Práce v oboru Management (910) - strana 8

Management
IT Project manager finanční sektor
Praha
před 4 dny
Pro nadnárodní finanční instituci hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na roli Projektového manažera, s mezinárodní přesahem. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní / export manažer s aktivní němčinou
kraj Vysočina
před 4 dny
- zázemí silné zahraniční společnosti - mzdu od cca 35 000 Kč výše + osobní odměny + provize - služební automobil - vnitrofiremní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
Teplice
před 4 dny
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor [nadnárodní společnost]
Teplice
před 4 dny
- Zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před 4 dny
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby [německý jazyk]
Teplice
před 4 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc) - moderní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí [mezinárodní pozice]
Chomutov
před 4 dny
- Zázemí stabilní strojírenské společnosti se zahraniční účastí - Pozici na mezinárodní úrovni - Zajímavou, různorodou práci -... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov
před 4 dny
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»
Nabízíme práci vedenou z domu na vedlejší činnost - poradce
Ostrava,Opava,Bruntál,Frýdek-Místek,Kopřivnice,Nový...
před 4 dny
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 15-25 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití... zobrazit nabídku»
Vedoucí dopravy
-
před 5 dny
Proč doporučujeme tuto pozici: * stabilní zaměstnání a nabídka dlouhodobé spolupráce v rozvíjející se zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer pro Prahu a Čechy
Praha
před 5 dny
pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, pružná pracovní doba místo je vhodné pro osoby OZP zázemí stabilní společnosti ... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Liberecký
před 5 dny
práci na HPP, OSVČ, DPP, DPČ příjemné pracovní prostředí, dokonalé zázemí pro výkon činnosti, podporu ostatních spolupracovníků ... zobrazit nabídku»
Project specialist
Vyškov
před 5 dny
CO NABÍZÍME? perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti s otevřenou firemní kulturou možnost odborného a... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení péče o zákazníky
Brno
před 5 dny
Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních financí, majetku, řízení rizik a zajištění... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Praha
Praha
před 5 dny
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Rozmanitou náplň práce * Možnost osobního i profesního růstu v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Branch Manager - Brno
Brno
před 5 dny
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Rozmanitou náplň práce * Možnost osobního i profesního růstu v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Vedoucí právního úseku a personalista obchodní společnosti
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, zabývající se správou nemovitostí s cílem poskytovat profesionální služby v oblasti správy bytového a nebytového... zobrazit nabídku»
Project Manager Senior - automotive
Liberec
před 5 dny
- práce v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - prostor pro váš další odborný a osobnostní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje
Praha centrum
před 5 dny
Náš klient, významná módní společnost, hledá do svých řad nové kolegy. Máte zkušenost s prodejem prémiových značek nebo se zkrátka... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera-módní značka
Praha centrum
před 5 dny
Náš klient, významná módní společnost, obsazuje pozici Deputy Store Manager/Zástupce manažera. Tato pozice vyžaduje vyzrálost, vysoké... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace