Práce v oboru Management (852) - strana 7

Management
Jednatel - vedoucí pobočky
před 4 dny
- Velmi dobré platové ohodnocení - Seberealizace - Cestování - Dlouhodobá perspektivní práci v zajímavém odvětví u velmi známé... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování materiálu
Plzeňský kraj
před 4 dny
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s Holandštinou – velké bonusy!
Praha
před 4 dny
roční bonus příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti pozitivní firemní kulturu založenou na vztahu k... zobrazit nabídku»
Back office administrtor / HR oddělení - šance pro HR!
Plzeň
před 4 dny
možnost plánovat si pracovní dobu, práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, ... zobrazit nabídku»
Travel and Expense Administrator – skvělé využití Aj!
Plzeň
před 4 dny
značný roční bonus v případě dobrých finančních výsledků společnosti zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský a... zobrazit nabídku»
Project manager s AJ
okres Beroun
před 4 dny
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv - odpovídající finanční hodnocení - benefity zobrazit nabídku»
Senior Technolog
okr. Nový Jičím
před 4 dny
* odpovídající a motivující mzdové ohodnocení s bonusy navíc * podpora rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Financial Controller – Junior
Praha
před 4 dny
Co ti za to nabízíme? - zázemí a výhody mezinárodní společnosti, která je jedničkou na lokálním i globálním trhu práce - zajímavé... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Plzeň - město
před 4 dny
Pracovní náplň na pozici projektového manažera: - vytvářená plánů projektů, a monitorování pokroku - odpovědnost za konkrétní... zobrazit nabídku»
Area sales manager-chemical engineering, home office
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenost s obchodní činností v chemickém či petrochemickém průmyslu? Domluvíte se anglicky a polsky? Pokud ano, pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Z19648)
Praha
před 4 dny
BRUNA ENERGY Energetická společnost Innogy přijme terénní pracovníky. Náplň práce spočívá v servisu stávajících a nových... zobrazit nabídku»
Generální ředitel /CEO
Královéhradecký kraj
před 4 dny
- zázemí stabilní prosperující expandující výrobní společnosti - manažerská smlouva - podpora majitelů firmy - odpovídající... zobrazit nabídku»
Asistent/Asistentka
Středočeský kraj
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností, hledá do... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu, Kaufland
Varnsdorf
před 4 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Nákupčí + NJ
Mělník
před 4 dny
- stabilní zaměstnavatel, práce s moderními technologiemi - podpora kariérního růstu v rámci společnosti s dosahováním cílů vyplácení... zobrazit nabídku»
Vedoucí obrobny s NJ
Mělník
před 4 dny
- stabilní zaměstnavatel, práce s moderními technologiemi - podpora kariérního růstu v rámci společnosti s dosahováním cílů vyplácení... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá velkoobchodem, výrobou strojů a zařízení pro využití mechanické energie, povrchovou... zobrazit nabídku»
Key Account manager senior
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, marketingovou a komunikační agenturu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Key Account manager senior pro prodej služeb v... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Louny
před 4 dny
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Product manager pro maloobchod - 4145
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta - obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace