Práce v oboru Management (742) - strana 7

Management
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 4 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Pracovník – péče o titulárního partnera, reklamní aktivity, plně
Praha
před 5 dny
Vstupte do světa nejfantastičtějších kulturních a sportovních akcí v ČR. Poznejte O2 arenu zevnitř. Baví vás marketing, a chcete, aby... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník/pracovnice - nájemní smlouvy, malé eventy
Praha
před 5 dny
Vstupte do světa nejfantastičtějších kulturních a sportovních akcí v ČR. Poznejte O2 arenu zevnitř. Staňte se odborníkem na uzavírání... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení montáže a servis
Hradec Králové, výjezdy po ČR (občas i do zahraničí)
před 5 dny
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - velmi zajímavé... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Hradec Králové
před 5 dny
práce ve velké strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle dohody, bonusy, pružná pracovní doba,... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
- Českobudějovicko
před 5 dny
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zajímavé pracovní benefity zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Holice
před 5 dny
moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti motivující mzdové ohodnocení příspěvky na závodní stravování po... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer montážní techniky
Praha
před 5 dny
Motivující mzdové ohodnocení Zázemí kanceláře i home office Firemní auto i k soukromým účelům Telefon, notebook Stravenky... zobrazit nabídku»
Team leader ve skladu e-shopu, Praha 10
Praha 10
před 5 dny
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení v třísměnném provozu - dlouhodobou pracovní perspektivu s možností... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Provozní manažer pobočky – zástupce oblastního manažera
Liberec
před 6 dny
Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do... zobrazit nabídku»
Vedoucí poštovní distribuční sítě
Hradec Králové
před 6 dny
Jsme dlouholetí a ostřílení profíci na poštovní služby. Pracuje pro nás už více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Pardubice
před 6 dny
HPP, zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a... zobrazit nabídku»
Executive Sales Manager
Praha
před 6 dny
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Baví tě obchod ve spojení s aktivním životním stylem a... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Praha
před 6 dny
Jste nadšenec do elektra a nových technologií, máte zkušenost s retailem a marketingem na zahraničních trzích? Pro našeho klienta, českého... zobrazit nabídku»
Junior Retail Manažer/ka
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer EU projektů
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující konzultační služby pro soukromý a veřejný sektor v ČR i zahraničí, hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
České Budějovice
před 6 dny
Práce ve velké stabilní úklidové společnosti , fungující po celé republice. zobrazit nabídku»
Mistr výrobního týmu (3 směny) 30 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 6 dny
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace