Práce v oboru Management (842) - strana 7

Management
Lean inženýr junior
Most
před 4 dny
- práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti - množství kurzů v rámci odborného a osobního vzdělání - zaměstnanecké benefity a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Poděbrady, Nymburk, Kolín
Poděbrady, Nymburk, Kolín
před 4 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Zlínský, Praha
před 4 dny
Co bude náplní Vaší práce? Vedení controllingu  Finanční řízení společnosti zabývající se finančními službami Plánování,... zobrazit nabídku»
Technolog [stabilita zaměstnavatele]
Chomutov
před 4 dny
- zázemí silné mezinárodní společnosti - zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, penzijní a životní pojištění, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer kvality (SDE)
Brno
před 4 dny
- permanent full - time employment - company car - phone - work in multinational team and company - benefit package – 5 weeks holiday, meal... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Louny
před 4 dny
- zaměstnání v expandující mezinárodní výrobní společnosti - měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 4 dny
Otevíráme BŘEZEN 2017. Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc... zobrazit nabídku»
Vedoucí ruční linky / Table leader
Plzeň
před 5 dny
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Customer Administrator s FJ
Plzeň
před 5 dny
dotované stravenky placené přesčasy jazykové a další vzdělávání roční bonus v případě dobrých finančních výsledků... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s polským jazykem
Plzeň
před 5 dny
Práci v centru Plzně Zázemí velké mezinárodní společnosti Přátelský kolektiv Pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Manažer/-ka správy pohledávek
Praha
před 5 dny
* Zodpovědná a současně zajímavá práce * Příjemné pracovní prostředí * Motivující platové ohodnocení * Podpora od nadřízených a... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Mnichovo Hradiště
před 5 dny
Tuto pozici obsazujeme pro českou výrobní společnost, Mnichovo Hradiště. Vaše náplň práce řízení, vedení a motivace zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer (SME)
Praha
před 5 dny
Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici: Regionální... zobrazit nabídku»
Finanční analytik/controller
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, přední investiční a poradenskou společnost působící v oblasti nákupů, správy, restrukturalizací a prodejů... zobrazit nabídku»
Manažer personálního odd. - Plzeň
Plzeň
před 5 dny
Zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá možnost perspektivního zaměstnání ve společnosti se silným... zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
před 5 dny
smlouvu na dobu neurčitou služební automobil i k soukromému užívání velmi dobré mzdové ohodnocení odborné zapracování ... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
před 5 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka v personální agentuře
Plzeň
před 5 dny
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Praha
před 5 dny
Akviziční obchodník Pro našeho klienta, působícího především v oblasti venture kapitálu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace