Práce v oboru Management (858) - strana 21

Management
Ředitel společnosti (FMCG)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušení obchodníci s praxí v oblasti prodeje potravin? Jste flexibilní, zodpovědní a komunikativní? Rádi cestujete a potkáváte se s... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
minulý měsíc
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka kvality s AJ (30.000 – 40.000,-Kč)
Královéhradecký
minulý měsíc
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Příjemné pracovní prostředí a kolektiv * Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava - služební vůz - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha a orientujete se v oblasti spedice, přepravy, skladování nebo logistiky a nebojíte se ujmout svěřeného týmu... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
minulý měsíc
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
minulý měsíc
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
minulý měsíc
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před 2 měsíci
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
před 2 měsíci
- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - odpovídající finanční nabídka - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce v oblasti automotive
ZLÍN
před 2 měsíci
Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost, působící v oblasti automomobilového průmyslu, pro kterou v současné době hledáme... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
před 2 měsíci
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Mistr výroby oken
Brněnsko
před 2 měsíci
- dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka
Jihomoravský kraj
před 2 měsíci
- dlouhodobá perspektiva uplatnění a prostor pro seberealizaci v HR oblasti - možnost budovat systém moderní personalistiky ve výrobní... zobrazit nabídku»
Náborový pracovník - personalista
Olomouc
před 2 měsíci
Co Vám nabízíme: zajímavou práci na hlavní pracovní poměr zázemí stabilní firmy dlouhodobě působící na trhu platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí finančního oddělení
Stráž pod Ralskem
před 2 měsíci
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
před 2 měsíci
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
před 2 měsíci
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - HR Director
Královéhradecko
před 2 měsíci
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace