Práce v oboru Management (858) - strana 3

Management
Lesní správce
Jeseník
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Vlastní podnikání - Italský luxusní second hand déjá Vu boutique
Celá ČR
dnes
Nabízíme vlastní podnikání, zakoupením naší Franchisové pobočky Déjá Vu Boutique. Jedná se o novodobý second hand s italskou módou.... zobrazit nabídku»
Vedoucí ruční linky / Table leader
Plzeň
včera
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Customer Administrator s FJ
Plzeň
včera
dotované stravenky placené přesčasy jazykové a další vzdělávání roční bonus v případě dobrých finančních výsledků... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s polským jazykem
Plzeň
včera
Práci v centru Plzně Zázemí velké mezinárodní společnosti Přátelský kolektiv Pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Manažer/-ka správy pohledávek
Praha
včera
* Zodpovědná a současně zajímavá práce * Příjemné pracovní prostředí * Motivující platové ohodnocení * Podpora od nadřízených a... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Mnichovo Hradiště
včera
Tuto pozici obsazujeme pro českou výrobní společnost, Mnichovo Hradiště. Vaše náplň práce řízení, vedení a motivace zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodeje pro gastronomii pro ČR
Praha
včera
Skvělé platové ohodnocení Roční odměny na základě dosažených výsledků Služební osobní vůz střední třídy i k soukromému... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer (SME)
Praha
včera
Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici: Regionální... zobrazit nabídku»
Finanční analytik/controller
Praha
včera
Pro našeho klienta, přední investiční a poradenskou společnost působící v oblasti nákupů, správy, restrukturalizací a prodejů... zobrazit nabídku»
Manažer personálního odd. - Plzeň
Plzeň
včera
Zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá možnost perspektivního zaměstnání ve společnosti se silným... zobrazit nabídku»
Vedoucí centrální výroby teplých pokrmů a lahůdek
Praha 4 - Michle
včera
práci v moderním, profesionálním prostředí, ve středně velkém kolektivu zázemí prosperující společnosti možnost profesního... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior s NJ
Praha
včera
Nabízíme jedinečnou příležitost nedávným absolventům s ukončeným VŠ vzděláním (ideálně ekonomického směru) a praxí max. 2-3 roky v... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Brno - Modřice
včera
- zajímavé finanční ohodnocení - zázemí prosperující firmy - NÁSTUP IHNED - zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby lahůdek - denní i noční směny
Praha 4 - Michle
včera
příplatky za noční směny, víkendy zázemí prosperující společnosti možnost profesního růstu a osobního rozvoje nadstandartní... zobrazit nabídku»
HR Manager
Plzeňsko
včera
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek... zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
včera
smlouvu na dobu neurčitou služební automobil i k soukromému užívání velmi dobré mzdové ohodnocení odborné zapracování ... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
včera
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka v personální agentuře
Plzeň
včera
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Projectový manager - automotive
Pardubice
včera
- work in high-paced environment of automotive industry - active participation in technical development - cooperation with multiple parties in... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace