Práce v oboru Management (814) - strana 9

Management
Aplikační specialista
Česká Lípa
včera
Práci v mladém kolektivu Silné zázemí mezinárodní společnosti Benefity Osobní a profesní růst Pracoviště Česká Lípa zobrazit nabídku»
SAP Solution Architect - PTD - duplikát
Česká Lípa
včera
Work in multicultural environment Excellent salary package Possibility of professional and personal growth – language courses Professional... zobrazit nabídku»
Provozní ředitel
Vysočina
včera
Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost s dlouholetou tradicí v oblasti logistických služeb, obsazujeme z důvodu posílení... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - celá ČR
Praha, Brno, České Budějovice, Beroun...
včera
samostatnou a zodpovědnou práci perspektivní zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
HR supervisor [mezinárodní společnost]
Chomutov
včera
- perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti - kvartální odměny - mobilní telefon, laptop - další firemní výhody... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky [Liberec]
Liberec
včera
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvěk na penzijní připojištění nebo ŽP - jazykové kurzy v rámci pracovní doby - práci... zobrazit nabídku»
Překladatel/tlumočník - rumunský jazyk
Brno
včera
zázemí stabilní společnosti příjemný kolektiv motivující mzdové ohodnocení práci na hlavní pracovní poměr (HPP) ... zobrazit nabídku»
Personalistka [stabilní společnost]
okres Louny
včera
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - reprezentativní pozice - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - dovolená... zobrazit nabídku»
Překladatel / tlumočník - srbský jazyk
Pardubice
včera
- zázemí stabilní společnosti - příjemný kolektiv - motivující mzdové ohodnocení - práci na hlavní pracovní poměr (HPP) -... zobrazit nabídku»
Resident inženýr - Německo [také interim]
Teplice
včera
- nadstandardní finanční ohodnocení a benefity - možná spolupráce jako interim - benefity - 13. plat - týden dovolené navíc -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [benefity]
Chomutov
včera
- zaměstnání v celosvětově významné výrobní společnosti - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
včera
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér - vedení projektů [benefity]
okres Louny
včera
- měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Brno
před 2 dny
* zázemí mezinárodní společnosti * dynamickou, zodpovědnou práci * zajímavé platové ohodnocení * smlouvu na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu přírodních kosmetických přípravků a která v současnosti znovuobjevuje... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | automotive | Kladensko
Rakovník
před 2 dny
Chcete pracovat v mezinárodní firmě působící v oblasti automotive? Do expandujícího závodu hledáme vhodné uchazeče na pozici supervisora... zobrazit nabídku»
Shipping specialist
Plzeň
před 2 dny
- Uplatnění v novém závodě stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu Cheb
Cheb
před 2 dny
PRODEJNA ALBERT HYPERMARKET Pro prodejnu Albert hypermarket v Chebu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu - úsek lahůdky/maso nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu Tachov
Tachov
před 2 dny
PRODEJNA ALBERT SUPERMARKET Pro prodejnu Albert supermarket v Tachově, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu. CO BUDE VAŠÍ... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu Praha
Praha
před 2 dny
PRODEJNA ALBERT SUPERMARKET Pro prodejny Albert supermarkety v Praze, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu. PRAHA 8 Čimice, K... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace