Práce v oboru Management (746) - strana 18

Management
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před 2 měsíci
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu v automotive - vstřikování
Středočeský
před 2 měsíci
* Velmi propracovaný benefitní systém * Závodní stravování, jazykové vzdělávání * Týden dovolené navíc, finanční odměny *... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby – velké technologické celky
Moravskoslezský
před 2 měsíci
* Seberealizaci pro náročného člověka na dosahování cílů * Zázemí významné společnosti se zvučným jménem na trhu * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s aj/nj
Vysočina
před 2 měsíci
* zajímavou práci v mezinárodním prostředí * příspěvek na dojíždění či relokaci * možnost seberealizace, osobního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Production manager s aj/nj
Vysočina
před 2 měsíci
* zajímavou práci v mezinárodním prostředí * příspěvek na dojíždění či relokaci * týden dovolené navíc, závodní stravování *... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před 2 měsíci
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Průmyslový ing.
Louny
před 2 měsíci
Pro japonskou výrobní společnost v ústeckém kraji hledáme vhodného uchazeče na pozici Průmyslový inženýr ! Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Manufacturing Engineer
Klášterec nad Ohří
před 2 měsíci
Are you skilled engineer? You will: * design and develop appropriate procedures and equipment * manage assigned capital projects ensuring that both... zobrazit nabídku»
Vedoucí galvanovny
Olomouc
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s prováděním galvanických povrchových úprav? Umíte dobře anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu příležitost pro... zobrazit nabídku»
Mistr stavební výroby
Praha
před 2 měsíci
Pro úspěšnou stavební firmu s mnohaletou tradicí hledáme dalšího zkušeného MISTRA STAVEBNÍ VÝROBY pro rozšíření pracovního týmu!... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby (geotechnika)
BRNO
před 2 měsíci
Pro svého klienta hledám schopného Přípraváře výroby - zaměření geotechnika. Kontrakt na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou. Pozice... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel s AJ | 45 - 65 000 Kč
Velkomeziříčsko
před 2 měsíci
Jste energický lídr a máte zkušenosti s vedením obchodního týmu? Dokážete nastavit nebo optimalizovat procesy projektového řízení v... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
před 2 měsíci
Strojaři, jež vyhledáváte nové výzvy, ozvěte se nám! Právě máte šanci pracovat ve vedení oddělení konstrukce na velmi zajímavých... zobrazit nabídku»
Technický manažer
Olomouc
před 2 měsíci
Máte zkušenosti jako technický manažer projektu? Umíte dobře anglicky? Koordinujete rád činnosti? Pokud ano, je tu pro Vás výborná... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ostrov nad Ohří
před 3 měsíci
hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří Vaším úkolem bude: - organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti - spolupráce... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (automotive)
Praha - východ
před 3 měsíci
Pro úspěšnou mezinárodní společnost vyhledávám zkušeného Mistra výroby. Jedná se o automotive společnost. Nástup možný ihned. ... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní automotive společnost, hledáme zkušeného Supervizora výroby. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Supervizor skladu
Liberec
před 3 měsíci
Pro úspěšnou mezinárodní automotive společnost, hledám vhodné kandidáty pro obsazení pracovní pozice Supervizor skladu. Náplň práce:... zobrazit nabídku»
Nákupčí s aktivní angličtinou
Praha/Liberec
před 3 měsíci
Pro úspěšnou mezinárodní automotive společnost, hledám vhodné kandidáty pro obsazení pracovní pozice Nákupčí s aktivní angličtinou. ... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
BRNO
před 3 měsíci
- výborné finanční podmínky a zázemí v úspěšné mezinárodní automotive společnosti - prémiový systém - balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace