bude kompletní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního provozu
Královéhradecko
před 1 měsíci
 - odborný růst ve stabilní průmyslové firmě  - pracovní poměr na dobu neurčitou  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - notebook,... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - výrobní společnost
Jihočeský
před 1 měsíci
Mezinárodní výrobní společnost otevírá mimořádnou příležitost pro zkušené kandidáty na pozici Personální ředitel/ka. V této pozici... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/ka pro hrubou stavbu
Královéhradecko
před 1 měsíci
- příležitost podílet se osobně na vedení a rozvoji fungující pobočky ve stabilní a moderní společnosti - práce v mladém kolektivu -... zobrazit nabídku»
Projekt manažer/ka
Hradec Králové
před 1 měsíci
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace