Práce v oboru Management v regionu Hradec Králové (73)

Management
Královéhradecký kraj
Generální ředitel /CEO
Královéhradecký kraj
před 2 dny
- zázemí stabilní prosperující expandující výrobní společnosti - manažerská smlouva - podpora majitelů firmy - odpovídající podmínky zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
včera
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ve výrobě
Žiželice nad Cidlinou
včera
- nástup možný ihned s prohlídkou výrobního závodu - ubytování zajištěno v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu - strava a... zobrazit nabídku»
Generální ředitel /CEO
Královéhradecký kraj
před 2 dny
- zázemí stabilní prosperující expandující výrobní společnosti - manažerská smlouva - podpora majitelů firmy - odpovídající... zobrazit nabídku»
Manažer obchodní divize Polsko
Hradec Králové, Praha, Polsko
před 2 dny
práce v zavedené obchodně-výrobní společnosti nadstandardní platové ohodnocení motivační bonusy systém zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Operations Manager
Náchodsko
před 2 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažerské finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky-(vlastní obchodní zastoupení)- Pardubice
Pardubice
před 3 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 3 dny
Otevíráme BŘEZEN 2017. Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc... zobrazit nabídku»
Personální manažer - Vedoucí pobočky - obchodní zastoupení
ČR
před 3 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Náchodsko
před 5 dny
- platové podmínky odpovídající manažerské pozici - firemní benefity - perspektivní zaměstnání - možnost profesního a odborného... zobrazit nabídku»
Logistic Solution Specialist
Pardubice
před 5 dny
Logistic Solution Specialist with a potential growth to a Manager position You have a broad experience in a freight forwarding / transportation... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Hronov
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Manager výroby (Z19628)
Náchod
před týdnem
Společnost ADAPT electronic CZ s.r.o. se sídlem v Nízké Srbské 101, 549 63 Machov, Zabývající se výrobou v oblasti elektroniky a kabelové... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před týdnem
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Tooling Engineer
Liberec a Turnov
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení - zázemí stabilní společnosti - propracovaný systém bonusů a prémií - benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov
před týdnem
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
oblast Louny
před týdnem
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - jazykové a odborné kurzy - 25 dní dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před týdnem
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Manažer mezinárodních vývojových projektů (ERP, IT)
okolí Hradce Králové
před týdnem
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace