Práce v oboru Management (909) - strana 4

Management
Obchodní ředitel
Praha
včera
Chcete využít své manažerské a obchodní dovednosti? Jste loajální, stabilní a máte praxi s řízením obchodu v technickém... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Praha 2
včera
Zázemí ve stabilní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Týden dovolené navíc 5 sick days Stravenky Občerstvení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Horní Bříza
včera
Máte zájem o mezinárodní obchod? vyhledávání obchodních příležitostí v regionu střední Evropy (DE, A, CZ a SK) technický... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí odd. účetnictví
Praha 4
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – designové vybavení kanceláří
Praha
včera
Nabízíme Vám : - odpovídající platové ohodnocení - pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - motivační prémie, procenta ze zisku -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v prestižní společnosti
Okr. Žďár nad Sázavou
včera
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Kroměříž a okolí
včera
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Plant manager pro závod německé společnosti
Středočeský
včera
Stabilní německá výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici Plant Manager, který povede její nově postavený závod ve... zobrazit nabídku»
Manažer autocentra – Jihlava
Jihlava
včera
* Kvalitní tříměsíční zaškolení v oblasti prodeje * Motivující systém ohodnocení * Samostatnou pozici v dynamicky se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Technický manažer/ka - jižní Čechy
Češké Budějovice, Jindřichův Hradec
včera
- Motivující platové ohodnocení - Práci ve stabilní národní společnosti - Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání - Mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality (zákaznické nebo dodavatelské)
Tachov
včera
Máte dost nefunkčních procesů? Zkuste práci pro zavedenou značku s kvalitním vedením a fungujícími standardy. Navíc budete mít prostor... zobrazit nabídku»
IT Project manager finanční sektor
Praha
včera
Pro nadnárodní finanční instituci hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na roli Projektového manažera, s mezinárodní přesahem. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní / export manažer s aktivní němčinou
kraj Vysočina
včera
- zázemí silné zahraniční společnosti - mzdu od cca 35 000 Kč výše + osobní odměny + provize - služební automobil - vnitrofiremní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Olomoucký kraj
včera
Zajímá Vás oblast KVALITY a toužíte v ní uplatnit své manažerské dovednosti? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost, silná... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeň
včera
Na této pozici budete podřízený přímo řediteli závodu a členem top managementu. I když jde o automotive, v této společnosti je velmi... zobrazit nabídku»
Stáž v oboru personalistika
Liberec nebo Praha
včera
Výsledek stáže u nás - zdokonalení komunikace nejen s potencionálními zaměstnanci - prohloubení organizačních schopností - osvojení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ředitel
Praha
včera
- silné zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu IT - příjemné pracovní prostředí - firemní akce... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
Teplice
včera
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor [nadnárodní společnost]
Teplice
včera
- Zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisního oddělení (MaR)
Praha 5
včera
Co nabízíme: - zázemí stabilní a silné zahraniční společnosti - samostatnou a zodpovědnou pozici - automobil, mobilní telefon -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace