Práce v oboru Management (826) - strana 18

Management
Obchodní ředitel s AJ | 45 - 65 000 Kč
Velkomeziříčsko
před 14 dny
Jste energický lídr a máte zkušenosti s vedením obchodního týmu? Dokážete nastavit nebo optimalizovat procesy projektového řízení v... zobrazit nabídku»
Logistik manažer (až 90.000,- Kč)
Vysočina
před 14 dny
* manažerská pozice v automotive * možnost seberealizace * mzdu odpovídající náročnosti pozice * 5 týdnů dovolené * vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: vyšší a střední management ve výrobě!
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Máme skvělou kariérní příležitost pro manažery/ky ve strojírenské společnosti zaměřující se na automobilový průmysl!... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro inženýry / manažery v oblasti kvality!
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pro významnou nadnárodní výrobní firmu z oblasti strojírenství, zabývající se výrobou modulů a autosoučástek, hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality montáže
Lovosice
před 14 dny
NABÍZÍME: * stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
před 14 dny
Strojaři, jež vyhledáváte nové výzvy, ozvěte se nám! Právě máte šanci pracovat ve vedení oddělení konstrukce na velmi zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (potravinářství) - retailový trh
Brno
před 14 dny
- Motivující finanční ohodnocení - Zázemí prosperující společnosti - Práce v příjemném kolektivu - Osobní růst - Závodní... zobrazit nabídku»
Technický manažer
Olomouc
tento měsíc
Máte zkušenosti jako technický manažer projektu? Umíte dobře anglicky? Koordinujete rád činnosti? Pokud ano, je tu pro Vás výborná... zobrazit nabídku»
Manažer nepřímého nákupu
okres Litoměřice
tento měsíc
Vyznáte se v procesech nákupu? Řídil/a jste projekty, dojednával/a podmínky spolupráce s obchodními partnery? Angličtina je pro Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu v logistice
Chebsko
tento měsíc
jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu samostatnou a odpovědnou práci možnost osobního i profesního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Manažer projektového týmu
Vysočina
tento měsíc
* velmi dobré platové ohodnocení * zajímavou práci v prosperující firmě * osobní a profesní rozvoj * každodenní využití... zobrazit nabídku»
Sales Manager pro asijské trhy
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, třebíčsko
Třebíčsko
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
Lean specialista - automtive
Ostrava
minulý měsíc
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici specialisty optimalizace. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Plzeň
minulý měsíc
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu - Osobní ohodnocení - Finanční odměny za věrnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ostrov nad Ohří
minulý měsíc
hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří Vaším úkolem bude: - organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti - spolupráce... zobrazit nabídku»
Procesní ing. se znalostí lean metod
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení s možností prémií a odměn * Možnost příspěvku... zobrazit nabídku»
Manažer správy budov a zařízení
Plzeň - sever
minulý měsíc
Pokud hledáte možnost uplatnění svých jazykových znalostí a zkušeností z oblasti správy budov a zařízení, kontaktujte nás. Máme pro... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (automotive)
Praha - východ
minulý měsíc
Pro úspěšnou mezinárodní společnost vyhledávám zkušeného Mistra výroby. Jedná se o automotive společnost. Nástup možný ihned. ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace