Práce v oboru Management (821) - strana 18

Management
Výrobní ředitel
Plzeň
před týdnem
- zajímavé finační ohodnocení - možnost podílet se na zajímavých projektech - výkonostní prémie, náborový příspěvek, ... zobrazit nabídku»
Sourcing manažer
Plzeň
před týdnem
- Zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost profesního růstu - zaměstnanecké benefity ( flexipassy atd. ) - příspěvky na... zobrazit nabídku»
Procesní ing. se znalostí lean metod
Jihomoravský
před týdnem
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení s možností prémií a odměn * Možnost příspěvku... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Královéhradecko
před týdnem
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Správce řízené dokumentace
Louny
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy) - dotované stravné, další firemní... zobrazit nabídku»
Project leader
Žatec
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy) - dotované stravné - další firemní... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu - agenturní zaměstnanci - Zákupy
Zákupy - Česká Lípa
před týdnem
* Samostatnou, zajímavou pracovní pozici s velkou mírou odpovědnosti * Prostor pro Váš další profesní a kariérní rozvoj * Stabilní... zobrazit nabídku»
Finanční controller s AJ
Tachovsko
před týdnem
Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby, automotive
Pardubice
před týdnem
Máte zkušenosti s řízením výroby a rádi byste vedli tým zkušených lidí? Pojďte pracovat do úspěšné nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Zástupce/zástupkyně výkonného ředitele
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti v textilním průmyslu a chtěli byste působit a rozvíjet své odborné znalosti v tomto oboru? Pokud ano, zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
oblast Hradec Králové
před týdnem
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - zázemí stabilní společnosti - mobilní telefon ... zobrazit nabídku»
Quality engineer
okres Louny
před týdnem
perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu jazykové kurzy příspěvek na dopravu 25 dní volna ... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího údržby
okres Louny
před týdnem
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - práce v jednosměnném provozu - jazykové kurzy - 25 dní... zobrazit nabídku»
Zástupce quality managera
okres Louny
před týdnem
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - jazykové kurzy - 25 dní dovolené - příspěvek na dopravu... zobrazit nabídku»
Manager Logistiky
Plzeň - sever
před 14 dny
Pokud hledáte možnost uplatnění svých jazykových znalostí a zkušeností z oblasti logistiky, kontaktujte nás. Máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Specialista IT procesů - J3113
okr. Bruntál
před 14 dny
* zázemí výrobní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před 14 dny
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Country Manager
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Máte zkušenost v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů? Jste zkušený manažer a znáte lokální real-estate... zobrazit nabídku»
Technik bozp, enviro a energie
Chomutov
před 14 dny
Hledáme TECHNIKA BOZP, ENVIRO A ENERGIE: Řídí systém EMS&EnMS, OHSAS, BOZP ve spolupráci s externím bezpečnostním technikem. Odpovídá za... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu s německým jazykem|Ostravsko|až 50 000 Kč|
Ostrava
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením skladu, řízením kolektivu a hovoříte německým jazykem? Pokud chcete svou další kariéru spojit se stabilní a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace