Práce v oboru Management (842) - strana 17

Management
Účetní
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi a znalostmi programu MS Office - Excel? Pokud nejste v této oblasti nováčkem a máte... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality (50. – 80.000 Kč)
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před 14 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před 14 dny
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
před 14 dny
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Praha
Praha
tento měsíc
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Rozmanitou náplň práce * Možnost osobního i profesního růstu v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
tento měsíc
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
tento měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Brno
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a fajn kolektiv profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje ... zobrazit nabídku»
IT Application Administrator – šance pro nadějné IT!
Plzeň
tento měsíc
stravenky jazykové kurzy a další školení značný roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků... zobrazit nabídku»
HR Bussines Partner - šance pro nadané HR!
Plzeň
tento měsíc
Mobilní telefon Notebook pružná pracovní doba Příležitost k růstu a realizace ve stabilní mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
tento měsíc
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Table Leader - vedoucí ruční linky (GR), Plzeň
Plzeň - Štěnovice
tento měsíc
Co Ti za to nabízíme? - nástupní bonus ve výši 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - smlouvu na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Quality Officer
Plzeň
tento měsíc
- dotované jídlo - jazykové kurzy a jiná školení - roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských... zobrazit nabídku»
AuditSOXAudit
Praha
tento měsíc
V číslech se budete muset orientovat, tzn. že i my Vás oceníme velmi příjemným finančním číslem :) K tomu samozřejmě získáte řadu... zobrazit nabídku»
Manažer správy budov a zařízení
Plzeň - sever
tento měsíc
Pokud hledáte možnost uplatnění svých jazykových znalostí a zkušeností z oblasti správy budov a zařízení, kontaktujte nás. Máme pro... zobrazit nabídku»
Účetní|flexibilní pracovní doba|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete? Pokud... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava - služební vůz - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte obchodního ducha a orientujete se v oblasti spedice, přepravy, skladování nebo logistiky a nebojíte se ujmout svěřeného týmu... zobrazit nabídku»
Finanční specialista|home office|až 30 000 KČ|
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti účetnictví, hovoříte anglicky a chtěli byste rozšířit své zkušenosti o oblast analýz a finančních reportů v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace