Práce v oboru Management (592) - strana 6

Management
Project Coordinator
Praha, Středočeský
před 2 dny
Baví Vás projektové řízení? Jste komunikativní a analyticky smýšlející osobnost se skvělými organizačními schopnostmi? Chcete být... zobrazit nabídku»
Team leader ve skladu e-shopu, Praha 10
Praha 10
před 2 dny
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení v třísměnném provozu - dlouhodobou pracovní perspektivu s možností... zobrazit nabídku»
ASM - jednička v oboru, technické řešení
Praha
před 2 dny
Automobil i pro soukromé užívání, telefon, notebook Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Oblastní vedoucí, Manažer
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 2 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 2 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Supervizor strojního pájení v oddělení Production Maintenance
Pardubice - Staré Čívice
před 2 dny
* práci v čistém klimatizovaném prostředí * kvalitní zaškolení * možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika... zobrazit nabídku»
Vedoucí support centra
Brno
před 2 dny
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ve výrobě
Žiželice nad Cidlinou
před 2 dny
- nástup možný ihned s prohlídkou výrobního závodu - ubytování zajištěno v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu - strava a... zobrazit nabídku»
Value stream manager [výrobní společnost]
Chomutov
před 2 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů - Vzdělávací a rozvojové kurzy -... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Junior datový analytik v oblasti automotive
Praha
před 3 dny
Co Vám společnost na oplátku může nabídnout? - možnost uplatnit se v mezinárodní společnosti v multikulturním prostředí - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
před 3 dny
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Veselí nad Moravou
před 3 dny
Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager. Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou,... zobrazit nabídku»
Provozní manager FM/Ostrava
Ostrava
před 3 dny
* Různorodou práci umožňující osobní rozvoj a profesní růst * Zajímavou a zodpovědnou práci * Odpovídající finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážní skupiny
Brno, Jihomoravský kraj
před 3 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici: Vedoucí montážní skupiny Místo výkonu práce: Brno, JM kraj Náplň... zobrazit nabídku»
Trade Marketing Manager
Praha
před 3 dny
Prime confectionery brand, our valued client, is searching for a candidate to perform as a Trade Marketing Manager. The overall responsibility being... zobrazit nabídku»
Junior Retail Manažer/ka
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer EU projektů
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující konzultační služby pro soukromý a veřejný sektor v ČR i zahraničí, hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
České Budějovice
před 3 dny
Práce ve velké stabilní úklidové společnosti , fungující po celé republice. zobrazit nabídku»
Specialista nákupu / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 3 dny
Společnost ATALIAN s.r.o., zajišťující kompletní facility management, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici SPECIALISTA NÁKUPU-... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace