Práce v oboru Management (827) - strana 9

Management
Supervisor skladu [výrobní společnost]
Chomutovsko
včera
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
včera
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
KAM - technické produkty, mezinárodní společnost
Praha, Praha-východ
včera
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus Telefon, notebook, osobní automobil i pro... zobrazit nabídku»
Quality and project engineer [automotive]
Chomutovsko
včera
- mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - dotované závodní stravování - příspěvek na životní pojištění - dny dovolené... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
včera
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
oblast Ústí nad Orlicí
včera
práce s dobře zavedeným produktem zaškolení prostor pro obchodní vyjednávání maximální podpora a kontrola mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
oblast Ústí nad Orlicí
včera
práci v dobře zavedené a profesionální společnosti produkty s vybudovaným postavením na českém trhu stálou klientelu a silnou... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního ředitele / majitele společnosti
Pardubice
včera
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
Manažer logistického
centra
včera
Pro našeho klienta, úspěšnou zahraniční společnost s dlouholetou tradicí v oblasti logistiky, obsazujeme z důvodu posílení stávajícího... zobrazit nabídku»
HR manažer [mezinárodní společnost]
Chomutov
včera
- perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti - kvartální odměny - mobilní telefon, laptop - další firemní výhody... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
včera
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive #6623967 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
včera
People Consulting s.r.o. hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
včera
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Excel, VBA vývojář
Plzeň
včera
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - pružná pracovní doba - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti... zobrazit nabídku»
Technolog (junior i senior)
Plzeň
včera
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - jednosměnný provoz - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní... zobrazit nabídku»
Výpočtář FEM – i pro absolventy VŠ
Plzeň
včera
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - jednosměnný provoz - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní... zobrazit nabídku»
Výrobní controller – i pro absolventy VŠ
oblast Plzeň
včera
– zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu – pružnou pracovní dobu – možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr – i pro absolventy VŠ
oblast Plzeň
včera
– zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu – pružnou pracovní dobu – možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér – i pro absolventy VŠ
oblast Plzeň
včera
– zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu – jednosměnný provoz – možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ
Hradec Králové + služební cesty po celé ČR i...
včera
Velmi zajímavé platové ohodnocení Zajímavá práce u prosperující a rozvíjející se společnosti Participace na tuzemských i... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace