Práce v oboru Management (895) - strana 5

Management
Technický ředitel (-kml-)
Boskovicko
včera
- pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů - dotované stravné - telefon,... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu pro VW s perfektní NJ -
Plzeň
včera
Koordinace projektu Vedení členů týmu Zodpovědnost za více projektů ve fázi vývoje, industrializace v dlouhodobé realizaci Předání... zobrazit nabídku»
Manažer logistického
centra
včera
Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost s dlouholetou tradicí v oblasti logistiky, obsazujeme z důvodu posílení stávajícího... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
včera
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive
Brno
včera
* příležitost k osobnímu a profesnímu růstu * dobré platové ohodnocení a smlouvu na dobu neurčitou * pružnou pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
Manažer údržby, automotive
Královéhradecký
před 2 dny
Skvělá příležitost pro všechny vedoucí či manažery údržby, kteří se nebojí uplatit své zkušenosti a přinést inovace pro společnost... zobrazit nabídku»
Manažer IT společnosti
Moravskoslezský
před 2 dny
Otevíráme TOP pracovní pozici pro manažery, schopné komplexně vést pobočku společnosti v oboru IT. Není nutné být odborníkem v... zobrazit nabídku»
Specialista skadu|Ostravsko|s německým jazykem|až 27 000 KČ|
Ostrava
před 2 dny
Pro mezinárodní společnost hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku na pozici "SPECIALISTA SKADU|OSTRAVSKO|S NĚMECKÝM JAZYKEM|AŽ 27 000... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Praha
před 2 dny
Chcete využít své manažerské a obchodní dovednosti? Jste loajální, stabilní a máte praxi s řízením obchodu v technickém... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Praha 2
před 2 dny
Zázemí ve stabilní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Týden dovolené navíc 5 sick days Stravenky Občerstvení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Horní Bříza
před 2 dny
Máte zájem o mezinárodní obchod? vyhledávání obchodních příležitostí v regionu střední Evropy (DE, A, CZ a SK) technický... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí odd. účetnictví
Praha 4
před 2 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – designové vybavení kanceláří
Praha
před 2 dny
Nabízíme Vám : - odpovídající platové ohodnocení - pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - motivační prémie, procenta ze zisku -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v prestižní společnosti
Okr. Žďár nad Sázavou
před 2 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Kroměříž a okolí
před 2 dny
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Plant manager pro závod německé společnosti
Středočeský
před 2 dny
Stabilní německá výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici Plant Manager, který povede její nově postavený závod ve... zobrazit nabídku»
Manažer autocentra – Jihlava
Jihlava
před 2 dny
* Kvalitní tříměsíční zaškolení v oblasti prodeje * Motivující systém ohodnocení * Samostatnou pozici v dynamicky se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Technický manažer/ka - jižní Čechy
Češké Budějovice, Jindřichův Hradec
před 2 dny
- Motivující platové ohodnocení - Práci ve stabilní národní společnosti - Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání - Mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality (zákaznické nebo dodavatelské)
Tachov
před 2 dny
Máte dost nefunkčních procesů? Zkuste práci pro zavedenou značku s kvalitním vedením a fungujícími standardy. Navíc budete mít prostor... zobrazit nabídku»
IT Project manager finanční sektor
Praha
před 2 dny
Pro nadnárodní finanční instituci hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na roli Projektového manažera, s mezinárodní přesahem. Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace