Práce v oboru Management (597) - strana 20

Management

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Vedoucí úseku ovoce/zelenina
Praha - Čakovice
před 3 dny
Férová mzda a řada dalších výhod - smlouva na dobu neurčitou - mzda, vždy 11. den v měsíci - před Vánoci 13. mzda - po 3 letech 25... zobrazit nabídku»
Project Manager
Liberec
před 3 dny
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení financí a účetnictví
Nový Jičín
před 3 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (mzda cca 70-75.000 Kč)
Brno
před 3 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení
Praha
před 3 dny
Zajímavou, různorodou práci v menším kolektivu rostoucí společnosti Sympatický přátelský kolektiv Platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu Möbelix Praha
Praha
před 3 dny
- zázemí stabilní a zavedené značky na trhu - několikaměsíční zaškolení a další vzdělávání - finanční ohodnocení dle osobního... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny bistra
Praha Masarykovo nádraží
před 3 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před 3 dny
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [automotive]
Liberec
před 3 dny
- pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění -... zobrazit nabídku»
Process Engineer
Jablonec nad Nisou
před 3 dny
- Team work environment - Respectful environment - Possibility of career and professional growth - Flexi time - International environment in daily... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer
Nové Zákupy
před 3 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Manažer Výroby / výroba mimo automotive/
Beroun
před 3 dny
Pracujete na pozici Supervisora Výroby, hovoříte anglicky, znáte metodiku štíhlé výroby a máte chuť posunout svůj profesní život dál?... zobrazit nabídku»
Projektový Specialista/ automotive/
Žebrák
před 3 dny
Tato pozice nabízí zajímavé prostředí výroby automotive, produkty do vozů vyšší třídy BMW, Audi a nový projekt Porsche, produkt... zobrazit nabídku»
EMEA Systems Engineering Manager
Rožnov pod Radhoštěm
před 3 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových manažerských zkušeností při vedení týmu zabývajícího... zobrazit nabídku»
Technolog [příspěvek na dopravu] (svexh)
Louny
před 3 dny
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
Teplice
před 3 dny
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Controlling specialist [automotive] (svewo)
Liberec
před 3 dny
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - zdravotní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [Liberec]
Liberec
před 3 dny
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti - podporu a zaučení dle požadavků - zajímavou a různorodou práci - prostředí... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 3 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Managing Director Assistant
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, retailovou společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti prodeje kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace