Práce v oboru Management (806) - strana 21

Management
Vedoucí výroby, až 70 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
před 3 měsíci
Hledáme zkušeného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucí/ho výroby pro závod vve Veselí nad Lužnicí. Vaší zodpovědností bude... zobrazit nabídku»
Inženýr zázaknické kvality
Lovosice
před 3 měsíci
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu... zobrazit nabídku»
Supervizor strojního pájení v oddělení Production Maintenance
Pardubice - Staré Čívice
před 3 měsíci
* práci v čistém klimatizovaném prostředí * kvalitní zaškolení * možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s NJ
okr. Olomouc
před 4 měsíci
* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí *... zobrazit nabídku»
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
před 4 měsíci
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby, automotive
Pardubice
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s řízením výroby a rádi byste vedli tým zkušených lidí? Pojďte pracovat do úspěšné nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
dnes
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Recruitment Manager - velké projekty
Brno
dnes
Co Vám může Adecco nabídnout: Samostatnou a zodpovědnou práci Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Ředitel/ka soukromé MŠ
Brno
dnes
Prostor pro realizaci vlastních projektů Příjemné pracovní prostředí Silná podpora ze strany majitelky školky Nástup ihned zobrazit nabídku»
Manažer strategie
Praha
dnes
Naším zákazníkem je významná logistická společnost s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na českém trhu. Z důvodů posílení... zobrazit nabídku»
Servisní technik s vyhl. 50 (zástupce vedoucího) - vzt,klima
Brno
dnes
· Motivující mzdové ohodnocení závislé i od výsledků · Příjemné rodinné prostředí dobře fungující společnosti · Stravenky ·... zobrazit nabídku»
Ředitel / jednatel finanční instituce
Praha
dnes
Naším zákazníkem je mezinárodní finanční instituce s dlouholetou působností na českého trhu, pro kterou hledáme ideálního... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro okres Bruntál
Bruntál, Krnov
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Brno a okolí
Brno a okolí
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Interní plánovač/ -ka
Plzeň
dnes
- možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti - pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - nákup
okr. Ústí nad Labem
dnes
- motivační finanční ohodnocení - individuální kariérní růst - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Manažer CNC obrábění – jednatel - Chomutov
Chomutov
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojním obráběním a to jak na CNC strojích, tak i klasickým obráběním kovů a plastů,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Prahu a okolí
Praha
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
dnes
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace