Práce v oboru Management (860) - strana 18

Management
Prodejce hutního materiálu
Středočeský kraj
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí položky hutního materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce hutního materiálu. ... zobrazit nabídku»
Team leader pro expedici
Brno
před 14 dny
stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a zázemí silné zahraniční společnosti zaškolení a možnost nástupu ihned... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer - stavebnictví
Brno - venkov
před 14 dny
* Řízení a zajištění chodu výroby, koordinace výrobního procesu a nových projektů * Vedení a motivace týmu zaměstnanců *... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, až 70 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
Hledáme zkušeného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucí/ho výroby pro závod vve Veselí nad Lužnicí. Vaší zodpovědností bude... zobrazit nabídku»
Safety technician coordinator
Liberecký kraj
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis v oddělení distribučních služeb!
Plzeň
před 14 dny
práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (od 9 do 15:30) vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Technický trainee program – management výroby
Český Krumlov
před 14 dny
- velmi zajímavou práci v mezinárodní společnosti - profesní rozvoj s možností postupu na vedoucí pozici - motivující finanční... zobrazit nabídku»
Manažer bezpečnosti informací
Plzeň
před 14 dny
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - podpora a zaškolení na počátku... zobrazit nabídku»
PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – Strojírenství (od 35.000,- Kč)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Motivující finanční ohodnocení Pružná pracovní doba Různorodé projekty Odborní rozvoj – školení (v oblasti vedení... zobrazit nabídku»
Inženýr zázaknické kvality
Lovosice
před 14 dny
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality pro nové projekty
Lovosice
před 14 dny
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Plzeň sever
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené - Stravenky (100,-) - Mobil, notebook - Sleva na firemní výrobky - Příspěvek na penzijní připojištění - Volná... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Pardubice a okolí
Náchod, Broumov, Trutnov, Rychnov n.Kněžnou
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Žebrák
před 14 dny
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě - odpovídající platové ohodnocení - moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti služební vůz... zobrazit nabídku»
Manažer centra údržby a servisu strojů
Brno
před 14 dny
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože: nabízí zajímavou a samostatnou manažerskou pozici, kde uplatníte jak technické, tak... zobrazit nabídku»
Manažer/ka údržby
Hovorany
tento měsíc
CO NABÍZÍME? zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené dotované firemní stravování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro východn trh
Zlín
tento měsíc
Cítíte se na obchodních jednáních jako ryba ve vodě? Daří se Vám rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky? Lehce se Vám navazují... zobrazit nabídku»
Vedoucí divize - východní Čechy
Pardubický
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Náš významný klient, přední česká společnost zaměřená na prodej kvalitní tuzemské i zahraniční... zobrazit nabídku»
Projektový manager
okr. Uherské Hradiště
tento měsíc
* vynikající technické zázemí společnosti * možnost odborného i jazykového vzdělávání * zajímavé finanční ohodnocení + celá řada... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace