Práce v oboru Management (600) - strana 2

Management
Vedoucí logistiky
- Českobudějovicko
dnes
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zajímavé pracovní benefity zobrazit nabídku»
Regionální zástupce pro Ústí nad Labem,Děčín a okolí
Ústí nad Labem
dnes
* Zázemí stabilní společnosti * Různorodou práci * Motivační systém odměňování dle výsledků * Flexibilní pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu finančního servisu pro novou a stávající klientelu
Tišnov
dnes
Příjemný kolektiv Možnost kariérního a osobnostního růstu Flexibilní pracovní doba Fixní i výkonové finanční ohodnocení Klientela... zobrazit nabídku»
Team leader ve skladu e-shopu, Praha 10
Praha 10
dnes
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení v třísměnném provozu - dlouhodobou pracovní perspektivu s možností... zobrazit nabídku»
Oblastní vedoucí, Manažer
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
dnes
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
dnes
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
dnes
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Supervizor strojního pájení v oddělení Production Maintenance
Pardubice - Staré Čívice
dnes
* práci v čistém klimatizovaném prostředí * kvalitní zaškolení * možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika... zobrazit nabídku»
Manažer call centra
Brno
dnes
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ve výrobě
Žiželice nad Cidlinou
dnes
- nástup možný ihned s prohlídkou výrobního závodu - ubytování zajištěno v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu - strava a... zobrazit nabídku»
European sales director
Česká republika
dnes
Home office Firemní automobil a další. Nadstandardní finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Práci v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Cenový manažer - stavebnictví
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace... zobrazit nabídku»
Výkonný / výrobní ředitel
Zlín
včera
Naším klientem je výrobní strojírenská firma s tradicí 25 let na trhu. Firma má cca 200 pracovníků. Z důvodu přestupu výkonného... zobrazit nabídku»
Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla
Přerov
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu,... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky|top management|služební auto K dispozici|
Ostrava
včera
Máte za sebou praxi s řízením oddělení logistiky ve výrobní sektoru a hledáte změnu? My hledáme profíka, který se nebojí změny dělat a... zobrazit nabídku»
Provozní manager FM/Ostrava
Ostrava
včera
* Různorodou práci umožňující osobní rozvoj a profesní růst * Zajímavou a zodpovědnou práci * Odpovídající finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Project Manager
Praha
včera
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Pro našeho významného klienta, poskytovatele produktu... zobrazit nabídku»
Manažer kvality–quality manager, 50.-70.000 Kč
Brno
včera
NABÍZÍME VÁM perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí plný pracovní úvazek v kmenovém stavu... zobrazit nabídku»
Administrativní koordinace kvality výrobků a služeb
Praha
včera
Pro našeho oblíbeného klienta, mezinárodní obchodní společnost se stabilním zázemím na evropském trhu a silnou značkou, hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace