Práce v oboru Management (744) - strana 9

Management
Vedoucí logistiky
- Českobudějovicko
před 6 dny
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zajímavé pracovní benefity zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer montážní techniky
Praha
před 6 dny
Motivující mzdové ohodnocení Zázemí kanceláře i home office Firemní auto i k soukromým účelům Telefon, notebook Stravenky... zobrazit nabídku»
Team leader ve skladu e-shopu, Praha 10
Praha 10
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení v třísměnném provozu - dlouhodobou pracovní perspektivu s možností... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 6 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 6 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Provozní manažer pobočky – zástupce oblastního manažera
Liberec
před týdnem
Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Pardubice
před týdnem
HPP, zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a... zobrazit nabídku»
Executive Sales Manager
Praha
před týdnem
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Baví tě obchod ve spojení s aktivním životním stylem a... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Praha
před týdnem
Jste nadšenec do elektra a nových technologií, máte zkušenost s retailem a marketingem na zahraničních trzích? Pro našeho klienta, českého... zobrazit nabídku»
Junior Retail Manažer/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer EU projektů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost poskytující konzultační služby pro soukromý a veřejný sektor v ČR i zahraničí, hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Mistr výrobního týmu (3 směny) 30 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Projektový engineer
Chemnitz
před týdnem
– stabilní ověřená společnost s vlastními produkty – nástup ihned/dohodou – pozice s AJ jazykem, NJ výhodou pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Nový Jičín
před týdnem
zázemí prosperující mezinárodní společnosti práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Regionální ředitel - střední Čechy
Praha, střední Čechy
před týdnem
Jste komunikativní, dravý a máte praxi v oboru stavebnin? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů,... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Project manager s AJ
okres Beroun
před týdnem
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv - odpovídající finanční hodnocení - benefity zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta - významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů - hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Louny
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Specialista ISO (EMS), bozp a PO
(Brno-venkov)
před týdnem
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti * Moderní pracovní prostředí * Příspěvek na závodní stravován * 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace