Práce v oboru Management (744) - strana 8

Management
Manažer/ka kontroly pro pobočku Ostrava
Ostrava
před 5 dny
Co Vám nabízíme? * Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Kvalitní systém zaškolení a následnou pomoc... zobrazit nabídku»
Business analytik/ analytička pro farmaceutickou společnost
Praha
před 5 dny
Co může společnost nabídnout? Zajímavou pracovní příležitosti v oblasti farmacie Zajímavé finanční ohodnocení Podílet se na projektech... zobrazit nabídku»
Cenař
Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Máte zkušenosti z výrobní společnosti, jste technicky zaměřen/a a umíte komunikovat a vyjednávat? Pošlete nám Váš životopis v českém... zobrazit nabídku»
Manažer&šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy (Z16029)
Praha
před 5 dny
Manažer & šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy Nástupní plat 35 000 Kč/měsíčně Nabízíme: Vedení teamu Tvorba... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení karet – OMV czech republic
Praha
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, společnost OMV, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera oddělení karet pro ČR. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Marketingový analytik
Praha
před 5 dny
- HPP - Nadstandardní platové ohodnocení - Firemní mobil a notebook - Kurzy angličtiny - 5 týdnů dovolené - Práce v mladém a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [automotive]
Liberec
před 5 dny
- pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění -... zobrazit nabídku»
Ředitel malé obchodně výrobní společnosti
Praha
před 5 dny
NÁŠ KLIENT NABÍZÍ: - Možnost podílet se na dynamickém rozvoji společnosti s unikátním produktem v rámci evropského trhu - Příležitost k... zobrazit nabídku»
Logistik [13. plat]
Ústí nad Labem
před 5 dny
- Akcionářský program (= finanční odměna za celkový odpracovaný čas u společnosti; 50% vypláceno každý rok) - 13. plat dle... zobrazit nabídku»
Vedoucí úřadu - Tajemník
Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Ve spolupráci s Mětským úřadem v Rožnově pod Radhoštěm oznamujeme vyhlášení výběrového řízení v souladu se zákonem č. 312/2002... zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před 5 dny
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Finanční manažer obchodní společnosti s němčinou
Praha, Středočeský, Pardubický
před 5 dny
Náš klient Vám nabízí: * zajímavou a zodpovědnou práci, šanci realizovat se na pozici s velkou zodpovědností * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [Liberec]
Liberec
před 5 dny
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti - podporu a zaučení dle požadavků - zajímavou a různorodou práci - prostředí... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
před 5 dny
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Manažerská pozice v oblasti BOZP (průmyslový obor)
pracoviště nedaleko Prahy
před 5 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 5 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Pracovník – péče o titulárního partnera, reklamní aktivity, plně
Praha
před 6 dny
Vstupte do světa nejfantastičtějších kulturních a sportovních akcí v ČR. Poznejte O2 arenu zevnitř. Baví vás marketing, a chcete, aby... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník/pracovnice - nájemní smlouvy, malé eventy
Praha
před 6 dny
Vstupte do světa nejfantastičtějších kulturních a sportovních akcí v ČR. Poznejte O2 arenu zevnitř. Staňte se odborníkem na uzavírání... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení montáže a servis
Hradec Králové, výjezdy po ČR (občas i do zahraničí)
před 6 dny
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - velmi zajímavé... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Hradec Králové
před 6 dny
práce ve velké strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle dohody, bonusy, pružná pracovní doba,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace