Práce v oboru Management (592) - strana 5

Management
Manažer provozovny Praha (oblast gastronomie)
Praha 4
před 2 dny
Ideálním kandidátem je člověk, který je v gastronomii celý život, má zkušenosti s vedením týmu lidí, který je zvyklý pracovat s... zobrazit nabídku»
Managing Director Assistant
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, retailovou společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti prodeje kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Assistant accounting
Praha
před 2 dny
- práci ve velmi přátelském prostředí - příjemné mzdové ohodnocení - různorodou a zajímavou náplň práce - prestižní značku se... zobrazit nabídku»
Senior IT Projektový Manažer - TOP projekty, centrum Brna
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete ve své práci používat zkušenost a selský rozum při řízení komplexních IT/business projektů se zázemím mezinárodní a rychle... zobrazit nabídku»
JD Edwards Consultant (finance)
Praha
před 2 dny
Hledáme nadšence Oraclu ERP produktů, konkrétně platforem JDE nebo EBS. Dlouhodobý projekt, s možností home office nebo práce externí... zobrazit nabídku»
Referent nákupu a logistiky
Praha
před 2 dny
Baví vás administrativa? Rozumíte si s Excelem a máte běžnou znalost angličtiny? Mezinárodní distribuční firma se sídlem kousek od... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel úspěšné společnosti
Plzeňský
před 2 dny
Úspěšná česká společnost z oblasti výroby a prodeje specifického technického produktu hledá nového kolegu, který převezme zodpovědnost... zobrazit nabídku»
IT pracovník / Teamleader
Brno
před 2 dny
NABÍZÍME: Práce na HPP Nástup – Ihned/dle dohody Mzda - dohodou Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy... zobrazit nabídku»
Vedoucí technického útvaru s AJ
Nové Hrady
před 2 dny
Základní mzdu dle zkušeností a profilu kandidáta Práci ve stabilním kolektivu zaměstnanců - Systém vzdělávání - Profesní růst v... zobrazit nabídku»
Front Desk Manager
Praha 4
před 2 dny
zázemí velké hotelové společnosti, motivující finanční ohodnocení, zaučení a dlouhodobou spolupráci, možnost firemního... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Brno
před 2 dny
Práci v zavedené, úspěšné společnosti s mezinárodním přesahem Možnost podílet se na prodeji unikátních výrobků Nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vedúci skladu, Senica, Slovensko
Senica
před 2 dny
Ponuka: - zázemie v stabilnej spoločnosti, lokalita - sklad - Senica - mzdové ohodnotenie otvorené k diskusii vzhľadom na skúsenosti -... zobrazit nabídku»
Group leader / Supervizor
Nýřany
před 2 dny
Rozmanitou práci na HPP Placené přesčasy Roční a sezónní bonusy 5 týdnů dovolené Dotované stravování Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
před 2 dny
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Manažer projektu
Hradec Králové
před 2 dny
práce v české engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností a znalostí až 35tis. Kč s další finanční... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior s NJ
Praha
před 2 dny
Nabízíme jedinečnou příležitost nedávným absolventům s ukončeným VŠ vzděláním (ideálně ekonomického směru) a praxí max. 2-3 roky v... zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
před 2 dny
smlouvu na dobu neurčitou služební automobil i k soukromému užívání velmi dobré mzdové ohodnocení odborné zapracování ... zobrazit nabídku»
Vedoucího směny úseku GA, sušení
Královéhradecko
před 2 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu finančního servisu pro novou a stávající klientelu
Tišnov
před 2 dny
Příjemný kolektiv Možnost kariérního a osobnostního růstu Flexibilní pracovní doba Fixní i výkonové finanční ohodnocení Klientela... zobrazit nabídku»
Konzultant pro kvalitu v automotive
Brno
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní, stále rostoucí společnost, poskytující komplexní služby v oblasti automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace