Práce v oboru Management (919) - strana 20

Management
Specialista přípravy projektů
Pardubice
před 1 měsíci
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, nástup ihned
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti na poli obchodování s technickým produktem? Jste aktivním obchodníkem, s dobrou jazykovou vybaveností a technickým... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
minulý měsíc
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Order Manager - Manažer řízení zakázek
Otrokovice
minulý měsíc
- práci v nadnárodní společnosti s přátelskou atmosférou - zajímavé finanční ohodnocení - práci v mezinárodním týmu, každodenní... zobrazit nabídku»
Facility manažer, výrobní společnost
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s údržbou a facility a hovoříte anglicky? Máte elektro vyhlášku 50? Pro našeho klienta obsazujeme pozici FACILITY... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje
Náchodsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - služební mobilní telefon, služební notebook - závodní stravování -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní skupiny, automotive
Jihlava
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Vedoucí výrobní skupiny. *řízení a koordinace výroby *organizace, řízení výrobních... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Pro nově otevírajícího prodejce nových automobilů na Jindřichohradecku hledáme kandidáty na pozici Vedoucí servisu. Ideální... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
minulý měsíc
- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - odpovídající finanční nabídka - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem (zakázková strojírenská výroba) - zázemí stabilní a... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Olomoucký
minulý měsíc
Nabízíme zajímavou pracovní výzvu a příležitost ve vrcholovém managementu ve výrobní společnosti. Pokud jste nakloněni nové pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
ZLÍN
minulý měsíc
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
minulý měsíc
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Mistr výroby oken
Brněnsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka
Jihomoravský kraj
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění a prostor pro seberealizaci v HR oblasti - možnost budovat systém moderní personalistiky ve výrobní... zobrazit nabídku»
Lean specialista - automtive
Ostrava
minulý měsíc
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici specialisty optimalizace. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Náborový pracovník - personalista
Olomouc
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: zajímavou práci na hlavní pracovní poměr zázemí stabilní firmy dlouhodobě působící na trhu platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení ND
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* možnost seberealizace a využití znalostí a zkušeností * závodní stravování, týden dovolené navíc * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Specialista IT procesů - J3113
okr. Bruntál
minulý měsíc
* zázemí výrobní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Vodochody
minulý měsíc
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou práci zajímavé služební cesty ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace