Práce v oboru Management (861) - strana 5

Management
Vedoucí výroby [němčina]
Teplice
včera
- zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc) - moderní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny studené kuchyně
10 minut směr Opatov, Čestlice
včera
Nabízíme: - zkušební směnu (přijďte se podívat, vedoucí výroby Vám vše ráda vysvětlí a ukáže) - každého pracovníka zaučíme... zobrazit nabídku»
Supervizor laboratoře kovů
Praha
včera
Velmi dobré platové ohodnocení Čtvrtletní bonusy 5 týdnů dovolené Stravenky Penzijní připojištění Karta Multisport Moderní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingového oddělení
Říčany - Jažlovice
včera
- možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - příjemné pracovní prostředí - maximální podporu a zaškolení -... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisního oddělení (MaR)
Praha 5
včera
Co nabízíme: - zázemí stabilní a silné zahraniční společnosti - samostatnou a zodpovědnou pozici - automobil, mobilní telefon -... zobrazit nabídku»
Lesní správce
Jeseník
včera
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
včera
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
včera
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Quality manager
Brandýs nad Labem
před 2 dny
Pro úspěšnou potravinářskou společnost hledáme schopné kandidáty na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > nastavení a řízení... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení Logistiky
Nymburk okr.
před 2 dny
Uplatnění a prohlubování Vašich zkušeností z oblasti logistiky, vedení projektů za logistiku, koordinace týmu, zodpovědnost za svěřený... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodeje velkoobchodní společnosti
Pardubice blízké okolí
před 2 dny
Velmi příjemný kolektiv, možnost jak osobního tak i profesního růstu a dalšího postupu, práce v moderním a pěkném prostředí středně... zobrazit nabídku»
Mistr výroby VZT
České Budějovice a okolí
před 2 dny
Náplň práce: Řízení a organizace týmu Kontrola a vyhodnocování práce, motivace týmu Zodpovědnost za efektivitu výroby Zodpovědnost... zobrazit nabídku»
Směnový mistr lakovny
Kaplice
před 2 dny
NÁPLŇ PRÁCE: - dohled nad výrobou přiděleného střediska - zajištění chodu výroby během denní i noční směny - přidělování... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - zajímavé finanční ohodnocení
Planá nad Lužnicí
před 2 dny
Stabilní mezinárodní společnost zabývající se výrobou a distribucí oken a dveří Náplň práce: organizace a řízení činnosti... zobrazit nabídku»
Restaurant Manager - Hotel
Praha
před 2 dny
hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí zavedeného hotelu odpovídající mzdu nástup ihned nebo dohodou zobrazit nabídku»
Trade marketing specialist
Praha
před 2 dny
O co se budeš ve společnosti starat? zodpovědnost za projekty trade marketingu zodpovědnost za přípravu všech POS materiálů, letáků,... zobrazit nabídku»
Store Manager
Praha
před 2 dny
Naším klientem je přední dynamická značka, která hledá do svých řad nového manažera. Chcete pracovat ve stabilním týmu a zázemí,... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
před 2 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
před 2 dny
- příležitost uplatnit se v prestižní zahraniční společnosti - perspektiva stabilního zaměstnání - zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Práce z domu nebo Vaší kanceláře-poradce
Praha,Kladno,Mělník,Mladá...
před 2 dny
Nabízíme vedlejší činnost. Práce na 2-4 hod. denně. Příjem 5-15 tis. měsíčně. zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace