Práce v oboru Management (734) - strana 6

Management
Referent nákupu a logistiky
Praha
před 3 dny
Baví vás administrativa? Rozumíte si s Excelem a máte běžnou znalost angličtiny? Mezinárodní distribuční firma se sídlem kousek od... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Tachov
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Project/ business development manager
Bílovice u Uherského Hradiště
před 3 dny
- práci na HPP - zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu - velmi dobré pracovní ohodnocení - možnost karierního růstu -... zobrazit nabídku»
Generální ředitel
BRNO
před 3 dny
Společnost našeho klienta má má 25-ti letou zkušenost s dodávkami technologických celků a chemikálií pro povrchové úpravy, kompresorů pro... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Kaplice
před 3 dny
zázemí silné mezinárodní společnosti zajímavé mzdové ohodnocení řadu zaměstnaneckých benefitů příspěvek na dopravu a stravování... zobrazit nabídku»
Advisory manager
Praha
před 3 dny
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Advisory manager – analytik a interim manager pro... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel inženýrských/pozemních staveb
Praha
před 3 dny
Práce v rozvíjejícím se, mladém a dynamickém kolektivu Nadstandardní platové ohodnocení Odměny za nadzisk jednotlivých zakázek ... zobrazit nabídku»
Vedoucí technického oddělení
Předslav
před 3 dny
Nabízíme: Pracovní poměr na HPP Roční prémie Pozice vhodná pro absolventy VŠ technického směru – stavební fakulty Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny prodejny potravin - šance i pro zkušené prodavačky
Praha 3 - Atrium Flora
před 3 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí obchodního domu Möbelix Zlín
Zlín
před 3 dny
- zajímavé platové ohodnocení - zázemí stabilní a zavedené značky na trhu - několikaměsíční zaškolení a další vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před 3 dny
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Vedoucí směny bistra
Praha Masarykovo nádraží
před 3 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Project coordinator - 3 roky praxe - střední Evropa
Praha, Středočeský
před 3 dny
Baví Vás projektové řízení? Jste komunikativní a analyticky smýšlející osobnost se skvělými organizačními schopnostmi? Chcete být... zobrazit nabídku»
Generální ředitel
Královéhradecký, Pardubický
před 3 dny
Máte zkušenosti s rozvojem celkové strategie firmy? Jste inovativní a rozhodný člověk, schopný analýzy business strategie? Řídíte rád... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník provozu
Říčany u Prahy
před 3 dny
Co nabízíme: - práci na HPP na dobu neurčitou - stabilní kolektiv - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity - nástup... zobrazit nabídku»
Technolog [stabilita zaměstnavatele]
Chomutov
před 3 dny
- zázemí silné mezinárodní společnosti - zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, penzijní a životní pojištění, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby [němčina]
Teplice
před 3 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc) - moderní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Quality and project engineer [automotive]
Chomutovsko
před 3 dny
- mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - dotované závodní stravování - příspěvek na životní pojištění - dny dovolené... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
před 3 dny
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra Fit-life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 3 dny
Otevíráme !!!!! Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc zajistit... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace